Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: konsooli tuled
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tervist,
oskab keegi öelda kuidas vahetada w210 95a isendi konsoolitulesid s.t. temperatuuri ratakestel ja niinimetatud pliidinuppudel. üritasin küll seda õpetust jälgida http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=97&page=1
aga konsooli lähemalt uurides selgus neid pirne nii lihtsalt kätte ei saa, kõige suuremaks probleemiks temperatuuri ratakesed mis sinna sisse nagu valatud ja mingi nipiga v.a. puruks väänamine kätte ei saa. on kellegi kogemust sellega ja äkki oskab keegi ka öelda mis põhjus võib olla et välitemp. näidik ära kustus, pirni viga pole, lihtsalt näitu ei näita(muidugi näit mis ennem oli ees oli +58 kraadi mis miinus 10 juures ei ole usutav Smile )

Ron.
sikuta propelleri kiiruse ja tuulesuunaja nupp ära ning siis saadki need kaks imepisikest pirni vahetatud.
temp näidik on arvatavasti otsad andnud, esindusest saad alla kolmesaja krooni eest uue anduri.

edu
teritaja Kirjutas:sikuta propelleri kiiruse ja tuulesuunaja nupp ära ning siis saadki need kaks imepisikest pirni vahetatud.
temp näidik on arvatavasti otsad andnud, esindusest saad alla kolmesaja krooni eest uue anduri.

edu

nupud tirisin ära küll aga mingi plastik on tulede ees. kas tirin selle küljest ja pärast liimin tagasi?
Kui nupud tõmbad otsast, siis on näha väiksesed plastist katted , võta need lahti selle all on pisike pirn. Plastid ei murdu ära ongi nii tehtud. Pirni saad välja kui torkad talle otsa peenikese vooliku , näit. dermorüüsi. Võid ka ta vaakumisse imeda ja tõmba pirn välja. Pintsettidega ei ole võimalik tõmmat.
Olen ise igati katsetanud aga nii on kõige edukam.
See õpetus on W124 jaoks!!!
W210 käib ka , ma ju vahetasin omal. Mul samasugune kaubalift nagu sinul aga ilma kliimata. Pliitanuppudega.
tartman Kirjutas:W210 käib ka , ma ju vahetasin omal. Mul samasugune kaubalift nagu sinul aga ilma kliimata. Pliitanuppudega.

selge, üritan siis nii... aga kuidas nende temperatuuriratakestel vahetada?
minumeelest see pirn valgustab ka ratast
tartman Kirjutas:minumeelest see pirn valgustab ka ratast


selge, üritan, vaatan kas on nii..