Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W 140 iluvidinad. ilurõngad.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kas kellegil pole ülearuseid neid tagumisi ilurõngaid mis käivad nende sarvede või antennide ümber mis tagurpidi käiguga välja tulevad?
Mul on .Hinda nagu ei oskagi küsida on nad ju nii väikesed.Mis ise pakud?
krt ei oska ka pakkuda. rikas ma pole ja kooner kah olen. mul oli vasakpoolne "sarv" ka murdund, koos sellega oleks mingi sott maksnud aga selle sain ise korda. ei raatsi 100 ainult nende mõtetute rõngaste eest. kuskilt lammarist saaks mõnele jupile vast niisama pealekauba need. aga saan aru et sa mingi 25 krooni või 50.- eest ei viitsiks ka neid posti panna, nagu ma isegi.
aga kui sul sinine tiib või abs andur oleks müüa siis saaks need kah pealekaubaTongue?
MBw140 Kirjutas:krt ei oska ka pakkuda. rikas ma pole ja kooner kah olen. mul oli vasakpoolne "sarv" ka murdund, koos sellega oleks mingi sott maksnud aga selle sain ise korda. ei raatsi 100 ainult nende mõtetute rõngaste eest. kuskilt lammarist saaks mõnele jupile vast niisama pealekauba need. aga saan aru et sa mingi 25 krooni või 50.- eest ei viitsiks ka neid posti panna, nagu ma isegi.
aga kui sul sinine tiib või abs andur oleks müüa siis saaks need kah pealekaubaTongue?
Kui sa juhuslikult juut pole,siis pead arvatavasti jõuludeni ootama.
Lõoke Kirjutas:
MBw140 Kirjutas:krt ei oska ka pakkuda. rikas ma pole ja kooner kah olen. mul oli vasakpoolne "sarv" ka murdund, koos sellega oleks mingi sott maksnud aga selle sain ise korda. ei raatsi 100 ainult nende mõtetute rõngaste eest. kuskilt lammarist saaks mõnele jupile vast niisama pealekauba need. aga saan aru et sa mingi 25 krooni või 50.- eest ei viitsiks ka neid posti panna, nagu ma isegi.
aga kui sul sinine tiib või abs andur oleks müüa siis saaks need kah pealekaubaTongue?
Kui sa juhuslikult juut pole,siis pead arvatavasti jõuludeni ootama.
oot täpsusta, mul pikad juhtmed. on need plast rõngakesed miskit rohkem väärt?Icon_eekDrool
ei ole hullu, kuskile lammarisse satun saab need seibid tasuta Icon_biggrin
too vidin maksab originaalis 134kr tükk ja 4 tüki hetkel laos olemas
Joonas Kirjutas:too vidin maksab originaalis 134kr tükk ja 4 tüki hetkel laos olemas

jep. usun poe uue hind jah, nagu kõik asjad. sellehinnaga saaksin jah igast kohalikust autopoest tellida igakell.

aga milleks foorumist mingit jubinat küsida? pakun et rikkad ei osta isegi mitte poest vaid viivad auto teenindusse näiteks margi esindusse iga asjaga. kui aga foorumist kellegi käest midagi küsida siis loogiline, et poe hinnast ei saa juttugi olla, kellel hind pohhui see ei otsi jubinaid romulast, lehekuulutustelt või kellegi eraisiku käest.

aga kasutatud romu küljest see seib... paras hind oleks sokolaad või õlu välja teha ehk 25 eeku Icon_biggrin
Ühesõnaga, sellel teema puudub point. Teed teema, kuid osta neid ei taha, õigemini ei raatsi. Kui leti hind neil 134 eeku tükist ja sa ei raatsiks neid osta 100 eeku komplekt (oletuslik hind mille ise välja käisid), siis võib selle teema lukku panna, mine siis võta kuskilt lammarist kui sinna sattud, tasuta.

Teema lukku.