Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w203 värvimistööd
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere jälle!

Tahtsin uurida kas mõni kodanik siit teaks palju võib LIGIKAUDSELT maksma minna rooste eemaldamine + värvimine

Roostetavad järgmised kohad: 1) Esitiib, otse tule alt 2) Tagaratta koopa ülemine serv, mõlemil pool ka need kaks väikest detaili, mis on 2x5cm suurused - tagaratta koopa ja tagaistuja ukse vaheline julla. 3) Pagassi luuk seestpoolt. 4) juhipoolse ukse alumine serv samuti, kuid seda hästi vähe. Samade tööde käigus võiks lasta tagumise pumperi ka yle värvida, sealt on väike dekoori tykk väljas.

Oskab teist keegi öelda kus ja mis hinnaga sellise asjaga ühele poole võiks saada ? (Lööge mind kui see väga loll kysimus tundub, aga tervet autot vist sellepärast yle värvima ei hakkaks?) Auto on hõbedane.

Kuna selleni on veel aega, siis mõtlesin, et uurin eelkõige siit kui firmasid hinnapäringutega pommitama hakkan... äkki saan ka mingi orienteeruva hinna teie abil paika, millest ülepoole juba kalliks kisub.
voodoo Kirjutas:Tere jälle!

Tahtsin uurida kas mõni kodanik siit teaks palju võib LIGIKAUDSELT maksma minna rooste eemaldamine + värvimine

Roostetavad järgmised kohad: 1) Esitiib, otse tule alt 2) Tagaratta koopa ülemine serv, mõlemil pool ka need kaks väikest detaili, mis on 2x5cm suurused - tagaratta koopa ja tagaistuja ukse vaheline julla. 3) Pagassi luuk seestpoolt. 4) juhipoolse ukse alumine serv samuti, kuid seda hästi vähe. Samade tööde käigus võiks lasta tagumise pumperi ka yle värvida, sealt on väike dekoori tykk väljas.

Oskab teist keegi öelda kus ja mis hinnaga sellise asjaga ühele poole võiks saada ? (Lööge mind kui see väga loll kysimus tundub, aga tervet autot vist sellepärast yle värvima ei hakkaks?) Auto on hõbedane.

Kuna selleni on veel aega, siis mõtlesin, et uurin eelkõige siit kui firmasid hinnapäringutega pommitama hakkan... äkki saan ka mingi orienteeruva hinna teie abil paika, millest ülepoole juba kalliks kisub.

Kui sul on auto 100 % hooldused ära teinud siis MB maksab osa töid kinni - eeldusel et värvikahjustus on seest pool tekkinud. See tähendab kivitäkkest põhjustatud kahjustused ei kuulu korvamisele.
Mul näiteks tehti tagaluuk 0 krooniga siberis korda.
Seda ma olen kuulnud jah, aga ilmselt olen sellest rongist maas, sest kuni 150ni on silberis käind, ja 2 viimast on seal äripäeva maja taga. Lootus vist on ilmselt imepisike? Muide selle murega on silberis eelmine omanik ka juba käind, tehti pilte ja oodati Mercedes-Benz tehasest vastust, ei kippu ega kõppu. Ma ainult ei tea mis staadiumis see asi siis oli, et kas oli mujal juba hooldamas käinud ja siis lendas oma roostejutuga peale või kohe alguses, kui mujale veel nina toppinud ei old.
voodoo Kirjutas:Seda ma olen kuulnud jah, aga ilmselt olen sellest rongist maas, sest kuni 150ni on silberis käind, ja 2 viimast on seal äripäeva maja taga. Lootus vist on ilmselt imepisike? Muide selle murega on silberis eelmine omanik ka juba käind, tehti pilte ja oodati Mercedes-Benz tehasest vastust, ei kippu ega kõppu. Ma ainult ei tea mis staadiumis see asi siis oli, et kas oli mujal juba hooldamas käinud ja siis lendas oma roostejutuga peale või kohe alguses, kui mujale veel nina toppinud ei old.

no mine küsi, et mis teema on - ootad siiamaani. Tataris aetakse neid asju minuteada ja kui öeldakse et ei saa siis nõua ikka veidike selgitust jne - lõpetades sellega, et tegelikult on Silberis tööde teostajal kohustus IGA hoolduse jooksul vaadata kas on rooste kahjustusi. Kui see kunagi kuhugi fikseeriti (ja tehti saksa päring), siis on nagu igati õigus jalgu trampida. Lõpetada võid sellega et soovid ametlikku vastust nii neilt kui ka saksa oma (mis neil olema peaks).
Tänud infi eest. Kipun muidugi arvama et mind koheldakse kui "noort naglat" , sõidavad must kohe üle.. oleks siis, et lendaks uue s'iga ette, ehk oleks teine hoiak. Kadakalt varuosi ostes jäi küll mulje, et olgugi, et sõidan mersuga, silberauto pole küll see koht kuhu tulla. Ma lähen igatahes uurin pinda ja vaatan, mis nad kostavad. 2600km pärast on B-Service, äkki kui see seal ilusti teha ja öelda, et edaspidigi plaan seal käia, soojendab äkki suhteid sealsete aadlikega Smile

Aga, et kui see omast taskust maksta tuleb, siis vist siit mingisugust abistavat infot paista ei ole Rolleyes
Kas seda vähemalt teatake ja viitsitakse vastata palju võiks maksta see, et ma viin auto kohale ja see tuleb sealt välja uuesti üle värvituna. Ma saan aru et kere värvimine jääb 20k kanti, aga see on kogu töö maksumus?