Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kes soovib liikmekaarti postiga koju
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
Nii

Liikmekaardid saksamaalt on saabunud ja osad ka juba kätte saanud. Kaugema maa rahvale pakume võimalust see koju saada, selleks palume alla laadida postituses olev exceli fail ja see täita ning saata tagasi mailile info@clubmb.ee.

Tabelis on ka näide ära toodud, kuidas seda teha, et kindlustada kaardi kättesaamine.

Fail: [attachment=3608]
Sooviks küll kuid mitte Eestisse - aadressi saatsin juba varem sulle.
R129 Kirjutas:Sooviks küll kuid mitte Eestisse - aadressi saatsin juba varem sulle.

Saada aadress uuesti U2U pealt see kuhugi kadunud:p
kas kaarte jagatakse ka raplas?
ce300 Kirjutas:kas kaarte jagatakse ka raplas?

Kui satun sealt mööda sõitma, aga ei tea, kunas.
mõtlen sellel kardiraja üritusel?
ce300 Kirjutas:mõtlen sellel kardiraja üritusel?

noh jah:d
tere jah saatsin paar nädalat tagasi oma andmed ja soovisin klubikaarti postiga koju saada aga pole seda saand. Kas sellega tegeletekse või on kuskile kaotsi läind
Aare tahab! Andmed peaks Sul olemas olema, kui pole anna teada! igaks juhuks panin uuesti maili
terv.aare
Indrek mina käin alati Pärnus, Rakveres ja Tartus
kui keegi liikmetest tahab, võin nende kaardid ära võtta ja jagame kohtumisel
mina isiklikult olen tallinna mees aga seda hetke leida ja kokku saada ei ole, kunagi ei tea kus või mis.
Nojah, ühe kaardi jaoks mul ka vaevaline postimajja minna, seepärast ootangi soovijaid juurde. Magasid esimese rongi mahaBig Grin
Sooviksin isegi postiteel kaarti saada,sest suht sama teema,et ei leia seda õiget aega kohtuda.
Soovin ka kaarti postiga saada, kui MB plaat valmis, võiks sellegi lisada.
Mulle meeldib!
varsti aeg 2010a liikmemaksu koguda aga k.a. kaarti ei saa kohe kuidagi, härrased juhatusest ei suhtle ka eriti isegi ei vaevu ennast õigustama...

küsin siis konkreetselt millal ma oma 2009a mbklubi kaarti saan?
parimate soovidega terv.aare
Asjas ei ole süüdi klubi juhtkonnast keegi. Asi on Saksamaa poolne pidur. Nagu aru sain, siis sealpoolne mees vahetunud kes tegeles kaartidega ning uus tüüp ei ole veel ennast käima tõmmanud korralikult. Ootan samuti pikkisilmi oma kaarti, kuid hetkel olen veel elus kenasti. Peace.
[quote=Indrek]
Nii

Liikmekaardid saksamaalt on saabunud ja osad ka juba kätte saanud. Kaugema maa rahvale pakume võimalust see koju saada, selleks palume alla laadida postituses olev exceli fail ja see täita ning saata tagasi mailile info@clubmb.ee.

Tabelis on ka näide ära toodud, kuidas seda teha, et kindlustada kaardi kättesaamine.

Siin pole küll juttu saksa poolsest piduristCrybaby

terv.aare
Võiks ju nimekiri olla kelle kaardid saabund on?
Lihtsalt ettepanekEusa_whistleIcon_biggrin
Kui saatsin klubiga liitumise taotluse mälu järgi 10.04.2009 siis kuna oleks mul lootust saada klubikaardi omanikuks (liikmemaksu pole veel tasunud)?
Nii,

Kes soovib ikka liikmekaardi postiga koju saata, siis pange mailile ly@clubmb.ee oma mure kirja koos sooviaadressiga - loomulikult ees ja perenimi ka ja Ly saadab need teele, tänud talle selle eestBig Grin
Lehti: 1 2 3