Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 07.01.2009 autoleht
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Väike teadaanne.

Et siis eelduste kohaselt artikkel autoklubidest ja ka meie omast. Seega poodi ostma - kolmapäeval siis 07.01.
Indrek Kirjutas:Väike teadaanne.

Et siis eelduste kohaselt artikkel autoklubidest ja ka meie omast. Seega poodi ostma - kolmapäeval siis 07.01.

kas sina samuti intervjuud andsid?
eDiCk Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Väike teadaanne.

Et siis eelduste kohaselt artikkel autoklubidest ja ka meie omast. Seega poodi ostma - kolmapäeval siis 07.01.

kas sina samuti intervjuud andsid?

No ikka
Mul prantsatab postkasti nagunii autoleht Eusa_dance ootame huviga siis
Vabandust segaduse, aga ilmub hoopis tulevase nädala kolmapäeval. Aga noh osta võite ikkagi ka sel nädalal, midagi huvitavat seal alati ju.
No krt, mul juba käed värisesid, istusin taburetiga postkasti ees ja ootasin postiljoni! Nüüd siis pean nädala veel istuma?
Icon_razz ma mõtlesin juba et silmanägemisega midagi korrast ära Smile Lugesin kolm korda läbi ja mida ei ole seda ei ole Smile)))))
Sulo Kirjutas:Icon_razz ma mõtlesin juba et silmanägemisega midagi korrast ära Smile Lugesin kolm korda läbi ja mida ei ole seda ei ole Smile)))))

Lugesid sa jeee 3 korda läbi - sa ei oska ju nii palju lugedagi!
Lõoke Kirjutas:
Sulo Kirjutas:Icon_razz ma mõtlesin juba et silmanägemisega midagi korrast ära Smile Lugesin kolm korda läbi ja mida ei ole seda ei ole Smile)))))

Lugesid sa jeee 3 korda läbi - sa ei oska ju nii palju lugedagi!


RetardRetardRetardRetardRetard
Äkki on Indrek "Autolehte" müügiosakonda ametisse astunud?:Smile)
kas keegi saaks sisse skännida. Tahaks ka lugeda aga käed kodumaani ei ulatu paraku
oli siis see nädal midagi seal juttu või?Icon_rolleyes
Paar sõna,aga ei midagi erilist(peale selle,et klubi ja Indrek ära mainiti).
MIQ Kirjutas:oli siis see nädal midagi seal juttu või?Icon_rolleyes

Oli küll juttu ja klubi liikmed näevad ka vastavat teemat.