Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorum uuel aadressil ja uues serveris
#21
Uues baaslahenduses on sellised võimalused lihtsalt nö "by default" olemas..
Ebavajalikud asjad saab muidugi vajadusel ära kaotada, aga ma eeldan, et sellega pole veel lihtsalt jõutud tegeleda.
Anna poistele aega atra seada, neil on praegu olulisemaid asju mis on vaja eelisjärjekorras korda teha... nagu PS'id ja Varuosade rubriik.

ps. kuigi sellest Varuosade rubriigi probleemidest ei saa ma eriti aru... kas seal siis mitte lihtsalt õiguste määratlemises häda pole?
Vasta
#22
Janter Kirjutas:Uues baaslahenduses on sellised võimalused lihtsalt  nö "by default" olemas..
Ebavajalikud asjad saab muidugi vajadusel ära kaotada, aga ma eeldan, et sellega pole veel lihtsalt jõutud tegeleda.
Anna poistele aega atra seada, neil on praegu olulisemaid asju mis on vaja eelisjärjekorras korda teha... nagu PS'id ja Varuosade rubriik.

ps. kuigi sellest Varuosade rubriigi probleemidest ei saa ma eriti aru... kas seal siis mitte lihtsalt õiguste määratlemises häda pole?


Ei ole, õigused nii seatud, nagu vaja, tundub, et mingi muu probleem seda tekitab, aga tegutseme vastavalt jõudlusele, seniks paneg varuosade müügikuulutused näiteks vaba teema alla
Vasta
#23
Nii, U2U d taas töötavad
Vasta
#24
Klubiliste autode alafoorumit ei näe jätkuvalt!
Vasta
#25
Indrek, seleta mulle lollile, miks ei saa foorumit ühest serverist teise koos domeeniga liigutada ?
Vasta
#26
h2x0r Kirjutas:Indrek, seleta mulle lollile, miks ei saa foorumit ühest serverist teise koos domeeniga liigutada ?

Mis mõttes koos domeeniga?
Vasta
#27
Indrek Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:Indrek, seleta mulle lollile, miks ei saa foorumit ühest serverist teise koos domeeniga liigutada ?

Mis mõttes koos domeeniga?

noh, miks uues serveris ei vïnud samuti *.mbklubi.ee olla ?
Vasta
#28
h2x0r Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:Indrek, seleta mulle lollile, miks ei saa foorumit ühest serverist teise koos domeeniga liigutada ?

Mis mõttes koos domeeniga?

noh, miks uues serveris ei vïnud samuti *.mbklubi.ee olla ?


MIs vahet, mis ta on, ni mbklubi.ee kui ka clubmb.ee töötavad.

Aga domeeninime ümberviimine võtab rohkem aega, kui süsteemi enda.
Vasta
#29
Kas keegi on kogenud ka seda, et klubi foorum mailer saadab tühje sõnumeid?
Ilmselt siis kui olen alateemasse reganud ja tahan seal uute teemade kohta emaili saada.
Vasta
#30
Seda funktsiooni saab vist ise valida? Kas saadetakse maili peale kiri privaatsõnumi saabumisest.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Exclamation Mobiilne foorum.clubmb.ee Harry 11 28,336 05-09-2013, 07:15 PM
Viimane postitus: jegesmesh
Shocked Otsing - foorum.clubmb.ee/otsing Harry 8 35,670 03-01-2013, 10:22 PM
Viimane postitus: Harry
  Vene-keelne MB foorum indrek 5 11,493 30-06-2006, 08:14 PM
Viimane postitus: Aleksis
  Uus foorum valmimisel indrek 15 19,581 19-03-2006, 11:47 PM
Viimane postitus: Heinar



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne