Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Küsimus - mis autoga tegu:D
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Eh, leidsin yhe pildi oma vanalt vanalt arvuti kettalt. Kes tunneb selle isendi ära?

[attachment=3524]
MB w114, e280 ? ÄkkiEusa_eh
Ermo 115 kunagine. Pildistatud teie vanematekodus Vändras.
Renkju Kirjutas:MB w114, e280 ? ÄkkiEusa_eh

Noh peaaegu õige, aga siiski mitte.

Aga see on suure tähtsusega auto tegelt, vanemad liikmed teavadBig Grin
Mnjaa, märkasin ka praegu Eesti reg. nr.'it. Et sisi w115 hoopiski, alla 126 ma enam masinatel vahet ei teeIcon_razz
Ja kas tohivad ka nooremad liikmed teada saad,selle masina suurt tähtsust?
noh w114 täpselt aga mis sind huvitab hr Indrek, mootor või auto lugu?Icon_smile
W115 see ikka peaks olema.
Ok, tegu siis W115 ja 220 D manuaal oli.

See Mercedes-Benz oli klubi loomise aluseks.
Ohh jeee, mis ma auhinnaks saan? Reis Stuttgardi?
Indrek Kirjutas:Ok, tegu siis W115 ja 220 D manuaal oli.

See Mercedes-Benz oli klubi loomise aluseks.

mina arvasin et see on täpselt diisel, aga W114 ja W115 on samad või nendel on palju erinevusi?
Karl Kirjutas:Ohh jeee, mis ma auhinnaks saan? Reis Stuttgardi?
ei sa said 10 points ja pistut respekti juurde Big GrinBig GrinBig Grin
Indrek Kirjutas:Ok, tegu siis W115 ja 220 D manuaal oli.

See Mercedes-Benz oli klubi loomise aluseks.

Räägi lähemalt, ma õudsalt uudishimulikNod
noh, see on auto, millest praegune mersuklubi alguse sai. Ermo autost jutustav sait, kus miskine foorumijupike küljes oli. Mis see aasta võis olla siis? 2002?
Tore oleks näha seda lehte tegelt Smile
Aga seoses Jansaga tuli mulle hoopis üks teine koht ja lugu meelde :-)

Vasalemmas oli klubi algusaatatel vägev pralle, päris palju rahvast oli ja tralli jätkus pikalt. Hommikul imbusid kõik vaikselt majast välja, kohvi jooma ja toibuma, et koju sõita. Mingi hetk immitses majas välja ka Jansa, soeng peas nagu metsJeesusel ja silmad nagu......ahh ma ei hakka kirjeldama. Rahvas kontrollis mu alkomeetriga kuidas rooliminemisega lood on ja peale Jansa puhumist näitas, et ok, võib sõita. Jansa vaatas pikalt arusaamatu pilguga alkomeetrit ja lõpuks ütles ohkega, et seda ta ju ei näita kui s%tt mul olla on :-) :-) :-)

Olid ajad.....
see oli see pralle, kus öösel lõkke ümber fekalisti laulust mersuklubi laul sai Smile
Karl Kirjutas:Aga seoses Jansaga tuli mulle hoopis üks teine koht ja lugu meelde :-)

Vasalemmas oli klubi algusaatatel vägev pralle, päris palju rahvast oli ja tralli jätkus pikalt. Hommikul imbusid kõik vaikselt majast välja, kohvi jooma ja toibuma, et koju sõita. Mingi hetk immitses majas välja ka Jansa, soeng peas nagu metsJeesusel ja silmad nagu......ahh ma ei hakka kirjeldama. Rahvas kontrollis mu alkomeetriga kuidas rooliminemisega lood on ja peale Jansa puhumist näitas, et ok, võib sõita. Jansa vaatas pikalt arusaamatu pilguga alkomeetrit ja lõpuks ütles ohkega, et seda ta ju ei näita kui s%tt mul olla on :-) :-) :-)

Olid ajad.....
Sa Karl pole ainuke kellele see meelde tuli ,enda vanat kallimat/armukest nähes tuli nostalgiahoog peale ja hakkasin seda kõike meenutama mis on olnud........... ja ,et üle jäänud õllega seal mersumärke maha joonistasime hommikul Big GrinBig Grin
Kui kümme aastat täis saab, siis kas kümne aasta juubeli temaatika tuleb algus-aastate teemal?
Ma aina rohkem elevile lähen praegust....Icon_biggrin
jansa Kirjutas:see oli see pralle, kus öösel lõkke ümber fekalisti laulust mersuklubi laul sai Smile

Kas oli...? See laul sündis minu mäletamist mööda Vändras, kuid võin ka eksida.
Karl Kirjutas:Kas oli...? See laul sündis minu mäletamist mööda Vändras, kuid võin ka eksida.
kindlasti vändras.
ah soo.. võis olla küll Smile
ehk viitab see sellele, et oleks aeg miskine kronoloogia kokku kirjutada, "kuniks on meie seas veel Neid, Kes Mäletavad" Big Grin
Lehti: 1 2