Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Verd taaskord loovutama
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Et siis homme, neljapäeval kell 18.00 lähevad julgemad meist verd loovutama - ehk siis mina ja Rolz, nagu tavaliselt.


Aga ootame teisi ka, ikka ädala tänaval.
Tere!
Kas täna ei tahaks keegi minna? Endal kindel plaan kella 18 paiku seal olla.
Ikka tulen, ma seal püsiklient kuna noor terve mees siis minu veri läheb vastsündinutele kui neil midagi sünnitusel nihu läheb. Mind on ka erakorraliselt välja kutsutud sest üks viis tundi vana  imik vajas vere vahetust. Päris mitme vastsündinu elu olen aidanud nii päästa.
Ardo Kirjutas:Ikka tulen, ma seal püsiklient kuna noor terve mees siis minu veri läheb vastsündinutele kui neil midagi sünnitusel nihu läheb. Mind on ka erakorraliselt välja kutsutud sest üks viis tundi vana  imik vajas vere vahetust. Päris mitme vastsündinu elu olen aidanud nii päästa.

Müts maha!!!!!!

Mulle on vereülekannet tehtud 2l.

Müts maha teist korda!!!!
Ardo Kirjutas:Ikka tulen, ma seal püsiklient kuna noor terve mees siis minu veri läheb vastsündinutele kui neil midagi sünnitusel nihu läheb....

...kuhu ja kellega Sa lähed? Teema püstitatud 15.10.08 ning kris1455 kutsus 11.03 rahvast kaasaIcon_eek

Või plaanid minna ja ootad Klubilisi ühinema? Siis millal?
Vabandust ei märganud. Teema oli järsku üleval ja lugesin ainult, et neljapäev aga noh eks lähen siis täna üksi.
Samas kui on aga veel huvilisi siis miks mitte.

Ardo.

Lisaks veidi uut infot :
"NB! Verd loovutanud doonorid saavad Viru Keskuse parkimismajas 2 tundi tasuta parkida. Lisainfot saab DoonoriFoorumi registraatorilt, kes annab parkimiskviitungile vastava templi tasuta parkimiseks. "

Kuna teema on aegunud siis täna kella 18:15 võiks veel rahvast peale minu verd annetama tulla.
Äkki mõni administraator oleks nii kena ja tõstaks teema ka esile mujal foorumi teemades kui võimalik.
Mul ka lähiajal plaanis minna, täna küll pole aega.
Mingi uus koht on ka avatud Tallinnas, Narva mnt. 5 IV korrus.
Mul ka loovutamise aeg käes.
Äkki järgmine nädal võiks minna?
Kas tõesti lähen üksi?.

Uskumatu.. MB foorumis on rohkem aktiivseid kasutajaid kui BMW foorumis. Samas BMW foorum suutis 3 tunniga kokku ajada pea 25 inimest ja isegi teavitasid vere keskust, et olgu valmis ca.25 inimese vastuvõtmiseks.

See ei ole põhjus, et ei sa tulla kuna pole midagi selga panna!
Kunagi aastaid tagasi sai sama tehtud, ette helistatud ja palutud valmisolekut nr 1, et nüüd tuleb terve "klubitäis" rahvast, isegi ekskursioon lubati pakkuda... Lõppes sellega, et olime seal kolmekesi...

Paraku on siit seltskonnast regulaarsed käijad võimalik käte näppude peal üles lugeda...
Aga vaevalt, et BMW klubi selles süüdi onEusa_dance

Et julgustaks inimesi, see on veredoonorlus ja seal ei ole midagi hullu.
Ise olen ka vist mingi 5-6 korda verd andnud. Praegu pole kahjuks võimalik - läheks liiga kalliks Big Grin
Ei ole hullu ja on omale kasulik, värsket verd mahub peale tulema Smile

Aga koos käimisest...kui vaja tingimatta grupiga minna siis võin tulla, aga muidu sõidan töö asjus mööda Sõle tänavat pea iga päev ja olen siiani käinud nii öelda töö ajast. Aga töö päeva sees ei sobi jälle paljudele.

Aga peale töö aega tuleks mul sõitta 40km sinna ja sama palju tagasi Sad
Laur Kirjutas:...

Aga peale töö aega tuleks mul sõitta 40km sinna ja sama palju tagasi Sad

Hea seltskonna mõttes võiks ju ikkagi. Meie oleme end Kernust ikka kohale vedanud, distants siis rohkem kui 40 km....Unibrow
Ma tõin BMW klubi lihtsalt näiteks kuna siin peavad paljud BMW klubilisi aikudeks ja petsideks aga ometi on neil julgust aidata alustada ja toetada elu .. meelega just torgin takka äkki mõni Härra solvub ja läheb ning annab verd kohe kahest käest korraga Doubt
OT:

Kui vaadata reporterit siis ei lähe nädalat mööda millal ei näidataks järjekordset BMW´d mis on väga debiilsetel põhjustel hunnikus.
BMW`d paeavad väga paljud normaalsed inimesed, kuid ka liiga paljud ebanormaalsed. Sellest ka BMWdele natuke imelikult vaadatakse.

BMW kui auto on minu arvates väga hea masin.  Laur on ka BMWd omanud.
Noh klubil ja doonorlusel pole midagi ühist, see minekuvajadus peab ikka mujalt tulema. Mul sai sel kuul 15 vereloovutuse korda täis - 85 veel ja saan Presidenti kätelda ja ordenile järgi minna.
Endal kõigest 3 korda antud-lihtsalt Sõle tn jäi veidi kaugeks. Nüüd aga avatud ka kesklinnas Narva mnt 5, 4. korrus:

E 9-15
T-N 11-19
R 9-14