Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: P66rded?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Doubt....ei tea kas on see normaalne aga kui on P ehk (parking) t2he, automaat k2igukast (kui keegi ikka aru pole saanud) peal on siis p66rded on sutt 5 ehk (armatuuris olevad p66rded tahomeeter/see n2idik mis on 0 kuni 7) yleval pool on see normaalne?Samas kui D(driving/j2llegi automaat k2igukastist on jutt kui keegi pole veel aru saanud) t2hepal siis on t2pselt 10-5 (armatuuris olevad p66rded tahomeeter/see n2idik mis on 0 kuni 7) vahel seistes/hoides pidurit all(jalg on asetatud k6ige suuremale pedaalile mis asub rool all ja seda surudes auto p6randa poole.Vabandust aga mul ei ole t2htedega t2hti.(R129 jutt k2ib autost).

BS!Selleks et argumenti(t2helepanu osutada millegile v6i kellegile)  teha ei ole vaja ylbelt yleolev olla.Kas see on koht kus Eesti keele teadlased on?Eesti keel kyll p2rineb Soome-Ugri/st kuid Soome-Ugri keelt ei ole olemas.V6i kust ma tean ega ma mingi keeleteadlane ole.

Suured t2nud ette adekvaatsete vastuste eest, kuna teema vb ole t6esti 6iges kohas siis vabandust kuid vabandage mind kuna pole harjunud netist infot saama sellisel kujul.
Äkki räägid meile ka mis keel see on ja kust ise ka pärit oled - tekst nagu veidike meenub eesti keelt aga pole päris see. Ilmselt mingi haruldane Soome-Ugri keel või murrak mida ma ei tea - aga tunnistan samas, et ega ma eriti keeleteadlene ka pole.
Ip järgi tundub Pärnu Veskimeister.
5 pööret minutis natuke vähe jah. Samas kui tõesti D peal on ja talv on, võib tõesti -5 peale pöörded tõmmata Nod

Ühesõnaga pöörded sul ilmselt korras, aga teema kohe kindlasti mitte.
Veskimeister Kirjutas:BS!Selleks et argumenti(t2helepanu osutada millegile v6i kellegile)  teha ei ole vaja ylbelt yleolev olla.Kas see on koht kus Eesti keele teadlased on?
mis asi on BS? sinu jutt on BS? osaliselt küll, vanasti oli eesti keeles millelegi ja kellelegi... Unibrow
marek Kirjutas:
Veskimeister Kirjutas:BS!Selleks et argumenti(t2helepanu osutada millegile v6i kellegile)  teha ei ole vaja ylbelt yleolev olla.Kas see on koht kus Eesti keele teadlased on?
mis asi on BS? sinu jutt on BS? osaliselt küll, vanasti oli eesti keeles millelegi ja kellelegi... Unibrow

BullShit oli vanasti Retard
kalacompany Kirjutas:BullShit oli vanasti Retard
ülla ülla... Badgrin
Teed lugemise ebameeldivaks ja loodad, et keegi kirjutab midagi asjalikku....Drool
Siin olemine on juba suht raske.Eriti kui saad vastuse noorte poiste k2est kellel puudub igasugune kogemus ja tegelik info.Ainult isside mersudes istudes ei tea te midagi.Pihi.net ja Lapsemurest.ee on ka rohekm kasu...
Veskimeister Kirjutas:Siin olemine on juba suht raske.Eriti kui saad vastuse noorte poiste k2est kellel puudub igasugune kogemus ja tegelik info.Ainult isside mersudes istudes ei tea te midagi.Pihi.net ja Lapsemurest.ee on ka rohekm kasu...

Nüüd läheb Veskimeister Statoili ja küsib sealt ühe stardika. Tasub kontrollida, et kassast antakse kuiv tikutoos. Muidu võib jälle midagi 0 ja 7 vahel käima hakata...

Seejärel tasub jälgida kasutusjuhendit.

Krt, ammu pole nii ülbet lähenemist kohanud. Ettepanek modedele: kasutaja kustutada. Katsuks hoida foorumit sellistest tegelastest puhtana.
Parem jah kustutage ...Statoilist oli rohekm abi!Edu teile!
No eks sa siis mine Crybaby




edit: kui ikka staažikate foorumi kasutajate nõuandeid kuulata ei taha, siis keegi sind kahjuks või õnneks aidata ka ei saa
ei tea kas viga minus, aga midagi ei saanud aru Retard
Äkki saaks asja nii seletada:
Alusta mis auto (tüüp, mootor) ja siis edasi.
Kui käigukang on P peal siis on mootori pöörded natuke suuremad kui 500 p/min (see sutt ja 5 ei ütle midagi - kas mõtlesid 500 või 5000 no tõesti ei saa aru, sest armatuuris on märgid kuni 70 mitte kuni 7 - ehk 7000 p/min).
Samas kui panna käigukang D peale ja hoida jalga piduril, siis on pöörded yyyy p/min (eeldan, et sinu auto puhul ca 500-1000 p/min siis).

Ma ei tea kas mina olen imelik, aga eeldaks siiski mõtete formuleerimist enne kirja panekut. Ehk ei saa sedasi kirjutada nagu suvalisel hetkel mõte lendab.

Ma eeldan et su emakeel on eesti keel. Samas suudavad paljud venekeelsed kodanikud ennast paremini siin foorumis väljendada kui sina antud juhul seda tegid.
Veskimeister Kirjutas:Siin olemine on juba suht raske.Eriti kui saad vastuse noorte poiste k2est kellel puudub igasugune kogemus ja tegelik info.Ainult isside mersudes istudes ei tea te midagi.Pihi.net ja Lapsemurest.ee on ka rohekm kasu...

Aegajalt istume ka lastekas.ee s kuna pisipere nõuab omaosa .
Aga paistab, et Veskimeister on selle postituse ajaks kaineks saanud ja kribab juba paremini .
Eks see jutt nats segane oli, aga anname inimesele teise võimaluse, ehk õnnestub pareminiIcon_cool