Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w124 esimeseks autoks!
#21
Õhtul vist seda http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html vaatma, järjekordselt jama kliimaga(tempi hoiab, aga külma ei puhu) ja 1 tagaaken kah õhtal
#22
Härrased,

Ma tean, et MB on tudengi jaoks hädavajalik auto. Oli ka minule - äge ikkagi.

Aga kui vanemate toetust ei ole ja raha ise tuleb teda käigus hoida, siis 50 kEEK eest W124 või Mercedes üldse on väga kahtlane valik.

Esiteks, kas ei ole mõelnud ka C180 peale - kindlasti odavam pidada kui w124.
Lisaks, kogu austuse juures, aga W124 on ikkagi üsna vana mudel juba ja uuemat kui 94 pole teda üldse. Kui natuke ringi vaadata, siis ~96 aasta C180 pole minu arust ka kuigi halb valik.

Teiseks, kas VW Golf või isegi 1,9 liitrit TDI Audi A4 on täiesti "out"?
Ise valiks täna juba pisut targemana just selle variandi, sest autod on toredad, aga tudengieas tehtud arukad otsused võivad mõjutada seda, kas 30-selt on sul uus E-klass või mitte. Kui mingi hetk tekib soodne ettevõtlus- või investeerimisvõimalus, ei pruugi W124 omanikust tudengil olla vabasid vahendeid neid võimalusi tänu bensiiniarvetele, kindlustusmaksetele ja muule remondile (vana auto puhul vältimatu) ära kasutada.

Kuid mis ma ka sellest tean, ise sõitsin 260 E-ga tudengipõlves, 15 sajale tavalise "noorusliku" sõidustiili juures. Aga nagu juba öeldud - teised on alati targemad, eksole.
Otsusta ikka nii nagu enda sisetunne ütleb. Btw, sama soovitus ka auto ostmise puhul - isegi kui mööda pükse saad, ei jää kellegi peale vähemalt vimma sisse, sest spetsialiste on kõik ilm täis, aga usaldama peab lõpuks ikkagi ennast.


Parimate soovidega,

Tauno

PS! Viimase auto puhul - vaata auku põrandamatis ja roolis! Vaata puuduvaid tulekojamehi, veidraid velgi, stereoaretusi ja puitdekoorile kleebitud magnetjunni. Ka esistange ja tulealused liistud ei istu kokku nii nagu peaks. Esitiiva suunatule juures all servas on rooste, nagu ikka. Lisaks juba mainitud kliimaprobleemid ja tagaaken. Vigu on kindlasti veel, aga neid niisama ei näe. Ma ei usu, et see saab olla selline auto mida endale väga tahta.
#23
Ma arvan, et kui inimene pöördus siia foorumisse sooviga osta MB siis ta ka seda tahab.124 on odav pidada, kui just mingit 0 lähedast sissetulekut pole ja mingi räime ostad millesse hakkad kohe raha tampima. Samas kui olla pedant siis võib ka 100 k maha matta et saada korralik 124 , kuid sel pole nagunii mõttet. Üldiselt ma arvan, et inimene on sellise taktika peal väljas, et leida vähegi korralik isend ja sõita sellega. Neli ei lagune pea üldse kui ta on korras.

Seda CE'd käisime vaatamas täna, roostet leidub igalpool, veel 1 talv ja kere vajaks tõsist tööd. Mootori all oleval karterikaitsemel oli päris korralik õliloik. kui need 2 asja välja arvata siis oli päris kena auto, sõitis küll hästi ja sisu oli kenasti säilinud.

Seda 280E'd saime ka vaadata, Mingi Vanaonu sõitis sellega, sellepärast ta vist kickdowni ei vajanudki, talla palju tahad aga käike ta alla ei vahetanud ühtegi ja samuti olid pidurikettad kõverad ja klotsi arvatavasti olematud.

Tundub tõesti, et 50 k eest saad ainult tõsist tööd ja vaeva nägevaid masinaid.
#24
Hmm, minul andis otsing 146 MB-d hinnavahemikus 20-50 kkm... Valikut peaks nagu olema, kui ainsaks kriteeriumiks on MB. Või oli piiravaid kriteeriume veelgi?

Osaliselt olen Tauno Mõtsaga nõus - võib-olla pole kasutatud MB just parim valik piiratud ja , vähemalt oma mälestustele tuginedes, ebastabiilse sissetulekuga tudengile. Samas, kui on viitsimist otsida ja oma kriteeriumid paika panna, siis leiab kindlasti ka heas korras nelja mõistliku raha eest. Sellega sõidab ka tudeng kaua ja odavalt.

Millega ma kohe kindlasti nõus pole, on kalendri pidamine autoostu aluseks. Kui jutt käiks nullläbisõiduga autodest, oleksin nõus. Aga kui jutt käib peetud masinatest, siis kalender ei maksa midagi.

Maksab vaid ja ainult auto seisukord!
#25
Huvi pärast vaatasin siis esimest C klassi kah, aga üldine probleem on selles, et ei ole normaalse varustusega masinaid. Kui paned kondi kah sisse, siis jääb ainult paar masinat järgi.
Ühe leidsin, kuulutuses pole konti, aga minu ebaproffesionaalne silm leiab küll pildilt 4 nuppu, ehk siis kas on kont peal või ei.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Ja kui kellelgi on endal või sõbral mõni ilus C pakkuda, siis söötke ette.
#26
Kontrollida saab päris eduliselt Tartu Silberis. helista ARUS LEMBIT 53337848, pane aeg kinni ja vähemalt võid kindel olla et sealtpoolt heakskiidu saanud osas probleemidega lähiajal ei maadle.
Odavalt aga mugavalt - selleks sobib diisel kurbik täiesti.
#27
Minu soovitus - 300 või 320 CE, 5-k automaat.
Parim R6 bensa, hea terav minek nii linnas kui maanteel, kulutab esimesel juhul ümmargune 15, pika otsa peal 10, kuid korras isendiga on kindlasti väga fun sõita, naudid igat meetrit!

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Antud isendi peale ilastasin mingi suurusjärk 4 aastat tagasi hullu moodi, väga värske oli otse välismaalt saabununa. Vaadake üle tartlased, kel mahti on, ma ise Pärnus hetkel vedelen ega saa tulla.
setud sõitsid seciga
#28
W124 kohta oskan öelda, et istu ette rooli taha pane iste paika ja siis istu juhipoolse tagaistmele? Kui meeldib seal istuda või kaasas reisida. Miks mitte Big Grin. Mulle igatahes ei meeldi. Kitsas tundub , istmed aetud kuidagi suureks. Hinna klassi järgi soovitaks aasta arvu ja mugavust juba vaadata. Juppide hind on ikkagi selline kuidas ise sõidad.
Kui laguneb siis lihtsalt pole vedanud. Ja nagu nii ei vaheta autol kõik asjad välja ainult need mis katki lähevad või siis lonkavad töös.
Head valimist ikkagi Smile
Perfec7
#29
Tere, masin olemas!
Reedel sai siis see E220
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Hotpapa kaasabil Pärnust ära toodud. Suur täna Hotpapale ja kõigile kes vastasid minu teemale. Suure tõenäosusega on masin kohal ka järgmisel Tartu koosviibimisel.
Terv,
Lauri
#30
Tubli ja hoia teda hästi!

Lukku.


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W124 diiler Tallinnas Uku 1 2,619 20-09-2018, 12:35 PM
Viimane postitus: nostromo
  w124 cabrio andres23 11 10,350 23-01-2017, 04:37 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  Otsin tööl käimiseks autot (w124) W108 8 6,932 23-01-2017, 04:35 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  W124 280TE MB Shop 7 5,795 19-10-2016, 08:14 PM
Viimane postitus: Cane
  MB w124 E 320 sedaan andres23 3 4,018 07-07-2016, 04:44 AM
Viimane postitus: Mike22
  MB w124 E 320 andres23 1 3,460 13-05-2016, 12:57 AM
Viimane postitus: nostromo
  w124 e300 4matic andres23 3 4,209 04-02-2016, 01:57 PM
Viimane postitus: nostromo
  Kas keegi teab antud autodest midagi? w124/w202 k2igukast 1 3,543 15-10-2015, 10:54 AM
Viimane postitus: Treiku
  MB w124 E250 D Siimnaaber 3 3,649 29-09-2014, 01:22 PM
Viimane postitus: Siimnaaber
  W124 vs W210 oggi1 9 7,976 14-08-2014, 06:07 PM
Viimane postitus: oggi1



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne