Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w140 pagasnik ei avane
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervitus. On kellegil head ideed,kuidas pääseda w140-ne pagasnikusse,kui see ei avane. Võtmega keerates auto kesklukk töötab,nuppu sisse vajutades,luuk ei avane(st,vaakumi peale käepide välja tuli,kui sisse ei lähe enam ja luuk ei avanenud). On häid ideid,kuidas probleemist jagu saada Icon_confused
kui jäätund siis sõida kaubamaja alumisse parklasse ja las seisab paar tundi, soojus reeglina aitab alati.
Auto juba soojas olnud ja soojendatud. Ei ole külmumises teema.
mul ka vahest selline jama olnud, siis ma surun luuki alla ja mängin puldiga(sulgen/avan uksi) ja siiani olen hakkama saanud.
Proovi ehk aitab.
Restart.
Asi lahenes siis nõnda,et lukutöökojas avati luuk ja paigaldati uued muugid ning vedru(auto hoolduse käigus olin eemaldanud ka pagasnikust plastriba,mis asub kere ja luugi vahel...mis on nö kõrguse piirajaks,et luuk õigesse asendisse läheks ning kust vaakum ise edasi tegutseks).....saanud kõik asjad korda ja tagasi pandud,töötab taas Icon_cool
(03-03-2009, 11:48 PM)andres23 Kirjutas: [ -> ]Asi lahenes siis nõnda,et lukutöökojas avati luuk ja paigaldati uued muugid ning vedru(auto hoolduse käigus olin eemaldanud ka pagasnikust plastriba,mis asub kere ja luugi vahel...mis on nö kõrguse piirajaks,et luuk õigesse asendisse läheks ning kust vaakum ise edasi tegutseks).....saanud kõik asjad korda ja tagasi pandud,töötab taas Icon_cool
Kus täpselalt käisid, mul enam luuk ei avane, vaja lasta ka lahti teha?
Endal sama mure. Räägiks keegi, kes on sellega kokku puutunud ?
Kas ülejäänud uksed töötavad kesklukuga?

(18-10-2011, 06:58 PM)hentsy Kirjutas: [ -> ]Endal sama mure. Räägiks keegi, kes on sellega kokku puutunud ?
Jah, kõik uksed töötavad puldist. Pagassi lukk ka nagu häälitseb miskit, kuid ikkagi oleks nagu lukus, nupp käib tühjalt sisse-välja. Võti pagassi lukku ei keera.


Nüüd käisin proovimas, sain läbi häda lahti. Puldiga lukku-kinni klõpsides ja luugi kangutades.