Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Orkut
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kuna see on foorum ning see veel vaba teema, siis küsin täiesti julgelt ja häbi tunnistamata- kas selline asi, nagu MB klubi on orkutis ka esindatud? Või tegemist mingi liba värgiga seal, kuhu saavad liituda ainult sõbrad-tuttavad ja teisi klubiliikmeid ei võeta vastu?
T6nu Kirjutas:Kuna see on foorum ning see veel vaba teema, siis küsin täiesti julgelt ja häbi tunnistamata- kas selline asi, nagu MB klubi on orkutis ka esindatud? Või tegemist mingi liba värgiga seal, kuhu saavad liituda ainult sõbrad-tuttavad ja teisi klubiliikmeid ei võeta vastu?

Täiesti olemas selline community nimega "Mercedes-Benz Eesti Klubi".
Peaks õige asi olema, mina seal ja palju tuttavaid nägusid veel Eusa_dance
Siis peaks ikka seesama koht olema- kuna sa seal olemas Icon_smile
Aga ei saa sinna sisse.. Kuu aega vist juba...
T6nu Kirjutas:Siis peaks ikka seesama koht olema- kuna sa seal olemas Icon_smile
Aga ei saa sinna sisse.. Kuu aega vist juba...

nüüd vast oled, ehkki see suht mõttetu teema, seal ei toimu suurt midagi. Kalev kunagi tegi, aga eks elu käib ikka foorumis ja üritustel.
Terve orkut on tegelikult mõtetu teema xD
Aga retsepti on kuskilt vaja saada ju Icon_lol
Nüüd olemas jah.
ehk läheb mul ka õnneks Smile
Mina tegin jahh, lihtsalt foorumi kasutajanimi ei anna tihtipeale vahimatki vihjet nime kohta, seetottu on vastu votmata paljudki inimesed seal.