Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB CLK 320 2001 W208 AMG-style
#1
Tervist jälleSmile Sain siis oma vana 190 müüki pandud ja liikusin 10 aaastat edasi. Sai siis Sept. alguses muretsetud endale Saksamaalt Clk 320. Õnneks sealt tuues puudusin Mersul vead, kojamees küll kulunud Kuid selle asendan uuega. Isegi taha oli pandud uued rehvidSmile Tegu siis AMG-optic paketiga ja lisaks veel Master editioned
Aasta: 2001
Käigukast: automaat
Läbisõit:111000(hooldusraamat)
Võimsus:160kw
Värvus:tanzanite blue metallic
Sisu: must nahk
Keretüüp:kupee
Tuled: HELLA
Lisavarustus:
P36 Unknown code
026 production test new engines (ECE-chassis with USA-engine)
220 parking aid
242 right front seat electrically adjustable with memory feature. only applicable to series w 210 when installed in conjunction with code 275.
249 automatically dipping inside rear view mirror
260 elimination of model designation on rear lid
275 front seat positioned lower
memory package (driver's seat, steering column, mirror)
345 rains sensor for windshield wipers
352 operation and monitoring system comand (navigation + radio/cassette)
354 antenna on roof centre rear for mobile D-net telephone
antenna on roof centre rear for standard D-net telephone
404 left front seat with multiple contour backrest
405 right front seat with multiple contour backrest
414 electric tilting/sliding roof in glass version
488 sporty tuning
500 outside rear view mirror left and right, folding
540 roller blind, electric, for rear window
581 automatic climate control
600 headlamp wiper/washer
612 lamp unit: gas discharge lamp (ael)
xenon headlight
673 high-capacity battery
732 birdseye maple wood trim, black
772 amg styling package - front spoiler, side skirts and rear apron
802 Change of year of model, last figure shows new model year
810 loudspeaker, sound package
sound package (bose)
819 CD changer - alpine - in trunk
853 production test bm 124125
860 television tuner
873 seat heater for left and right front seats
875 heated screen wash system
windshield washer heated (W201)
926 emission control eu4-measure 30.11.1991
954 equipment package for avantgarde vehicles
rotating emergeny flasher, front (red light)
988 ownership certificate and COC papers with EC model plate

Ühesõnaga täislisa varustusSmile Plaane peale sõitmise selle autoga ei ole.

Siin ka mõned pildid.


[Pilt: 2b351fefef8f.jpg]

[Pilt: a42ed8c7fdd3.jpg]

[Pilt: 0499f2097e2b.jpg]
veel mõned pildid
http://www.hot.ee/west08/MB/P1010149.JPG
http://www.hot.ee/west08/MB/P1010149.JPG
http://www.hot.ee/west08/MB/P1010150.JPG
Vasta
#2
allan1 Kirjutas:Master EditionEusa_dance
Päris haruldane masin, neid editioneid tehti üpris vähe.

Ostes öeldi jah, et see vist haruldasemSmile
Vasta
#3
tegin pildid nähtavaks, päris norm pill tundub ja mootorit ka natuke on aiste vahel. Unibrow
Vasta
#4
Karl Kirjutas:tegin pildid nähtavaks, päris norm pill tundub ja mootorit ka natuke on aiste vahel. Unibrow

Tänan selle eestSmile Mootoriga olen ma rahul, ei jää hätta sellegaIcon_rolleyes
Vasta
#5
Tegelikult oleks mul veel selle auto kohta küsimus. Et kas keegi teab, mis lisavarustus veel puudu on, kui üldse on midagi puudu. Ise oskan ainult lisada, et päevatulede automaatne sisselülitus puudub. AitähSmile
Vasta
#6
West Kirjutas:Tegelikult oleks mul veel selle auto kohta küsimus. Et kas keegi teab, mis lisavarustus veel puudu on, kui üldse on midagi puudu. Ise oskan ainult lisada, et päevatulede automaatne sisselülitus puudub. AitähSmile
mis mõttes puudub? roolilt saab ju peale panna.

miks sa uue teema tegid?
Vasta
#7
marek Kirjutas:
West Kirjutas:Tegelikult oleks mul veel selle auto kohta küsimus. Et kas keegi teab, mis lisavarustus veel puudu on, kui üldse on midagi puudu. Ise oskan ainult lisada, et päevatulede automaatne sisselülitus puudub. AitähSmile
mis mõttes puudub? roolilt saab ju peale panna.

miks sa uue teema tegid?

Mm UUs teema, kuna vanaga läks sassi, tahtsin pilte üles panna kuid ei saanud alguses hakkama, tegin uue siisSmile Sellesuhtes puudu et kas on täislisavarustus või ei oleSmile
Vasta
#8
West Kirjutas:Sellesuhtes puudu et kas on täislisavarustus või ei oleSmile
kindlasti on midagi puudu, aga päevatuled saab roolilt peale "progeda".
Vasta
#9
West Kirjutas:Tegelikult oleks mul veel selle auto kohta küsimus. Et kas keegi teab, mis lisavarustus veel puudu on, kui üldse on midagi puudu. Ise oskan ainult lisada, et päevatulede automaatne sisselülitus puudub. AitähSmile
No algatuseks mis kohe pildi pealt silma hakkab on näiteks puitrool ja esitulede kõrguse regulaator.
Vasta
#10
soul Kirjutas:
West Kirjutas:Tegelikult oleks mul veel selle auto kohta küsimus. Et kas keegi teab, mis lisavarustus veel puudu on, kui üldse on midagi puudu. Ise oskan ainult lisada, et päevatulede automaatne sisselülitus puudub. AitähSmile
No algatuseks mis kohe pildi pealt silma hakkab on näiteks puitrool ja esitulede kõrguse regulaator.

Tere tulemast clk meeskonda ! Badgrin
Ilus ja just mitte väheste lisadega masin Icon_biggrin

Aga jah, su küsimusele vastates jääb minulgi silma, et ei ole pool-puit AMG rooli. Kõrguse regulaatorit minuteada xenonil ei ole, peaks automaatne reguleerimine olema.

Edu ja muretuid kilomeetreid !

Martin.
Vasta
#11
soul Kirjutas:
West Kirjutas:Tegelikult oleks mul veel selle auto kohta küsimus. Et kas keegi teab, mis lisavarustus veel puudu on, kui üldse on midagi puudu. Ise oskan ainult lisada, et päevatulede automaatne sisselülitus puudub. AitähSmile
No algatuseks mis kohe pildi pealt silma hakkab on näiteks puitrool ja esitulede kõrguse regulaator.

Puitrooli ja esitulederegulaatorit ma ei tea kas on üldse nendel autodel.
Vasta
#12
Blaze Kirjutas:
soul Kirjutas:
West Kirjutas:Tegelikult oleks mul veel selle auto kohta küsimus. Et kas keegi teab, mis lisavarustus veel puudu on, kui üldse on midagi puudu. Ise oskan ainult lisada, et päevatulede automaatne sisselülitus puudub. AitähSmile
No algatuseks mis kohe pildi pealt silma hakkab on näiteks puitrool ja esitulede kõrguse regulaator.

Tere tulemast clk meeskonda ! Badgrin
Ilus ja just mitte väheste lisadega masin Icon_biggrin

Aga jah, su küsimusele vastates jääb minulgi silma, et ei ole pool-puit AMG rooli. Kõrguse regulaatorit minuteada xenonil ei ole, peaks automaatne reguleerimine olema.

Edu ja muretuid kilomeetreid !

Martin.
Tere tereSmile Aga Sellesuhtes et AMG rool on, kuid ilma puiduta, rooli peal on olemas AMG märkSmile
Vasta
#13
West Kirjutas:
soul Kirjutas:
West Kirjutas:Tegelikult oleks mul veel selle auto kohta küsimus. Et kas keegi teab, mis lisavarustus veel puudu on, kui üldse on midagi puudu. Ise oskan ainult lisada, et päevatulede automaatne sisselülitus puudub. AitähSmile
No algatuseks mis kohe pildi pealt silma hakkab on näiteks puitrool ja esitulede kõrguse regulaator.

Puitrooli ja esitulederegulaatorit ma ei tea kas on üldse nendel autodel.

Puitrool ja esitulederegulaator(ka Xenonide puhul) on olemas sellel mudelil. Siin täitsa näha http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Kas kesk konsoolil on kõik lüliti kohad täidetud, pole pilti sellest?

Aga muidu on super lisadega, siit kohapealt naljalt ei leia sellist.
Vasta
#14
soul Kirjutas:
West Kirjutas:
soul Kirjutas:
West Kirjutas:Tegelikult oleks mul veel selle auto kohta küsimus. Et kas keegi teab, mis lisavarustus veel puudu on, kui üldse on midagi puudu. Ise oskan ainult lisada, et päevatulede automaatne sisselülitus puudub. AitähSmile
No algatuseks mis kohe pildi pealt silma hakkab on näiteks puitrool ja esitulede kõrguse regulaator.

Puitrooli ja esitulederegulaatorit ma ei tea kas on üldse nendel autodel.

Puitrool ja esitulederegulaator(ka Xenonide puhul) on olemas sellel mudelil. Siin täitsa näha http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Kas kesk konsoolil on kõik lüliti kohad täidetud, pole pilti sellest?

Aga muidu on super lisadega, siit kohapealt naljalt ei leia sellist.
Ok, siis küll, Smile
Vasta
#15
soul Kirjutas:
West Kirjutas:
soul Kirjutas:
West Kirjutas:Tegelikult oleks mul veel selle auto kohta küsimus. Et kas keegi teab, mis lisavarustus veel puudu on, kui üldse on midagi puudu. Ise oskan ainult lisada, et päevatulede automaatne sisselülitus puudub. AitähSmile
No algatuseks mis kohe pildi pealt silma hakkab on näiteks puitrool ja esitulede kõrguse regulaator.

Puitrooli ja esitulederegulaatorit ma ei tea kas on üldse nendel autodel.

Puitrool ja esitulederegulaator(ka Xenonide puhul) on  olemas sellel mudelil.  Siin täitsa näha http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html    
Kas kesk konsoolil on kõik lüliti kohad täidetud, pole pilti sellest?

Aga muidu on super lisadega,  siit kohapealt naljalt ei leia sellist.

Mina arvan (parandage kui eksin), et konkreetsel auto24 kuulutuses oleval autol on xenon paigaldatud ise. Xenon tuledega kaasnevad ka tuledepesurid ning konsoolis vastab tuledepesu lüliti. Sellel need aga puuduvad Rolleyes asi hakkab juba teemast mööda triivima Icon_biggrin
Vasta
#16
Blaze Kirjutas:
soul Kirjutas:
West Kirjutas:
soul Kirjutas:
West Kirjutas:Tegelikult oleks mul veel selle auto kohta küsimus. Et kas keegi teab, mis lisavarustus veel puudu on, kui üldse on midagi puudu. Ise oskan ainult lisada, et päevatulede automaatne sisselülitus puudub. AitähSmile
No algatuseks mis kohe pildi pealt silma hakkab on näiteks puitrool ja esitulede kõrguse regulaator.

Puitrooli ja esitulederegulaatorit ma ei tea kas on üldse nendel autodel.

Puitrool ja esitulederegulaator(ka Xenonide puhul) on olemas sellel mudelil. Siin täitsa näha http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Kas kesk konsoolil on kõik lüliti kohad täidetud, pole pilti sellest?

Aga muidu on super lisadega, siit kohapealt naljalt ei leia sellist.

Mina arvan (parandage kui eksin), et konkreetsel auto24 kuulutuses oleval autol on xenon paigaldatud ise. Xenon tuledega kaasnevad ka tuledepesurid ning konsoolis vastab tuledepesu lüliti. Sellel need aga puuduvad Rolleyes asi hakkab juba teemast mööda triivima Icon_biggrin

Blaze sul on täiesti õigus, nii see asi ongi jhRolleyesNod Vb veits, aga ma sain igatahes targemaks nyydSmile
Vasta
#17
Muretsesin siis endalegu uued orig. matid. Päris ilusad onSmile
Vasta
#18
West Kirjutas:Muretsesin siis endalegu uued orig. matid. Päris ilusad onSmile

Mis siis vanadega juhtus ? Ja kas uued said ka "master edition" kirjadega ?

Järsku paned veel pilte üles, siis saab parema ülevaate.
Lisadest rääkides veel niipalju, et kas sul on nii ees kui ka taga topsihoidjad ka ? (käetoe ees olevas laekas ja taga käetoe sees).
Ja kas suusakott ka on ?
Vasta
#19
Blaze Kirjutas:
West Kirjutas:Muretsesin siis endalegu uued orig. matid. Päris ilusad onSmile

Mis siis vanadega juhtus ? Ja kas uued said ka "master edition" kirjadega ?

Järsku paned veel pilte üles, siis saab parema ülevaate.
Lisadest rääkides veel niipalju, et kas sul on nii ees kui ka taga topsihoidjad ka ? (käetoe ees olevas laekas ja taga käetoe sees).
Ja kas suusakott ka on ?

Vanad matid veits katki, need master editione matid olid, needo lid sellise sileda pinnaga, uued sain need karvased või no kuidas öelda porimatid pm. ei saanud neid selle kirjaga, tavaline Mercedes-Benz märk. Aga oleks muidu võimalik onud?Icon_cry Lisadest siis see et ei ole taga topsihoidjat, ees käetoe juures on. ja suusakotti ka ei oleTongue
Vasta
#20
West Kirjutas:Lisadest siis see et ei ole taga topsihoidjat, ees käetoe juures on. ja suusakotti ka ei oleTongue
orig. alarmi vist ka ei olnud? aga tee salongist ka rohkem pilte... muidu jah, harva kohtab sellise varustusega 208't.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  S 400 CDI Lang, 2001, W220 - Sm. Västrik Sm. Västrik 32 4,271 24-04-2024, 11:59 AM
Viimane postitus: Sman
  Mercedes-Benz E270 CDI, 2001, s210 - kodutu kodutu 6 1,007 27-03-2023, 11:32 AM
Viimane postitus: kodutu
  "Mürts ja Eddie" ehk E500 Limited ja E36 AMG Sm.Tihhonov 82 84,363 11-01-2022, 07:11 PM
Viimane postitus: Ruudi05
  Mercedes-Benz ML 320 D 4matic W164 2007 - T.P. T.P. 0 973 01-12-2021, 10:23 PM
Viimane postitus: T.P.
  Müüdud MB Cls 63 AMG Shooting Brake, 2014, X218 - Ignar ignar 77 43,223 07-11-2021, 11:12 AM
Viimane postitus: ignar
  MB W220 S600L 2001 KristoR 73 33,373 19-08-2020, 11:29 AM
Viimane postitus: KristoR
  MB S400CDI, 2001, W220- Lenox Lenox 2 2,729 28-05-2019, 11:01 PM
Viimane postitus: Lenox
  W124 CE 320 1993-cico cico 66 74,095 01-05-2019, 02:09 PM
Viimane postitus: cico
  MB S 500, 2001, W220 - Magnus djmaq 8 8,702 13-02-2019, 01:01 AM
Viimane postitus: djmaq
  MB c208, CLK 230, 99a supercharger230 29 19,368 05-08-2018, 10:24 AM
Viimane postitus: supercharger230



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne