Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Mercedes 560 SEL Brabus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
nohh kuuemehed, hakake tjuunima! Badgrin

[Pilt: Mercedes%20560SEL%20Brabus%20front.jpg]

[Pilt: Mercedes%20560SEL%20Brabus%20rear.jpg]
Tagant vaatel pole viga, esi ots küljejoonega nagu ei klapi hästi.

Mis MAV´i 6 tuuningust on saanud?
Doubt Miks on jälle nimetatud auto rikutud?Crybaby
meenutab kangesti siviku nina.
Ma pakuks seda uuemat tüüpi Volgat

http://www.ladaparts.ru/hotrods/_volga-4.jpg
See on ikka ise aretatud.

Siin peaks ehe Brabus olema.
Laur Kirjutas:Tagant vaatel pole viga, esi ots küljejoonega nagu ei klapi hästi.

Mis MAV´i 6 tuuningust on saanud?

Tegin sellest plastikkere, ülejäänu läks emexisse. Mul juba ammu uus kuue projekt Smile
HotPapa Kirjutas:Ma pakuks seda uuemat tüüpi Volgat

http://www.ladaparts.ru/hotrods/_volga-4.jpg

mul ka kohe meenus volga... on ikka porr, 560SEL PORRBUS
A sel'le peale ütleb Genka- Meile meeldib porrr...
Täielik HORRORThumbsdown
Naistele kindlasti läheks peale. Vahet ei ole mille moodi välja näeb, kui taga iste näisi täis on, tahaks näha, kes ütleks, et on mõtetu auto. Peaks mainima, et osade naite jaoks loeb see päris palju, mis auto kutil on. Ostsin septembris 126-se, 2 päeva pärast, tuli linna vahel juba chikk peale, ja 3 päeva peale ostu kutsus külla pekist kiskuma.
Icon_lol
irww @ pekist kiskuma
liisel Kirjutas:
igor 2 Kirjutas:Naistele kindlasti läheks peale. Vahet ei ole mille moodi välja näeb, kui taga iste näisi täis on, tahaks näha, kes ütleks, et on mõtetu auto. Peaks mainima, et osade naite jaoks loeb see päris palju, mis auto kutil on. Ostsin septembris 126-se, 2 päeva pärast, tuli linna vahel juba chikk peale, ja 3 päeva peale ostu kutsus külla pekist kiskuma.
Icon_lol

Ma olen šokeeritud....

Eelpool nimetatud olukorda maininud isik vist sai ainulaadse ja kindlasti blondi karvaga chiki.... vb ka pakuka alaealise.... Natuke ikka imelik et auto järgi vaadatakse meest Icon_razz Siis mul peaks neid lausa mitu olema weIcon_razz
Irw, elumees krt! Kutsus pekist kiskuma, pole paha kild :-)
Nüüd olen ma ka valgusega löödud...
Sellepärast on vaja siis kuusi vägistada....
Rolz Kirjutas:Nüüd olen ma ka valgusega löödud...
Sellepärast on vaja siis kuusi vägistada....

Mida kuradit, see peaks alkomeetri teema olema siin Icon_lol
Oli jah Blond chik, kuid sellegi poolest Thumbsup
Soovin kõikidele lahedat sõitu!
Päris kahju oleks kui Mercedes-Benz maine sama maha tehakse nagu bemmi maine. Igast pede ja pada majakaid liigub ikka(Valter Teppani sõnad).
taaviw126 Kirjutas:Päris kahju oleks kui Mercedes-Benz maine sama maha tehakse nagu bemmi maine. Igast pede ja pada majakaid liigub ikka(Valter Teppani sõnad).

OT, aga Valter`i ütlemisest võiks teose kokku panna. Icon_lol
kui Mercedes-Benz märki poleks siis volgaga küll sõita ei tahaks...sest eest näeb see küll täpselt selline välja
Lehti: 1 2