Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: auto ei käivitu
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
täna hommikul auto ei käivitunud, kas see võib olla esimasest külmast? autol nipiCrybabyga käivitus, kui võtme sisse panin, siis läksid armatuuris tuled põlema, kui vajutasin salajasele käivitus nupule siis käis läbi mingi surin ja tuli ette ridamisi veateateid:
armatuuris järgmised veateated:

Undrevoltage charge battery
Increased braking distance start engine
Reduced braking effect start engine
brake defective stop vehicle

Naljakas oli ka see et autokella seierid mingi hetk pöörlesid sellise kiirusega ja tagurpidi, et kohe kohe oleks sealt eest ära lannanud.
Kas kellegil on olnud taolist situatsiooni või on mõttekas ikka esindusse minna?
või on see aku alapingest, kuni siiani sain sõita u 3 kuud sama veateatega, aga nüüd kui esimene külm, siis auto täiesti tumm. elan maakohas ja täna õhtul meil siin juba -3

esinduses kästi auto treilaga kohale tuua, mis maksab u 2000 +tööraha.
pakun, et lihtsalt aku[d] surnud...
kas on oluline lasta akut laadida esinduses. Kas tohib aku autolt maha võtta, sest kui selles viga siis pole mõtet ju lasta pukseerida 2000 eegu eest.

Aku tagasi panemisega oli vist mingi kunst (et seda päris ise teha ei saa, et peab mingeid asju jälgima)?
E270 CDi Kirjutas:kas on oluline lasta akut laadida esinduses. Kas tohib aku autolt maha võtta, sest kui selles viga siis pole mõtet ju lasta pukseerida 2000 eegu eest.

Aku tagasi panemisega oli vist mingi kunst (et seda päris ise teha ei saa, et peab mingeid asju jälgima)?
kasutusjuhend ütleb, et ei ole soovitatav laadida akut auto küljes, võta mass lahti pane laadima. selge on see, et kui oled 3 kuud madala pinge teataga sõitnud, siis on see aku kutu, ilmselt ka lisaaku. pärast paned otsa peale tagasi, proged aknad, luugid, rooliasendi ära ja peaks jälle jonksus olema.

ilmselt pead mõlemad akud uued panema!
ma ilmselt täisesti võhik selles asjas, aga kus see teine aku on?Icon_redface
andke andeks naisterahvaleIcon_smile

olen näinud ainult pagasnikus varuratta juures ühte suurt akut.
E270 CDi Kirjutas:ma ilmselt täisesti võhik selles asjas, aga kus see teine aku on?Icon_redface
andke andeks naisterahvaleIcon_smile

olen näinud ainult pagasnikus varuratta juures ühte suurt akut.
no kui päris võhik, siis soovitan soojalt esindusse viia.
Aga tänan abi eest, nüüd vähemalt tean et asi ei ole väga kriitilineIcon_smile
teine aku peaks olema vist minuteada kapoti all paremal pool esiklaasi juures nurgas musta plastmassist kobaka all. salongifilter oli seal kobaka sees vist. see üsna väike. nagu mootorratta aku.

see oli 2004a. 320CDI-l
E270 CDi Kirjutas:Aga tänan abi eest, nüüd vähemalt tean et asi ei ole väga kriitilineIcon_smile
arvesta aint, et esinduses on kõik hinnad tunduvalt kallimad, treila raha eest saaksid juba pagassi uue aku... Smile
[quote=E270 CDi]
Jah, ega ma ei mõelnudki esindusse minna, võin selle aku kasvõi homne päev ära osta, aga pole kedagi kes need värgendused sinna uuesti ühendabIcon_sad
Las seisab siis niikaua kuni kellegi pädeva leian....
Mul sai kõik korda, ostisn uue aku ja kõik toimib!Thumbsup