Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kus asub W124 termostaat?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mootor soojeneb väga aeglasti, praktililset ei soojenegi, 40 kraadi piiril enamasti.
mootori küljes
Tõesti või?
Tahaks täpsemalt teada, enne kui hakkan asju lahti keerama.
tuleks vist täpsemalt küsida.
Mul on üks termostaat pagassis ka.Nod Vana, mille järgi uut käisin ostmas.
niisugused asjad peavad kõik mersuomanikud teada
ja 124l on palju mootorit
Aitäh. Sellest pildist oli kasu.
Ja Laur ära risusta teemat. Mul oli lihtsalt üks pisike küsimus, mis mõttega rumalaid vastuseid kirjutada.
Rumalale küsimusele ikka rumal vastus.
W124 paigaldati väga palju erinevaid mootoreid, termostaat neil erinevates kohtades, kuid siiski mootori küljes.  Icon_biggrin

diislil sama kohapeal pole termostaati näiteks, on aint tühi toru, termostaat teisel küljel, tagasi voolu ees.
Vaata otsing üle kui tahad, mina küll vajalikku teemat ei leidnud. Ja kui sa veel ei tea, siis ei ole rumalaid küsimusi, on vaid rumalad vastused.
Laur Kirjutas:Rumalale küsimusele ikka rumal vastus.
W124 paigaldati väga palju erinevaid mootoreid, termostaat neil erinevates kohtades, kuid siiski mootori küljes.  Icon_biggrin

diislil sama kohapeal pole termostaati näiteks, on aint tühi toru, termostaat teisel küljel, tagasi voolu ees.

Thumbsup
Praegune teema tõestab vist mõlemat, on lollilt või siis puudulikult küsitud ja ka sama moodi ka vastatud.
Ehk kui sa tahad täpset vastust siis esita ka täpne küsimus.
Ma ei oska ega ei viitsigi ära arvata mis mootori termostaat sul korrast ära on.
Diisel W124 olen omanud pea 10a ja on väga vähe detaile mille asukohta ma selle mootoriga mudelil ei teaks.