Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Soovin Kaastundeavaldusi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nimelt pean ma olude sunnil, mitte vabal tahtel, homme tööle minema Icon_eekPEUGEOT 106 - ga. 1124m3Crybaby, 44kw BensCrybaby
Sorry, aga minu käest kaastunnet Sa ei saaTongue Kuna Täna sai rallitud 1,1 fiestaga ja nalja sai rohkem kui rubla eest Icon_lol

Hea teema ka muidugiBig Grin
Mu emal oli kunagi tööautoks Peugeot 106 1.4 55 kw. Seda keret liigutas ikka väga hästi Icon_smile Kuid kui praegu liikluses näen, siis paneb ikka mõtlema küll. Kõigest kuskil 3.7m pikk ju Icon_smile
Pesukaru 106 ja 44 KW ahahhHAHHAHAHAHAHAhahahahahah
Vaata, et siis ennast siniseks ei vihasta.
Aga asja positiivne külg on see, et on kuhu minna tööle vähemasti
Ega praegusel ajal ei tasuks nagu küll häbi tunda selle pärast millega tööle liigud minu poolt kaastunnet ei tule igal juhul.
Nüüd hakkad neid kommentaare lugedes ennast päeva lõpus veel kehvasti tundma, et kulutad nii palju raha auto peale ning müüd oma Mercedes-Benz maha ja ostad omale oopeli  Icon_smile
Isiklikult sain peale uue MB ostu naise isa käest mõõda päid ja jalgu kuna terve nende suguvõsa sõidab 15-20a vanade oopelitega. ühe õhtu jooksul visati mulle 200 korda , ette miks sa Mercedes-Benz ostsid. Isegi pärast maal saunas ei mahtunud oopelimeestele minu Mercedes-Benz hinge ja suisa üritavad sundinda oopelit ostma Big Grin
Suur kaastundeavaldus sulle!

Mina isiklikult ei astuks üksest väljagi ennem, kui on lahti rullitud punane vaip ning joodud pokaal domperignon`i. Alles siis võib käivitada oma uue 3millise auto millega tööle liikuda.
Kaastunnet ei jaga Icon_smile läheks kasvõi jala või bussiga tööle kui oleks kuhu minna. Aga jah Tõnu mainitud Fiestaga isegi sõidetud, küll natuke võimsam (oli vist järsku 1.3 või 1.6 ja XR2) ja nalja tõesti kui palju. Peaasi, et Sind karumaski puudumise eest nokkima ei hakata, võib enesekindlusele halvasti mõjuda aga see ilmselt taastub MB roolis ruttu Thumbsup.
Ardo Kirjutas:Nüüd hakkad neid kommentaare lugedes ennast päeva lõpus veel kehvasti tundma, et kulutad nii palju raha auto peale ning müüd oma Mercedes-Benz maha ja ostad omale oopeli  Icon_smile
Isiklikult sain peale uue MB ostu naise isa käest mõõda päid ja jalgu kuna terve nende suguvõsa sõidab 15-20a vanade oopelitega. ühe õhtu jooksul visati mulle 200 korda , ette miks sa Mercedes-Benz ostsid. Isegi pärast maal saunas ei mahtunud oopelimeestele minu Mercedes-Benz hinge ja suisa üritavad sundinda oopelit ostma Big Grin
äkki pead suguvõsa vahetama... või soovitama neil autod osta omale. Badgrin
Kindlasti lähen oma naise isaga ja ämmaga tüli norima.. ega mul eluisu siis nii otsas ka ei ole!
Ardo Kirjutas:Kindlasti lähen oma naise isaga ja ämmaga tüli norima.. ega mul eluisu siis nii otsas ka ei ole!
aga räägi siis mõni oopli nali vähemalt neile ja valgusta pimeduses kompijaid. Badgrin
Mheh....Pesu läeb vähemalt soojaksIcon_smile Sa proovi parem mossega talvel Tlna linnas sõita,millel puudub tooreklapi tross ja soojendusmootor ei tööta...Badgrin
So?
Eelmine talv sai liigutud 206 1,1l.
Roolivõimgi oli liigne luksus.
Aga palju õnne! See ei võta ju bensu ka eriti, nii et kasud ka sees.
Kui just viimane häda käes võin su oma Mercedesega tööle viia.Samas ei maksa pesugott eriti kõrget hinda ja ehk peab isegi mingi aeg paremini vastu,kui 500000 km läbinud Mercedes.
no see on küll purjus peaga tehtud teema vistIcon_razz
Ärge nyyd mõrvake teema algatajat, eks see ikka huumoriga oli tehtud.
Icon_razzTere, jälle. Nüüdsiis käes nn laupäev, ja ma lõpuks tagasi kodus. Muidugi ega ma nüüd nii kaua ka tööle ei läinud. Töö iseloom selline komandeeringuline.Icon_cool
Muljeid kah natuke. Ei tea aga peugeoti istudes tuli muie suunurkadesse ja naljatuju vägisi peale. Viisin kõigepealt naise tööle ja siis ise ennast. Tööjuures arvati et ma miljonäär oman mitut autot, ei aitand seletused ega vabandused. Koju jõudes soovitas naine autoga sõitma õppida - nimelt ei saanud ma esimese korraga parkimisega hakkama. Läks nii 3x, et autut paika saada. Aga tore ja ei tea miks aga naljakas kogemusIcon_lol
Niisiis tagasi jälle.
Sain om MB 124 300d tagasi.terve laup. ringi vuhatud nii linna teid kui ka u. 200-300 km. maanteid. Juhitavus tajutavam, müratase 106 võrreldes MB ... , ... ei kommi, ning turvalisuse tunne ... no jah, ei tahaks öölda. Teiset küljest vaatatuna on see ju nagu AUTO LEHE test võrdlused - Ford Mondeo, Citroen5, Peugeot70...,  ja BMW300, MB A klass. Ei tea jah missugusel autol paremini läheb?
NB! Oli neh huumoriga tehtu ja majandus-surutist arvestamatta. Vabandan.