Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
124 kupee keskluku vaakumpumba asukoht?
#1
kus asub keskluku vaakumpump?

tagaistme alt leidsin vaakumpumba mis tagumisi peatugesid alla laseb ja mingi asja mis teeb klõpsu kui ukse lahti/kinni paned.

Praegu nupust vajutades ja signaga üldse midagi ei toimi. ei kuule et pump häält teekski.
Vasta
#2
Seal vasakul pool tagaistme all on klapp, mis peatugesid lülitab, peatoed peaks minumeelest sisselaskevaakumiga alla käima. Keskluku vaakumpump on vasakul pool tagaistme all, vahtkummist katte all.
Vasta
#3
erx000 Kirjutas:Seal vasakul pool tagaistme all on klapp, mis peatugesid lülitab, peatoed peaks minumeelest sisselaskevaakumiga alla käima. Keskluku vaakumpump on vasakul pool tagaistme all, vahtkummist katte all.

juhi tagaistme all ma muud küll midagi ei näinud.
kõrvalistuja tagaistme on mingi hella plokk.

või on tagumiste seljatugede taga ka midagi veel? Big Grin
Vasta
#4
Kõrvalistuja pool tagumise istmepadja all peaks ikka pump olema, vahtkummi sees, küllaltki suur et mitte märgata. Minumeelest ma olen kunagi kupeel vaadanud ja on täpselt samamoodi nagu sedaanilgi.
Vasta
#5
erx000 Kirjutas:Kõrvalistuja pool tagumise istmepadja all peaks ikka pump olema, vahtkummi sees, küllaltki suur et mitte märgata. Minumeelest ma olen kunagi kupeel vaadanud ja on täpselt samamoodi nagu sedaanilgi.

ma lähen vaata kohe järgi Big Grin kõrvalistuja taga istme alla ja annan teada mis seal on Smile
Vasta
#6
rroosna Kirjutas:
erx000 Kirjutas:Kõrvalistuja pool tagumise istmepadja all peaks ikka pump olema, vahtkummi sees, küllaltki suur et mitte märgata. Minumeelest ma olen kunagi kupeel vaadanud ja on täpselt samamoodi nagu sedaanilgi.

ma lähen vaata kohe järgi Big Grin kõrvalistuja taga istme alla ja annan teada mis seal on Smile

aa leidsin, minu paha.

see sama "mingi hella plokk" oligi keskluku vaakumpump Icon_idea

Tänud!
Vasta
#7
Mul küsimus, täna otsustas auto, et enam uksi lukku ei pane, pump ka häält ei tee. Mul on originaal IR puldiga süsteem ja uksel ei punane ega roheline tuluke vilgu kui nuppu vajutada. Ning salongist ega ka võtmega käsitsi keerates uksed lukku ei lähe. Kaitsmed kontrollitud visuaalsel teel (kapoti alused).

Kas on mingi kindel koht, millest peaks alustama?
Kas vaakumpumpa istme all saab kuidagi kontrollida ?
Vasta
#8
esimese asjana puhasta kaitsmed ära.

st. et võtad kaitsme välja, ja puhastad ära nii kaitsme otsad kui ka karbis kontaktpinnad. mina olen kasutanud selleks liivapaberit ja muukviili.

paljast visuaalsest kontrollist nelja kaitsmete juures ei piisa. on vaja ikka käega ka katsuda. ja kui oled nad ära puhastanud ja kontrollinud, ja ikka ei tööta, siis mõtleme edasi...Unibrow
Vasta
#9
ma pakun välja sellise lause, et kui kaitsmed peaksid jamama, siis oleks see jama ka varem olema aga juhtus äkki ja vsjoo. Kaitsmekarp näeb seest välja nagu uus, isegi varukaitsmed on karbis.
Aga nagu karbilt lugesin, siis ma eraldi kaitset luku pumbale ei leidnud. Või jagab ta kaitset mõne muu seadmega?
Homme näpin kõik kaitsmed uuest üle.
Vasta
#10
raix Kirjutas:ma pakun välja sellise lause, et kui kaitsmed peaksid jamama, siis oleks see jama ka varem olema aga juhtus äkki ja vsjoo. Kaitsmekarp näeb seest välja nagu uus, isegi varukaitsmed on karbis.
Aga nagu karbilt lugesin, siis ma eraldi kaitset luku pumbale ei leidnud. Või jagab ta kaitset mõne muu seadmega?
Homme näpin kõik kaitsmed uuest üle.

vaata kas vool jõuab pumbani. mõõda ära.

mul jurasid mingid ühendused pumbas endas. pean need üle vaatama. kerge koputus ajas pumba uuesti tööle Big Grin
Vasta
#11
Liiguta pagassi lukku, mul jäi see keskele kinni. Polnud ei lukus ega ka lahti ja kesklukk sellepärast ei töötanud.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#12
Lähen täna spetsialistide juurde jutule, annan teada tulemusest.
Vasta
#13
Kas said ka midagi teada mis viga ?
Endal S320 92 aastast jakesklukk ei toimi kuidagi, kaitsmed korras.
Lukku keerab ainult bensuluugi. Probleem nii võtmest keerates, kui ka puldist!
Vasta
#14
Mul oli pistikus viga ja võtme patarei oli tühjaks saanud + võtme sees oli mikroskeem ka lahti tulnud. Remondis tehti kõik korda Smile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W208 Keskluku vaakumi kolmik Tairo 1 591 12-08-2021, 06:03 PM
Viimane postitus: Rolz
  W124 kupee nahkistme taastamine Pealik 6 4,872 19-09-2019, 08:30 PM
Viimane postitus: Pealik
Smile c126 keskluku vaakummootor 84a M.E.SEC 6 4,547 09-05-2018, 01:11 AM
Viimane postitus: M.E.SEC
  SLK 200 kompressor boost pressure sensore asukoht VeikowSLK 1 3,351 25-07-2017, 01:04 PM
Viimane postitus: VeikowSLK
  C215 CL500 kupee ABC (Active Body Control)-vedrustuse test. Kus parim teha Tallinnas? nostromo 1 3,224 12-09-2016, 01:25 PM
Viimane postitus: Indrekno
  C215 CL500 (2000-2002) kupee sisu vahetus facelift sisu (2003-2006) vastu-kui lihtne? nostromo 0 2,539 08-09-2016, 02:49 AM
Viimane postitus: nostromo
  124 releed Egoolen 2 2,340 18-04-2016, 10:50 PM
Viimane postitus: Egoolen
  W124 kupee mootori valik Randoolen 19 11,473 26-11-2015, 03:00 PM
Viimane postitus: Randoolen
  Kuidas saada 124 katuseluuki paika? rroosna 17 9,194 17-11-2015, 03:18 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  w124 kupee: 18" veljed ja madaldusvedrud? DonLeiger 13 13,291 20-02-2014, 09:37 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne