Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Displei tagavaate peegli juures
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas keegi teab, miks ei pruugi töötada displei tahavaate peegli juures, kus idee poolest peaksid asuma turvavöö signaallambid vms...
Autoks on w124, 91. a, 200E.
Näidikute plokis asub ka välistemperatuuri näidik, aga see ei näita mitte midagi. Isegi " aiateibaid " mitte.
Kas siis tegemist nö blank-ga, et pole lisavarustuses välistemp näidikut, aga koht, kus see tavaliselt asub, on ikka olemas?

Ja nende selle turvavöö displeiga seoses - mulle on mainitud, et asi töötab ainult MB originaalraadioga, mul mingi Alpine kassetikas sees.

Kes teab midagi, võiks kommenteerida!

Aitäh!
See displei ja maki omavaheline seos on küll päris hea nali aga peaks vist selle õige teema alla panema.
jan110 Kirjutas:Kas keegi teab, miks ei pruugi töötada displei tahavaate peegli juures, kus idee poolest peaksid asuma turvavöö signaallambid vms...
Autoks on w124, 91. a, 200E.
Näidikute plokis asub ka välistemperatuuri näidik, aga see ei näita mitte midagi. Isegi " aiateibaid " mitte.
Kas siis tegemist nö blank-ga, et pole lisavarustuses välistemp näidikut, aga koht, kus see tavaliselt asub, on ikka olemas?

Ja nende selle turvavöö displeiga seoses - mulle on mainitud, et asi töötab ainult MB originaalraadioga, mul mingi Alpine kassetikas sees.

Kes teab midagi, võiks kommenteerida!

Aitäh!

Üks variant on näiteks see, et pirn läbi põlenud seal turvavöö lambi taga.

Raadioga pole sellel aga mitte vähimatki seost.
Kui nii, siis võiks ära vahetada. Proovisin seda plastmasskorpust ( displeiga koos seal ju ka laelamp ja katuseluugi lüliti ) sealt kätte saada, aga ei julge väga tirida, et lõhub veel midagi ära.
Keegi on seda eemaldanud ja oskaks kogemusi jagada?
Vaikselt kruvikeerajaga äärest kangutada vms?
Seal oluliselt rohkem kui üks pirn sees, pead kogu selle kupatuse sealt alla vütma jah, siis saad viga otsida, ilmslet seal lambis sul mingi ühendus kalab, info saab lambist endast see vöödemeeldetuletus, lambid omakorda confortrelee abil uste lahti/kinni olekutest, mitte maksit..ic
Aga eemaldamine - suru salongipoolne ots esiklaasipoole jõuga ja siis tümba see ots alla ja siis jookseb välja juba......Karta pole mütet, nii purunev see ka pole seal...
Seda asjapuud tuleb ikka lükata külje suunas.Vasakul pool on jäigad kinnitus nagad aga paremal metallist mis annavad painduma.
aga selle välistemperatuuri displei küsimusele ei oska keegi vastata?
Minul ta samamoodi ei näita ei pilti ega põle seal ka mingi tuluke taga, et kas mul on üldse mõtet seda otsima hakata v mitte? On ta kõigil autodel olemas? Endal on w124 230E 1988a.
Allarr Kirjutas:aga selle välistemperatuuri displei küsimusele ei oska keegi vastata?
Minul ta samamoodi ei näita ei pilti ega põle seal ka mingi tuluke taga, et kas mul on üldse mõtet seda otsima hakata v mitte? On ta kõigil autodel olemas? Endal on w124 230E 1988a.

Kui on olemas siis displei  peab olema halli värvi, kui ei tööta ja valgust taga pole. Kui on aga must siis seda displeid seal ka ei ole, vaid lihtsalt plastik katte.
suur tänu!Big Grin Lähen homme vaatan asja üleSmile