Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: C200cdi vs. C220cdi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nonii asjamehed.

Kas keegi oskab seletada lahti, milles tekib vahe kahe mootori vahel W203 C200CDI 90kw ja W203 C220CDI 110kw vahel. Mootorid ju peaks olema ühesugused, kuid samas ometigi on jõus erinevus.
Endal mul siis W203 C200CDI 90kw 2005.a.

Tänud ette juba , kes viicib ja oskab aidata.
Tegelikult ise ju vastasid, kw vahe on :-)

Tõsiselt rääkides, ju seal toitesüsteem täiustatud,surveaste teine, intercooler jne. Täpsemalt ei oska kosta, pole diislitega eriti kodus.
Ei no jah see kw asi muidugi Icon_biggrin . Aga mis mõtet on teha kaks põhimõtteliselt sarnast mootorit aga erineva võimsusega. Lihtsalt olen MB maailmas täielik "rookie" ja ikka tekivad küsimused juIcon_biggrin
halter Kirjutas:Ei no jah see kw asi muidugi Icon_biggrin . Aga mis mõtet on teha kaks põhimõtteliselt sarnast mootorit aga erineva võimsusega. Lihtsalt olen MB maailmas täielik "rookie" ja ikka tekivad küsimused juIcon_biggrin

Üks põhjus, et osades riikides on auto soetamise ja omamise maks ja maksustamine on kw pealt.
Et tegeliku 110kw asemel löödi saksas teh.passi 90kw??
Mootori maht erineb ka ju 0,2 l.
Ja lihtsalt numbreid ümber ei muudeta tehnilistes passides.
Ainult softi vahe.
Mootor, jne. kõik sama.
Vaata Soome foorumeid, seal seda teemat 1000 korda üksipulgi lahatud.
Tänud.
Proovin otsida edasi. Aga seega, siis võimalik suht kergelt sama mootorit modida 110kw-ks. Ilma, et peaks muretsema vastupidavuse jne üle. Aga kas on mõtet, selles ei ole kindel.