Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Uute liikmete ülevaatus Lõuna-Eestis(14.12.2008)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Tere rahvas,

Kuna üsna ammu pole üv'd teinud siis enne uut aastat on nüüd võimalus liituda ja saada ka uue aasta klubi liikmeskaardi. Seega toimuks uute liikmete ülevaatamine 14. dets(pühapäev) Tartus Eedeni ülemises parklas kell 16:00. Samuti on oodatud ka vanad liikmed ja huvilised ning mitte ainult lõunast vaid ka mujalt! Peale üv'd ehk lähme ja istume ka kuhugi maha.

Minu kontakt 55650964


Loodan siis aktiivset osavõttuEusa_dance
Kuidas oleks võimalik saada oma liikmekaart, kui elan Tallinnas ja Tartusse minna pole võimalik?...
Hah, mina kui põline saarlane tegin ka ankeedi ära, aga siiamaani kippu ega kõppu, ega ühepärast pole mõtet vist saarele tulla ka Icon_lol
kpokyc Kirjutas:Kuidas oleks võimalik saada oma liikmekaart, kui elan Tallinnas ja Tartusse minna pole võimalik?...

Sina saad Tallinnas kätte.

W2intz Kirjutas:Hah, mina kui põline saarlane tegin ka ankeedi ära, aga siiamaani kippu ega kõppu, ega ühepärast pole mõtet vist saarele tulla ka Icon_lol


No kui ehk saaksid kas Tallinnasse v Tartusse end vedada, samas see suht vabatahtlik, et saab ka niisama liikmeks...aitab ainult siis autopiltidest, samas oleks ikkagi soovitav end ka näidata.
MBw140 Kirjutas:kas liikmeks olemisest mingit kasu ka on? lõunaeestis, kus mis soodustusi saab? mingit liikmemaksu peab ju maksma?mis ma selle eest saan siis?

Kallis MBw140.
Alati ei pea nüüd tervet mad ja ilma selle eest saama kuid siiski on tulemas peagi vägev soodustuse pakkuja. On veel palju klubilisi, kes ise kuskil töötavad ja soodustust pakkuvad.
Tõepoolest, uusi mersusi ei jagata, aga klubi üritused on vinged. Seega, mida sa saad? Kulla mees, sa saad tunnustamist, reputatsiooni vastavalt sellele, kes sa oled ja mis sa oled. Üldiselt on MB KLubi Liikmeskond väga sõbralik ja vastutulelik.
Mida iganaes ka sa saada ei tahtnud- Heade soovidega olen mina sind vastu võtmas.
Karl- Rene
MBw140 Kirjutas:kas liikmeks olemisest mingit kasu ka on? lõunaeestis, kus mis soodustusi saab? mingit liikmemaksu peab ju maksma?mis ma selle eest saan siis?

Nagu Renks ütles, klubis olemine tähendab ühtekuuluvust ning liikmemaksu peab maksma jah, selle raha eest korraldadakse klubiüritusi jpm.
HotPapa Kirjutas:
kpokyc Kirjutas:Kuidas oleks võimalik saada oma liikmekaart, kui elan Tallinnas ja Tartusse minna pole võimalik?...

Sina saad Tallinnas kätte.

W2intz Kirjutas:Hah, mina kui põline saarlane tegin ka ankeedi ära, aga siiamaani kippu ega kõppu, ega ühepärast pole mõtet vist saarele tulla ka Icon_lol


No kui ehk saaksid kas Tallinnasse v Tartusse end vedada, samas see suht vabatahtlik, et saab ka niisama liikmeks...aitab ainult siis autopiltidest, samas oleks ikkagi soovitav end ka näidata.
Kelle käest?...
Indreku näiteks...see juba kättevõtmise asi, et temaga kohutda ja kaart kätte saada aga tavaiselt tehtakse mingi suurem klubiüritus kus osalevad paljud liikmed ja seal jagatakse ära, see siis juba sinu mure kui sa sinna ei ilmu.
Saab kus saab, sellepärast ei maksa muretseda- Sellest tuleb nii või naa juttu.
Aga kuna tegelt ma tahaks näha Lõuna- Eesti inimesi, uusi liikmeid, siin sõna võtmas, jaatavaid vastuseid ning ned hästi palju! Aitäh!
Üleskutsuja Karl von Rene
95% neljaga kohal Nod
Olen kohal...vaatamas neid uusi massinaid ....ehk näha ka mõnda uut looma Unibrow
Miks kell 17.00. Kui on äkki kaugemalt tulijaid siis pühapäeva õhtul kella viieks Tartusse polegi nii lõbus ennast vedada ( ja pärast kottu tagassi kah ) Samuti on see aeg juba pime mis pime, päevavalgel oleks ehk huvitavam ka tehnikat kaeda?? Uurin küll enda vaatevinklist vaadatuna aga äkki on ka peale minu kellelgi selliseid mõtteid tekkinud. Miks näiteks ei võiks seda korraldada kell 13.00 Icon_rolleyes
Boamadu Kirjutas:Miks kell 17.00. Kui on äkki kaugemalt tulijaid siis pühapäeva õhtul kella viieks Tartusse polegi nii lõbus ennast vedada ( ja pärast kottu tagassi kah ) Samuti on see aeg juba pime mis pime, päevavalgel oleks ehk huvitavam ka tehnikat kaeda?? Uurin küll enda vaatevinklist vaadatuna aga äkki on ka peale minu kellelgi selliseid mõtteid tekkinud. Miks näiteks ei võiks seda korraldada kell 13.00 Icon_rolleyes

Hea point, probleem selles, et mulle ei sobi eriti varasem aeg kuna olen tööl...aga no kella 16:00 peal saaks nihutada, siis ma küll jään 15 min hiljaks aga noh...samas praktika on näidanud, et inimesed täpsusega ei hiilga ja tavaliselt on kokkulepitud ajast 30-50 min üle läinudIcon_rolleyes
Et lõppkokkuvõttes vead end siiski kõik kohale kella 17:00Unibrow
täitsin ka ankeedi ära juba vähemalt kuu tagasi siiani ei miskit
ce300 Kirjutas:täitsin ka ankeedi ära juba vähemalt kuu tagasi siiani ei miskit

Nonii, aga palvetele vastatiUnibrow ...asukohaks on sul Rapla, kui sel korral Tartusse ei satu siis priva mulle ja räägib alternatiivist.
Nii, et siis tuletan meelde, see kes kohale tuleb: Kohtume Eedeni ülemises parklas 16:00, mina jään natukene hiljaks, seega oodake mind ikka äraIcon_rolleyes
Et ma olen niikuinii seekord v dvajom raionje (ehk siis Võrus), siis ma oleks ka tulija. Kas keegi on veel Võrust minemas? Teeme äkki ekipaaže või on keegi, kes tahaks peale hüpata ja minuga kaasa sõita edasi-tagasi? Kuna ma olen küll Taaralinnast ca sada korda läbi sõitnud, aga ainult ca viis korda autost välja tulnud, siis pole mul eriti aimugi, kus mis ehitis v supermarket asub.

PS: kuus on Tallinnas ja punn pole jälle üldse heas korras, et näitama tulla, aga ma olen juba paar aastat sellepärast tulemata jätnud - kas antakse andeks?

Edit: kirjavead
Noh tule millega tuled, saab asja kohapeal ka arutadaIcon_cool
kardan raisk...

aga ok ma siis ikka tulen! Paidevei, kui ikka keegi tahab minuga kaasa sõita, siis palun helistage, sest äi lubas hommseks karmi lapsepõlve, ja ma ei pruugi onlines kättesaadav olla.

Rait
Rait Kirjutas:kardan raisk...

aga ok ma siis ikka tulen! Paidevei, kui ikka keegi tahab minuga kaasa sõita, siis palun helistage, sest äi lubas hommseks karmi lapsepõlve, ja ma ei pruugi onlines kättesaadav olla.

Rait

Laupäeva õhta vist hakkan isegi normaalselt viina viskama, kui pühapäeva pealelõunaks pole teatud sisaldus% alla läind tuleks meeldeldi kaarti lugema.
Lehti: 1 2