Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: palju voolu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Palju voolu vajab w123 2,3e mootor et normaalselt töötada, kuna genekas ei lae ja peale natukest aega enam ei lähe pöördesse ainult väga meeletult puterdab ja jätab vahele, tühikäigul käib normaalselt, et tahan kindel olla et asi on kindlalt generaatoris enne kui hakkan laiali lammutama
torms Kirjutas:Palju voolu vajab w123 2,3e mootor et normaalselt töötada, kuna genekas ei lae ja peale natukest aega enam ei lähe pöördesse ainult väga meeletult puterdab ja jätab vahele, tühikäigul käib normaalselt, et tahan kindel olla et asi on kindlalt generaatoris enne kui hakkan laiali lammutama


Viska ampertangid genekale peale, vaata mis tulemuse annab. Aga aku laadimine peaks olema pööretega vähemalt 13,5 + V
Kütusepump tahab nii 8 A, kui korras on.
Süütesüsteem 10+ A.
Võibolla veel keegi sööb midagi mõne A jagu.

Nii 25 A kulub ilmselt ära. Või veidi rohkem.

Kui starter enam hästi vedada ei jõua, ega siis akus neid ampreid enam palju järel polegi...

Enamus tarbijaid hakkab ära kukkuma pingelt 11,5 V.

Paluks siis mitte sega ajada pinget ja voolutugevust!
eks ma lähiajal mõõdan üle mis tuleb genekast ja kui sealt ka tuleb vähe või üldse ei tule siis võta lahti uurin mis sees on, ja üks küsimus veel et tahan kontrollida palju voolu läheb starterile et voolu kadu ei oleks,mis siis normaalne oleks mis starterile läheb?
torms Kirjutas:eks ma lähiajal mõõdan üle mis tuleb genekast ja kui sealt ka tuleb vähe või üldse ei tule siis võta lahti uurin mis sees on, ja üks küsimus veel et tahan kontrollida palju voolu läheb starterile et voolu kadu ei oleks,mis siis normaalne oleks mis starterile läheb?
starter võib võtta kuskil paarisaja ampri kanti (oleneb mis on akupinge), kuigi ma pole kunagi mõõtnud. milleks sul seda vaja teada on?
sest starter ei funka, tahan kontrollida et voolukadu ehk pole kuskil, starter teeb ainult klõps-klõps, peale siduri vahetust
torms Kirjutas:sest starter ei funka, tahan kontrollida et voolukadu ehk pole kuskil, starter teeb ainult klõps-klõps, peale siduri vahetust
kui vana aku on? palju on akupinge kui käivitada üritad?
torms Kirjutas:......... starter teeb ainult klõps-klõps, peale siduri vahetust

Kere ja mootori vaheline massi juhe pandi ikka külge tagasi peale siduri vahetust?
ja massi juhe küljes ja on võetud korralik aku otse laadimast ja ikka teeb klõpsu, ja selgus et geneka tablett läbi ja palun seletage mulle kuidas ma starteri maha saan, poldid kõik lahti relee juhtmed lahti aga kuskilt nagu läbi ei mahu et kätte saada
oskab keegi nõu anda starteri kohapealt?
tänud vastuste eest, aga sain kätte, nüüd mõtisklen mis tal viga võib olla