Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Probleemid seoses foorumiga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4
Nii, nyyd on enamvähem ok, privaatsõnumid töötavad, registreerumine ka, küll aga selle nädalavahetuse teemad on kadunud, varasemad aga siiski olemas.


Tegeleme ka kadunud foorumitega.
ja naistekas on ka okBig Grin
Korras jah, ainult eile remonditud teemades (enda teema + DIY) jälle pildid kadund. 3ndat korda hakkan pilte uuesti panema...
Varsti asi nii käpas, et võib teenima hakata selle pealt Icon_biggrin
Naisteka foorumit näeb, lisatud pildid on naisteka foorumi teemades kadunud. Vaatasin järele, ka nt minu SEL-i teemas on ka lisatud manused kadunud.
Foorum tundub aga olevat kiire ja "koostööaldis" - hetkel, loodetavasti jääb  see ka püsima!
Blaze Kirjutas:Korras jah, ainult eile remonditud teemades (enda teema + DIY) jälle pildid kadund. 3ndat korda hakkan pilte uuesti panema...
Varsti asi nii käpas, et võib teenima hakata selle pealt Icon_biggrin
ära siis prääga veel pane, väike lootus kõige uuem foorumi soft tööle saada.
MB klubi meened teemasse ei pääse aga välja logituna pääseb.
nüüd peaks ok olema
Indrek Kirjutas:nüüd peaks ok olema

Ühesõnaga võib jälle pilte üles laadida ? Icon_lol
Blaze Kirjutas:
Indrek Kirjutas:nüüd peaks ok olema

Ühesõnaga võib jälle pilte üles laadida ? Icon_lol

Vabalt, sa ju juba proff nüüd!

[Pilt: 6e0acb84d3c6.jpg]
Klubi liikmete autosid saab näha ainult siis kui sisse ei ole logitud.

Dad.
allan1 Kirjutas:
liisel Kirjutas:Miks ma ei saa tiest avatari panna??? Mõtlen arvutist laetuna??

Huvilistele on avatar KEELATUD!!!! Thumbsdown

CrybabyCrybabyCrybabyCrybaby
Aga mul oleks selline probleem: peale foorumi uuendamist ei saa ma enam MB Klubi liikmete autode rubriiki vaadata, kuigi olen foorumi kasutaja.
Mispärast see turu osa on ära kaotatud?
Kuulge kas üldse avataridega pole mingi jebin majas. Mul nagu ei paista enda oma olevat- uuenda mis sa uuenda kuid ikkagi kaob varsti ära!
Pange leheväliselt lingilt avatar... vähemalt üks mure vähem, nagunii tuleb neid uuendamisi veel ja avatarid hakkavad ka kaduma ära uuesti.
Tundub, et ma ei leia oma küsimust foorumi lehekülje uuendamise teemast, see samuti kadunud? Postitus oli küsimus tavakasutaja turu osa kohta? Miks see postitus kadunud?
Kas turg on jäädavalt või ajutiselt kadunud?
Tahaks ka sellele vastust
Turu osa ise nagu olemas, aga avalehel pole linki. Kui otsingut kasutada ja sealt mingi turu jaotuses olev teema leida, siis saab edasi surfata.
mingi jama jah, tegelen sellega
Lehti: 1 2 3 4