Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Papa Võsa ja Emme Ester!
#21
Nuu nii, minu õnnitlused kah! Thumbsup
Ikka edasi, et ramm ei raugeks ja jaksu jätkuks uuteks ..... väljakutsetseks muidugi, vot nii.
Vasta
#22
Рalju õnne
Vasta
#23
palju õnne teile ka minu poolt haapsalust!Thumbsup
Vasta
#24
Oi kui hea
Mina ja mu naine Natalja õnnitleb teid
Palju tervist teie tütrele
Vasta
#25
Palju õnne ka meie pere poolt! Meil kah naised ülekaalus, jõudu edaspidiseks võitluseks Smile)
Vasta
#26
Suured õnnesoovid ka minu poolt ning nüüd saan mina omakorda teile ühte ilusat tüdruku nime soovitada, mida te ilmselt juba teate.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#27
Palju-palju õnne vahva sündmuse puhul ka meie fämili poolt. Nautige iga vääksu ja magamata ööd, sest aeg lendab liiiiiga kiiresti Smile
Vasta
#28
Tänud! Eks head soovid kuluvad ikka ära.

Ütleme uudishimulikele kohe, et laps ja ema on terved ning minagi hakkan vähehaaval taastuma. Kui keegi ütleb, et kott-toolil on võimalik magada, siis saatke ta kukele.Retard Ei ole võimalik, ei.
Sünnitus läks hästi, ämmaemanda sõnul oli tegemist harju keskmisega nii aja kui tirtsu kohalt. Eks endale tundus kole kõrvalt seista ja vaadata oma kalli inimese valutamist, kui teha midagi ei saa. Perekoolis näidatud nipid iga inimese peal ei toimi.Icon_sad Nagu seal ka hoiatati.

Siinkohal liitun nedega, kelle arvates on isale sünnitamise juures viibimine vajalik. Seda tunnet pole võimalik sõnadega edastada, seda peab ise tundma.Nod

Edasi läheb ilmselt nii, nagu noortel peredel ikka. Kodus on tornaadojärgne seisund, kuna tirts pidi tulema kahe nädala pärast ja ümberkorraldused kodus on just kõige suurema muutuse keskel - üks nädal jäi puudu... Nagu ikkaCrybaby. Eks seda segadust pean nüüd püüdma klaarida enne, kui tirts ja ema koju tulevad. Mis heal juhul juhtub juba homme. Eusa_dance

Ei, elu on laheNod
Vasta
#29
Elu lahe jahh, palju õnne pisitütre sünni puhul ja... kannatlikku meelt ning unetuid öid Wink
Vasta
#30
UnibrowUnibrowUnibrow

http://www.youtube.com/watch?v=CXFk7hwQYmQ
Vasta
#31
See on vägev, et MB klubi aitab Eesti iivet tõsta Icon_biggrin
Soovin palju õnne Wink
Vasta
#32
Palju õnne!
Vasta
#33
Põltsamaalt ka palju-palju õnne!
terv.aare
Vasta
#34
Hästi palju õnne ka Merslase pere poolt! Suur rõõm on lugeda häid uudiseid , kui üle hulga aja arvuti lähedale pääsesin.Aga papa Võsale soovtus , et ära enne küll mingit suurt remondi lõppviimistlust kodus tee , kui mersuklubi katsikul ära pole käinud. Hällile pane siis ikka MB märk ka külge, sest nagu vanasõna juba ütleb: KÄBI kännust kaugele ei kuku!!!!!
URRRAAAAAAAAAA!!!!
Vasta
#35
Palju, palju õnne ka meie poolt!!!! Kas nimeks tuleb siis MercedesIcon_questionIcon_cool
Vasta
#36
Suured õnnitlused ka minu poolt. Kas nimi on juba valmis mõeldud. Äkki lisad mõne nunnu pildi siia teemasse, et me ka näex seda väikest ilmakodanikku, kellest jutt käib.

Muide, klubiüritustel olen ma nõus lapsehoidja kohustusi täitma, et saaxite veidi puhata laste kasvatamise rõõmupakkuvast ent väsitavast tööst.
Vasta
#37
Suured tänud õnnesoovide eest minu ja pisikese tirtsu poolt.
Koju saime siiski alles täna, kuid seda suurem rõõm see oli, nii koju jõudmine kui ka koju saamine, nimelt SELliga - kuidas siis treistmoodi  - oh kui väike tundus tirts seal tagaistmelIcon_biggrin

Werewolfi soovil lisan ka paar pilti ning paljudele küsijatele vastan, nime pole veel välja mõelnud...Icon_rolleyes


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Palju õnne Ester! HotPapa 6 4,268 19-11-2013, 12:52 PM
Viimane postitus: ZE_KA
  Ester, õnnitlused! Randar 12 6,402 19-11-2012, 11:37 AM
Viimane postitus: Ester
  Õnne papa ZE_KAle ja tema kaasale Viktoriale... Ester 14 8,093 17-03-2010, 03:35 PM
Viimane postitus: Annakas
  Palju õnne Ester! Lõoke 20 10,521 19-11-2008, 09:30 AM
Viimane postitus: Ester



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne