Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas A-osa plekkidega vaja midagi teha ka?
#1
Nii, olles õnnelik a-plekkide omanik, tekkis küss, et mida nendega tegema peaks, et kestaks.... Kas on üldse vaja midagi teha või kuidas, mõtlen just välimist külge, see et seest teha, see on arusaadav aga väline pool. Originaalis nad musta krundi all. Kas sinna uus krunt peale ja värv selga? Või oleks mingi mõte puhtaks nühkida ja tsinkida üle, kruntida ja siis värv? Andka nõu.....targemad...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#2
ku itahad nühkida ja nussida ja tsinkida oleks võinud kohe b kati omad osta. Uus krunt selga ja värv peale ning külge :hump:
Vasta
#3
põhjus, miks ma ostsin A-plekid, ei seisne selles, et mul poleks mitte midagi oma eluga teha muud kui istuda garaasis ja nühkida a-osa plekke...see pole mu elu eesmärk..... Ei pelga B-plekki sellepärast, et ta ei kesta/ussitab vaid see, et see ei istus sinna never nii angu A. Kui istub ka enam-vähem, ja pärast vaatad ntx valtsi joont mis kuue tiival hästi näha on...siis see lainetab päikse käes nii et vähe ei ole... Kõik , kes on B kuni Z kategooria plekke näinud, saavad sellest aru...
Läheks nüüd jälle teemasse tagasi: kas see annab tulemuseks pikema kestvuse või mitte?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#4
Eriti ootaks MAV'i kommenataari.....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#5
Truck Kirjutas:ku itahad nühkida ja nussida ja tsinkida oleks võinud kohe b kati omad osta. Uus krunt selga ja värv peale ning külge :hump:

Ei tea, millega A-plekid kaetud on, aga kui eelmisel aastal ostsin enda teise auto jaoks B-esitiiva, siis kohas, kus lasin selle üle värvida, öeldi kohe, et must transpordikrunt tuleb igal juhul eemaldada (iga normaalne maaler teeb seda), siis uuesti kruntida ja värvida. Nii nad ka tegid (1 tiiva töö koos värviga (metallic) oli ca 1,5 K). Miks plekke kohe tehases üle värvimiseks sobiva krundiga ei kaeta, seda ma ei tea. Igal juhul oletan selle info põhjal, et ka A-plekid tuleb haljaks lasta, kui nad musta transpordivärvi all on, igal juhul soovitan spetsialistide käest üle küsida.

Du Pont-l on olemas epoksüüdkrunt, mille võib haljale tiivale peale lasta, kui tugevat aluskihti tahta.
Vasta
#6
Mulle jäi b-tiiva värvist mulje, et tegu pulbervärviga.Rela ajas teise nagu kergelt sulama.
Vasta
#7
A plekid ka musta krundi all, ei oska kommenteerida kas on pulber või mitte... Ei eeldagi endiselt et A ja B vahe seisneb krundis/korrosiooni kindluses, vaid kaltsi kavliteedis, seetõttu mul ka need küsimused....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas kellelgi on kogemust quaife atb diffriga? jsv 4 241 05-08-2023, 09:38 AM
Viimane postitus: Alr77
  Vito w639 roolisambal mitte midagi ei tööta Rix383 1 200 09-07-2023, 07:41 AM
Viimane postitus: v6sa
  W202 raadio koodi vaja indrek 3 1,403 07-05-2021, 05:54 PM
Viimane postitus: Zlang
  Kas DVD mängija sudab DVD'e plaate kahjustada? Rolz 2 2,222 12-05-2019, 11:54 PM
Viimane postitus: Teet01
  MB S320 155 kw mootor, keegi selle mootori kohta oskab midagi öelda. comoon 2 2,494 06-08-2018, 07:31 PM
Viimane postitus: .Alar.
  Kas sellise rehviga julgeb sõita? Blue Chip 9 4,942 26-04-2018, 11:16 AM
Viimane postitus: stihl
  K: kas on originaal veljed. kalvi1991 13 6,780 16-04-2018, 03:18 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Kas kõigil univ. kerega mb on taga õhkvedrustus? 140KW 1 2,482 07-01-2017, 09:16 PM
Viimane postitus: Laur
  Kas väntvõll A6510302501 on asendatav A6510340115 koodiga? Sm. Västrik 3 3,139 23-10-2016, 09:37 AM
Viimane postitus: R129
  Kas eestis (või lähivälismaal) on kedagi, kes oskaks pädevalt kasutada Vediamot? Blue Chip 1 2,653 04-10-2016, 12:07 AM
Viimane postitus: raints



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne