Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB w126 280SE 1981 - qwer
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
mootor:2,8i r6 136kw 1981.a. automaat
auto siis selline:
autol tehtudhiljuti keretööd ja värvimine,
ennem oli rõvetalt helesinine aga nüüd must
aga nüüd vaja veel välimuse kallal veits nokitseda liistud ja uksed ilusti käima panna.
qwer Kirjutas:mõned pildid:
http://www.orkut.com/Main#EditPhotos.asp...=2&first=1

Arvad,et liitun orkutiga,et su auto pilte vaadata!
Kõige parem on veel see, et seal ei ole ka ühtegi fototBig Grin- qwer- miks nii?

edit: must mb on hea, must s klass veel 10 korda parem! Kuid pilte tahaks ikka kangesti nähaBig Grin
ka mul ei näidanud selle adrega orkutis miskit!Doubt
ega ei näita jah aga ei oska teile nagu muud moodi näidata kah
mis mõõdus ja kuidas ma pildid siia lehele saan
saatsin sulle ps'i!!!
Siin siis pildid(PS. Karl, mis lehekülg see oli, kus ma pidin end regama, et saaksin kohe suurelt lehele pildid panna?)
mina uploadin www.photobucket.com
Ja mis siis isendi hinnaks välja on kujunenud?
Reddog Kirjutas:Ja mis siis isendi hinnaks välja on kujunenud?

Mille järgi sa arvad, et masin müügis? See siin küll müügikuulutuse moodi ei paista...
ega see auto nüüd müügiks küll ei ole kohe kindlasti.
sest seda atut tean ma nii alt kui pealt ja tema hingeelu.
Nii et otsi müügikuulutust muijalt
Näiteks minu paat müügis - pole küll R6, aga bensuhinnad on kõvasti kukkund. Krt üks soomlane hüppas kah alt ära, leidis omale teise SEL`i.
kas leidub mõni tark kes teab kas 126-le läheb 123-e pooltelg ja kas esi suport on sama mis 123-el
tänan.
Karl Kirjutas:
Reddog Kirjutas:Ja mis siis isendi hinnaks välja on kujunenud?

Mille järgi sa arvad, et masin müügis? See siin küll müügikuulutuse moodi ei paista...

Kodanik Reddog pidas silmas mis hinnaga masin siis soetati ... tean, et vahetati Mondeo vastu
Icon_redface
täpselt nii see oli
Nii siis nüüd nagu pikem sõit tehtud ja teada mis auto kulutab ja mis autol vaja teha:
Aga võin julgelt öelda nendele kes ütlevad et 126 on röövel siis mina väidan vastupidist minu kogemus näitab et pemmid on poole kulukamad UnibrowEusa_clap
Nii siis, sai vahetatud vägapalju asju:
Pooltelg, vedrud x4 , amordid, supordid kaks tükki, esimesed ülemised sarniirid, tagumine õõts, sisustuse kallal sai ka natsa nokitsetud aga nüüd vaja mootori kallale minna aga oleks vaja teada palju peab olema klapi vahe. Eusa_dance
kalacompany Kirjutas:
Karl Kirjutas:
Reddog Kirjutas:Ja mis siis isendi hinnaks välja on kujunenud?

Mille järgi sa arvad, et masin müügis? See siin küll müügikuulutuse moodi ei paista...

Kodanik Reddog pidas silmas mis hinnaga masin siis soetati ... tean, et vahetati Mondeo vastu
Icon_redface


Tänan et mu mõtte lahti seletasidNod Aga sel juhul mainiks et väga diil kaup juEusa_dance
Lehti: 1 2