Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kas meie hulgas liikluskindlustuse tegijaid ka on?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nii, kas meie hulgas liikluskindlustuse tegijaid ka on?

Oleks vaja infot PROOV numbriga sõiduki liikluskindlustuse kohta pisut.
Iizi kindlustusmaakler pakub tänases päevas kõige adekvaatsemaid hindu!
Sulo Kirjutas:Iizi kindlustusmaakler pakub tänases päevas  kõige adekvaatsemaid hindu!

Ei ole NII!
Iiz tõmbab teenustasuna vahelt. Ise kohal käiees või netis saab alati otse kindlustajalt parema pakkumise.
Iiz pakkus mulle miinimum ~6200 aasta läti kindlustuse. VÕtsin aga ise otse ühendust sama firmaga ja sain 5060 EEK-i eest sama kindlustuse aastaks.
Hind hinnaks, protseduuri, kui sellise kohta vaja teada. PROOV sõidukitel teadupärast (mõnedel) pole EV tehnilist passi vaid on Proov-päevik, kus auto andmed sees. Seepärast huvitabki, et milline näeb välja kindlustusleping, kas igale autole vaja eraldi teha poliis, või on päeviku jaoks tehtud 1 ja siis autod päeviku alusel kirjas jne jne.

Iizist oskan vaadata küll ja seltsi otse ka helistada (mida ilmselt peabki tegema).
Kalev Kirjutas:Hind hinnaks, protseduuri, kui sellise kohta vaja teada. PROOV sõidukitel teadupärast (mõnedel) pole EV tehnilist passi vaid on Proov-päevik, kus auto andmed sees. Seepärast huvitabki, et milline näeb välja kindlustusleping, kas igale autole vaja eraldi teha poliis, või on päeviku jaoks tehtud 1 ja siis autod päeviku alusel kirjas jne jne.

Iizist oskan vaadata küll ja seltsi otse ka helistada (mida ilmselt peabki tegema).

Agendid(vahendajad) teha ei saa ainult esindused ja 1tk korraga,kui üks sõlmitud ,siis teise jaoks pead esimese katkestama ja teise jaoks uue sõlmima.
Ok, siis nö päev korraga. Esindus saab kellaajast alustada õnneks kah.
Ardo Kirjutas:
Sulo Kirjutas:Iizi kindlustusmaakler pakub tänases päevas  kõige adekvaatsemaid hindu!

Ei ole NII!
Iiz tõmbab teenustasuna vahelt. Ise kohal käiees või netis saab alati otse kindlustajalt parema pakkumise.
Iiz pakkus mulle miinimum ~6200 aasta läti kindlustuse. VÕtsin aga ise otse ühendust sama firmaga ja sain 5060 EEK-i eest sama kindlustuse aastaks.


No ega ma niisama ei räägiks. Salva ja Iffff tegid otse küsides sitema pakkumise kaskole kui IIIIZI! Ja seda mõlemile minu pere autole!
Sulo Kirjutas:No ega ma niisama ei räägiks. Salva ja Iffff tegid otse küsides sitema pakkumise kaskole kui IIIIZI! Ja seda mõlemile minu pere autole!
mina olen ifi netis teind ja alati kõvasti soodsam old kui mujal.