Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: irw
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Elu on valus... Tahate teada miks? Räägin.
Kui ma olin just sündinud, tuli doktor ooteruumi ja ütles mu isale: "Me tegime kõik, mis võimalik, kuid ta pressis end läbi." Oleksite pidanud nägema siis isa nägu ,see oli olnud veel hullem kui Michael Jacksonil. Mu ema ei toitnud mind kunagi rinnaga; ta ütles, et armastab mind lihtsalt kui sõpra ja mis lapsepõlv mul küll oli!
Kui ma alles käima õppisin ja oma esimese sammu tegin, pani mu isa mulle jala ette. Ma võiksin öelda, et mu vanemad vihkasid mind.
Mu ainsad vanni-mänguasjad olid röster ja raadio.
Kui ma väike olin, viis mu isa mind loomaaeda. Ta ütles mulle, et ma poeksin leopardi juurde ja mängiksin tema tähnidega.
Kui mind kord ära rööviti ja isalt lunaraha välja nõudmiseks üht minu sõrme juppi näidati, ütles isa, et tahab rohkem tõendeid.
Lapsepõlves hoidsid kõik minust eemale, isegi mu jo-jo ei tulnud tagasi. Vahel mängisime teiste lastega peitust. Nad isegi ei otsinud mind. Halloweeni ajal saatsid kõik vanemad välja oma lapsi, kes nägid välja nii nagu mina.
. Naeratada ma yldse ei saa, sest kunagi oli meil ilus roosa sohva, mille peal meeldis mul mängida. Aga ma pissisin selle täis suures mänguhoos nagu ikka ja siis isa ükskord käratas “Kurat ,ma löön sul selle viimase hamba ka välja!”. Kui ma olin väike, töötasin loomakaupluses. Inimesed küsisid pidevat, kui palju ma maksan.
Ma ütlen teile, et elu on raske. Aastaid on olnud mul kõrvades pidev helin. Nüüd on asi läinud hullemaks. Nüüd annab kinnist tooni. Hakkan vist juba vanaks jääma. Ma ütlen teile, et minu suhtes pole mingit respekti.
Ma olin uppumas. karjusin: "Appi, appi!". Vetelpäästja läks mööda. Ta ütles: "Ok, anna minna, anna minna!" Mäletan esimest korda, kui ma hääletasin. Siis peksti mind korralikult läbi. Ma kasutasin vale sõrme.
Kord käisin psühhiaatri juures, kurtsin, et tunnen end nagu koer. Ta ütles, et ma ta diivanilt maha tuleks. Käisin oma arsti juures. Ta ütles, et ma peaksin oma joomist rohkem jälgima. Nüüd joon ma peegli ees. Tahtsin minna iludusvõistlusele. Mulle öeldi, et seal on mulle vääriliseks vastaseks ainult üleeilne okseloik.
Tegelikult ma ei ole nii loll. Ükskord oli mul isegi üks mõte... aga see kadus üksinduse kätte ära…
Aastaid tagasi, kui olin 23-aastane, abiellusin piltilusa leskmehega.
Lesel oli punaste juustega täiskasvanud poeg. Minu ema armus kõrvuni sellesse punapäisesse poisisse ja peagi nad abiellusid.
Seeläbi sai emast minu minia ja kõik mu senised sugulussidemed muutusid põhjalikult. Minu pojast oli saanud mu isa, kuna ta oli mu ema mees. Peagi sünnitasin ma pisitüdruku. Mu vastsündinud tütar on minu ema isaõde ja seega minu tädi.
Asjade selline käik ei valmista mulle rõõmu, sest tütar on ühtlasi ka mu mehe täiskasvanud poja, kes teadagi on mu kasuisa, tütar.
Isa noor kaasa sünnitas varsti poja, kelle üle neil mõlemal oli väga hea meel. Kuid samas on poiss ka minu lapselaps, kuna on mu tütre poeg. Nüüd on mu mees minu isa ja see kurvastab mind. Sest kuigi ta on mu mees, on ta samal ajal ka mu vanaisa. Kuna mu mees on minu vanaisa, olen mina tema lapselaps.
Sellele mõtlemine ajab mind hulluks. Sest minust on saanud veidraim juhtum, keda iial nähtud: oma vanaisa abikaasa, olen iseenda vanaema!

Tüüp ületab tublisti kiirust. Ment jookseb põõsast teele ja vehib koledal kombel oma sauaga. Kuna hoog on suur, peatub auto alles paarkümmend meetrit pärast karglevat menti. Ment läheneb ettevaatlikult autole ja kuuleb avatud küljeaknast jubedat kirumist:
"Tra rsk, nüüt krt küll load lähevad, oi sa vana krt rsk nahhuij mul seda jama vaja, krt küll, ma ütlen, kindlalt load võtab ära!"
Järsku märkab juht aknal kavalat mendi nägu, kes ütleb:
"A veame kolme tonni peale kihla, et ei võta?"
MINU BMW
KES SA OLED TEEL,
PÜHITSETUD OLGU SINU 1,6 MOOTOR,
SINU KIIRENDUS TULGU ALLA 45sec, SINU KUMMID KULUGU PÄEVAGA
NAGU ASFALDIL SUITSU PILV NÕNDA KA KRUUSAL TOLMUPILV.
MEIE IGAPAEVANE KÄIVITUS,
ANNA MEILE ESIMESEL KATSEL.
JA ANNA MEILE ANDEKS MEIE KIIRENDUSED LINNAS MIS ON AEGLASED, NAGU MEIEGI ANNAME ANDEKS SINU SITA SÕIDUMUGAVUSE.
JA ÄRA LASE MEIL OODATA,
VAID VÄHEMALT ÜRITA PÄÄSTA MEID MENTIDE KÄEST,
SEST SINU PÄRALT ON MEIE PIIRAMATU KÜTTELIMIIT JA ÕLI.
aamen
Miks läks kana üle tee?

LASTEAIAKASVATAJA:
Et teisele tänavapoolele jõuda.

PLATON:
Tähtsama asja nimel.

ARISTOTELES:
See on tema loomuses.

KARL MARX:
Seda ei saanud ajalooliselt vältida.

TIMOTHY LEARY:
Sest see oli ainuke puhkusereis, mida talle lubati.

SADDAM HUSSEIN:
See oli põhjuseta mässuakt ja tema pihta 50 tonni närvigaasi viskamine oli igati õigustatud.

RONALD REAGAN:
Ma unustasin.

CAPTAIN JAMES T. KIRK:
Et minna sinna, kus ükski kana veel ei ole olnud.

LOUIS FARRAKHAN:
Vaadake, tänav on mustanahalise mehe sümboliks. Kana. "ületas" musta mehe, et tema peal trampida ja tema õigusi madalas hoida.

MARTIN LUTHER KING, JR.:
Ma näen maailma, kus kõik kanad vabad on ja võivad tänavat ületada, ilma et nende motiivide üle kahtlusi oleks.

MOSES:
Ja Jumal laskus taevast ja ütles kanale "Sina pead tänava ületama". Ja kana ületas tänava ja kõikjalt kostsid rõõmuhõisked.

FOX MULDER:
Te nägite ise, et ta tänava ületas. Kui paljud kanad peavad veel üle tänava minema, et te seda usuksite?

FOX MULDER (2):
See oli valitsuse vandenõu.

RICHARD M. NIXON:
Kana ei ületanud tänavat. Ma kordan, kana ei ületanud tänavat.

MACHIA VELLI:
Otsustav on, et kana ületas tänava. Keda huvitab põhjus? Tänava ületamine õigustab igasuguseid võimalikke motiive.

JERRY SEINFELD:
Miks üldse keegi tänavat ületab? Ma mõtlen, miks ei küsi keegi "Mida kuradit see kana seal üldse tegi?"

FREUD:
Tõsiasi, et te selle küsimusega tegelete, näitab teie seksuaalset ebakindlust.

BILL GATES:
Just äsja lasin ma turule uue Kana Office 2000, mis suudab ka mune muneda, dokumente täita ja kontoseisu korrastada.

OLIVER STONE:
Küsimus ei ole "Miks kana ületas tänava?", vaid "Kes ületas tänava sel ajal kui me kana jälgides muud tähele ei pannud".

DARWIN:
Kanad valiti evolutsiooni poolt miljonite aastate jooksul välja ja nüüd suudavad nad tänavat ületada.

EINSTEIN:
Kas kana ületas tänava või liikus tänav tema all, sõltub teie vaatluspunktist.

BUDDHA:
Selle küsimusega eitad sa oma kanaloomust.

ERNEST HEMINGWAY:
Et surra. Vihmas.

COLONEL SANDERS:
Kas mul jäi midagi nägemata?

CLINTON:
Ma ei olnud kordagi selle kanaga üksi.
roflmao@Clinton hahahahahhaaaBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin