Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: On kellegi midagi öelda selle masina kohta?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
sai natuke netis kolatud ja leitud selline isend
http://www.autoagent.ee/?pg=1&lk=0&id=2323

finantsi napib ja w126 tahaks hirmsasti Confusedmash: Ehk on keegi selle tükiga veidi ligemalt tuttav ja oskab kommenteerida?

Muidu kere paistab pildi pealt enam - vähem olema, aga pildid kipuvad valetama :lol:

ausaltöeldes ei kujuta küll ettegi, et sellise raha eest saadud kuus veel sõita võiks Confusedilly:
Hakkame pihta:

1. Tegu siis 81 aasta masinaga, mis tähendab, et tegu on 25 aastase autoga. Midagi head sealt raudselt ei leia. Eks iga isend ole muidugi isesugune, kuid hinna järgi eeldame, et pole just enam esimene noorus

2. Mootor siis 280 S, ehk siis karpamootor, millel väike võimsus ja suur kütusekulu. (arvan, et alates 15l/100km)

3. lisasid eriti nagu pole

4. Ja mingi jama on tähistusega. 260 S ta kohe mitte olla ei saa, sest see mootor tuli alles uuema malliga

Tegu siis MB 280S W126 autoga.


Aga käi ja vaata masin üle, kuidusun, et seda 126 te sa ei taha
nagu ma kuulnud olen, siis karpaga olevat veidi jamasid ja eriti seda ette võtta keegi ei taha?
Mulle tundub see küll mehka pill- originaalraadio ja puha, tjuuningust pääsenud siiani kuidagimoodi.
Lisasid on jah peaaegu null, k.a. puuduv parem peegel :) Üsna lahe tegelt :)
Karpaga on siuke lugu, et esimesena p**seminevad osad on kaunis kallid, neid vähese finantsi tõttu tavaliselt ei osteta. Muidu timmimisega saaks mõni vend isegi hakkama.
Kui mina koguks kuutesi, ma tormaks vaatama seda ;)
aga tead... mine kohale... tee proovisõit... kui meeldib... osta äraTongue

ega suure mootoriga ja hirmvana aastaarvuga autot eestis müüa on üsna võimatu - tegemist ei pea olema ilmtingimata saraga!!!!:eureka:

isiklikult paar aastat tagasi käisin sõbrale vaatamas w123 - hinnaga 12 000 vms... ja auto oli ikka vägagi ponks (hästi hoitud, pereinimese auto)!!!
barebone look hakkas ka endale millegipärast meeldima. eks siis vaatab, kuidas asjad arenevad Shy
On kogemusi mõlema variandiga 280s ja 280se-ga, mõlemad manuaalid. Karpaga variant võttis peale timmimist 11l sajaleConfusedhocked: aga se 15-16. Muidu selle karpaga variandil sai ujuki tase suht madalaks keeratud nii, et minek ka ei olnd enam päris see.
qrm Kirjutas:sai natuke netis kolatud ja leitud selline isend
http://www.autoagent.ee/?pg=1&lk=0&id=2323

finantsi napib ja w126 tahaks hirmsasti Confusedmash: Ehk on keegi selle tükiga veidi ligemalt tuttav ja oskab kommenteerida?

Muidu kere paistab pildi pealt enam - vähem olema, aga pildid kipuvad valetama :lol:

ausaltöeldes ei kujuta küll ettegi, et sellise raha eest saadud kuus veel sõita võiks Confusedilly:





http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Aga palun oli kindel plaan ära osta.Kui autot n2gin lähedalt oli veel suurem isu ära osta kui häält kuulsin tahtsin akna sisse visata...
Ohohh, natuke üle aasta vanasse teemasse postitus tehtud, vaevalt ta enam jala käib...