Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Parda kompuutri küsimus.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mul tekkis niisugune küsimus- kui ma ostan endale Mercedes`e, millel on väike parda kompuutri display, siis kas on seda võimalik asendada suurema displayga ? Palju see võib maksma minna ? Rolleyes
sul pole masinatki, ja juba muretsed, et kompuutri ekraan on liiga väikeIcon_smile
osta uus siis on vast piisavalt suur või kuidas.
küsimus:mis on taolise küsimuse põhjus???
kas tahad masinad ümber ehitama hakata vms...??
Tänan heade soovide eest!
Võtan sind peale kui hääletad Crybaby

Mul on auto juba välja vaadatud . Lihtsalt mulle meeldiks kui display oleks suurem .
teeääres ma vaevalt jalutan, aga see sellex!
mis marki masinaga on siis tegu?? kas keskkonsoolis oleva ekraani vahetamisest käib jutt?? kuidas oled mõelnud pisikesesse ekraani auku suurt ekraani mahutada???
tõenäoliselt pakun, et on võimalik vahetada ekraani, kuid kaubanduslik välimus (keskonsooli puhul) kannatab tõsiselt!!
Sa võiksid vähemalt aasta arvu ja mudeli ja kere välja tuua.oleks nagu lihtsam arvata mis ja mis moodi .See nagu väga kaudne värk.Mercedes väga vana nimi.
Sellist jama on raske kommenteerida Icon_redface
Tegu on . E 320 CDI (2004)
Üldiselt kuvab E sulle kombiintrumenti (maakeeli - spidomeetri keskele ekraanile) kõik vajalikud andmed. Kui suudad sinna midagi suuremat siis teha anna mulle ka teada, teeme koos firma ja ostame tutikad 221 endale.

Kui räägid audio süsteemist (Comand või audio APS), siis on muidugi teine teema. Üldiselt eelistaksin siiski originaali ja kõiksugu muud järelturu kaup ei kuule minu arvates selliste autodega väga kokku (loomulikult ei ole see alati 100 % nii)