Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kes teab?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas keegi teab mis autole see stangelisa mõeldud on? Ma otsisin üle tunni ja asjalikku tulemust ei saanud. Samasugust lisa ei ole ühegi auto küljes näinud. (ei tea Mesudest eriti midagi)

[Pilt: th_P2011630.jpg][Pilt: th_P2011632.jpg][Pilt: th_P2021644.jpg]

Kui keegi suudab öelda, mis stangega tegu on, siis tekib siia teemasse sellest haruladasest autost u. 40 pilti juurde.(usun ja loodan, et pakuvad huvi)
[Pilt: th_Picture188.jpg][Pilt: th_Picture184.jpg][Pilt: th_Picture215.jpg]
BBS tundub tootja olema, uuri kes Eestis BBS velgi maale toob, äkki oskab aidata (tegelikult pole kuulnudki, et BBS spoilreid toodab....)

P.S. Ega see Evo 2 pole Eestis ometi?
Pildid tegin eelmisel aastal Eestis, Tartus. Aga läks edasi Venemaale. PS. Auto läbisõit oli miski 38km. Täiesti müstika minuarust.

Nendel lehtedel on midagi selle stange koodidest kirjas, kuid mida, seda aru ei saa. Äkki keegi tunndeb selle stangelisa jooned ära.
http://www.nast-sonderfahrzeuge.de/forum...ab47710273

http://www.nast-sonderfahrzeuge.de/MB-Ex...ba7da3d2ac
Kui ma õieti mäletan siis selle evo II hind oli samuti müstika, nagu piltidelt näha siis saite autot ka proovidaBig Grin
python Kirjutas:Kui ma õieti mäletan siis selle evo II hind oli samuti müstika, nagu piltidelt näha siis saite autot ka proovidaBig Grin

Selle aparaadi hind oli 1 000 000.- ja proovida sai ka natuke.

Karl Kirjutas:BBS tundub tootja olema, uuri kes Eestis BBS velgi maale toob, äkki oskab aidata (tegelikult pole kuulnudki, et BBS spoilreid toodab....)

Eestis ametlikku maaletoojet ei teagi, aga saatsin kirja usa esinduse. Vast tuleb sealt mingi asjalik vastus. Aga loodan, et keegi siit foorumist jõuab ette.
Tänud! Ongi õige asi.

[Pilt: th_Picture164.jpg][Pilt: th_Picture166.jpg][Pilt: th_Picture167.jpg][Pilt: th_Picture168.jpg][Pilt: th_Picture171.jpg]

[Pilt: th_Picture172.jpg][Pilt: th_Picture174.jpg][Pilt: th_Picture175.jpg][Pilt: th_Picture176.jpg][Pilt: th_Picture177.jpg]
[Pilt: th_Picture178.jpg][Pilt: th_Picture179.jpg][Pilt: th_Picture180.jpg][Pilt: th_Picture181.jpg][Pilt: th_Picture182.jpg]

[Pilt: th_Picture183.jpg][Pilt: th_Picture184-1.jpg][Pilt: th_Picture185.jpg][Pilt: th_Picture186.jpg][Pilt: th_Picture187.jpg]
[Pilt: th_Picture188-1.jpg][Pilt: th_Picture189.jpg][Pilt: th_Picture190.jpg][Pilt: th_Picture191.jpg][Pilt: th_Picture192.jpg]



[Pilt: th_Picture193.jpg][Pilt: th_Picture194.jpg][Pilt: th_Picture195.jpg][Pilt: th_Picture196.jpg][Pilt: th_Picture197.jpg]
[Pilt: th_Picture198.jpg][Pilt: th_Picture199.jpg][Pilt: th_Picture201.jpg][Pilt: th_Picture202.jpg][Pilt: th_Picture203.jpg]



[Pilt: th_Picture204.jpg][Pilt: th_Picture207.jpg][Pilt: th_Picture208.jpg][Pilt: th_Picture209.jpg][Pilt: th_Picture210.jpg]
[Pilt: th_Picture211.jpg][Pilt: th_Picture212.jpg][Pilt: th_Picture213.jpg][Pilt: th_Picture214.jpg][Pilt: th_Picture215-1.jpg]
Ostsid stangelisa ära? Ma käisin ka ükspäev vaatamas ja mõtlesin, mis autole see küll kuuluda võiks. Hind ka mõnisada krooni.
Ostsin ära jah, ma ise arvasin ostu hetkel, et tegemist on tegelikult bmw stangelisaga. Sellepärast tehinguks läksi.
Oli siis tegelikult ka nii väikse läbisõiduga? Mis number ta 502-st oli?

Edit:Ma mõtlen seda miks sinna katusele see gsm antenn või taoline junn paigaldatud on, kui ta oli kolektsiooni masin?
python Kirjutas:Oli siis tegelikult ka nii väikse läbisõiduga? Mis number ta 502-st oli?

Edit:Ma mõtlen seda miks sinna katusele see gsm antenn või taoline junn paigaldatud on, kui ta oli kolektsiooni masin?

Läbisõidu õigsuses olen 100% kindel, sest kõik auto juures oli veatu. Ka põhjaalune oli supper korras, mingit kriimu, ega midagi. Numbrit täpselt ei mäleta. Vist oli midagi 200.- ...298,292,289 äkki. Ei mäleta.
Aga ei seda antenni värki ei tea.
python Kirjutas:http://www.springbok.de/galerie/details....0e2&ref=16
Võib olla sama, 286 antenniga?

Võibolla küll, sest minumeelest oli number midagi 200 lõpupoole.