Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: velg
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere.Kas keegi teab kust kohast eestis on üldse võimalik vanakooli velgi saada mersule.See tundub olevat võimatu.Auto24 seal Igor müüb ainult 19 tolli nikkel velgi.Kui keegi teab kust saab võib mulle kirjutada või pakkuda.Mobile leheküljelt ka ei osand otsida viskab mingi ebay lehkülje ette jne.Fenomenaalne
Milliseid sul vaja on? Rootsi kasutatud osade lehtedel on ka päris palju neid.
toots77 Kirjutas:Tere.Kas keegi teab kust kohast eestis on üldse võimalik vanakooli velgi saada mersule.See tundub olevat võimatu.Auto24 seal Igor müüb ainult 19 tolli nikkel velgi.Kui keegi teab kust saab võib mulle kirjutada või pakkuda.Mobile leheküljelt ka ei osand otsida viskab mingi ebay lehkülje ette jne.Fenomenaalne


Mis velge, mis mõõtu.

Mul ühed 17" on täitsa olemas
Oleks vaja w123-le. Ma ostsin sinna uued Mercedes-Benz veljed,aga vanad sobivad ikka paremini.17 jääb suureks. 16 oleks OK.(saada sellest 17sest pilte)
Lihtne kärgvelg kaks suurema randiga ja kaks võiksemaga.Kodaratega ei sobi.Mul secil ka kärg väga ilus.Vahel olen vaadanud saksast odavaid 1000 eurisedi mersusi,et velje pärast tuleb järgi minna.
Mis selle rootsi lehekülje aadress on?
[attachment=3521]


hetkel paremat pilti pole, aga sellised normaalse randiga need ikka on ja ET selline,mis hoiab kenasti väljas
www.bildelsbasen.se , seal on keelt ka vaja vähe teda. Kui jääd hätta anna teada.