Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB 124 TE Kõlarid!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
MB 320 TE, 1993. Kas sellel isendil on kuskil tehase võim ka? Ja mis mõõdus on autol esiarmatuuri kõlarid ja tagumised uste kõlarid, ehk keegi oskab öelda. Tänud!
Võimu koha pealt jään vastuse võlgu.Armatuuris 5" ja taga ustes 4".Mälu võib muidugi petta...
Aga, mis tal need sügavused võiksid olla?
Lõoke Kirjutas:Võimu koha pealt jään vastuse võlgu.Armatuuris 5" ja taga ustes 4".Mälu võib muidugi petta...

Minu mälu järgi oli ees mingi x-mõõduga ovaal ja 1-e ribaline.
Mine Järve Keskusesse, seal Noor Tehnik- suht asjalikud tüübid- leiavad sulle lahenduse.
Kõige parem on kui võtad originell kõllid kaasa.
janek126 Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Võimu koha pealt jään vastuse võlgu.Armatuuris 5" ja taga ustes 4".Mälu võib muidugi petta...

Minu mälu järgi oli ees mingi x-mõõduga ovaal ja 1-e ribaline.
Mine Järve Keskusesse, seal Noor Tehnik- suht asjalikud tüübid- leiavad sulle lahenduse.
Kõige parem on kui võtad originell kõllid kaasa.
Tere Janek,pole ammu näinud.Nüüd läheb löömaks...kindlasti ei ole ovaalid.Enda omal kunagi vahetasin:pidin natuke kuskilt plekikääridega aitama armatuuris ja kõlaril vist paar kõrva ära lõikama.Ja ma ei pannud ovaale.Head ööd!
Vist Hr. Linnugripil õigus. KRT.
123 ja 126 olid ovaalid, 124-l ümmargused.
CrybabyCrybabyCrybaby
kõik 10cm, ette mahub 13cm ka kui natuke lõikuda. võimu ei ole, kui just pole tellitud kalli soundiga auto.

edit: kui orig kõllid on korras, pane mingi 4x40W korralik võim vahele, teevad päris norm häält. muidugi kõrged ja bassikas tuleks juurde panna kui natuke nõudlikum kõrv on.
Vanast makist jooksevad line out-id välja, ja võru mehed ütlevad, et peab kuskil võim olema. Aga ma ei leidnud mitte kuskil. Täna üritan salongist abi saada.