Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis on sinu arvates kõige paremad lood mida kuulata autoga sõites???
#21
Päris palju omi ansambleid ja soolo artiste on hea kuulata...samas ka lääne muusika köidab meeled
üleüldiselt olen ma kõige äärmuslikuma muusika maitsega isik( v.a. jube tampimine)
Vasta
#22
Black Sabbath, Def Leppard, Led Zeppelin, Deep Purple, Dio, Rainbow, Kiss jms vähe raskem 70-80ndate rock :biggrin:
Kuid kuulan vahel harva ka 80ndate räppi (Run DMC, Sir Mix A Lot jms)

Kuid üks tõeliselt hea lugu autoga sõites on Fleetwood Mac'i The Chain.
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#23
siim Kirjutas:Ma olen hetkel sillas HU? plaadi pärast. Väga mõnus muusika peale väsitavat tööpäeva kojusõitmiseks.
Julgen soovitada.

+1:bash:
Vasta
#24
Oli vist 88,8; 102,1; elmar, radio3, radio4. Soomes nova, klf, rock. CD-is asub Nightwish. Ei kuula mittemuusikat ehk räppi ja söör elton jon kah ei meeldi. Träsh on ka natu liiga raske, aga vahest saab ka seda üheloo kaupa nautida. Ja olekski üldisdavalt kõik. Täpsemalt tuleks palju agasi.
Vasta
#25
Head musa on palju,aga autosse muusika mis ei sega(888mania)
ja raadio3.Viimasel ajal ainult raadio3.Sest keegi otsustas rockiraadios padarit mängida:bash:
Soomes muidu väga head rocki ja 70-80ndate jaamad.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#26
Uuemast Eesti kraamist oman ja soovitan Hu? plaati "Film" ja Kerli plaati "Love is dead" Veel ei ole ostnud, kuid plaanin osta Laura ja Rulers of the deepi viimased albumid.

Soundtrackid on head, näitex:

"Gone in 60 seconds" (ja filmi PARIM lugu, mida originaalsoundtrackil pole - War - "Low rider"), "Tomb Raider" ja "Taxi"

Lisax loomulikult klassikat (loe "Mitte vanem kui XX sajand") nagu näitex:
Nightwish (Tarja Turuneniga),
Guano Apes,
Babylon Zoo - "Spaceman"
Alabama 3 (kes ei tea, millega tegu, siis "Sopranod"-e tunnusmeloodia on näitex nende tehtud)
"Just dropped in (to check in what condition my condition was in)" esitaja ei meenu hetkel aga huvitav lugu 70-ndatest,
Aretha Franklin - "I say a little prair for you",
Mix mitte ka natuke Frank Sinatrat, Aphroditet ja John Scatmani sekka.
Janis Joplin - "Mercedes"

Ja list jätkub mu järgmises postituses, kuna hetkel kohe rohkem ei meenu.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#27
tra no mis teema selle huuga on? kõigil autos Confusedhocked: kohutav saast... IMO.
Vasta
#28
marek Kirjutas:tra no mis teema selle huuga on? kõigil autos Confusedhocked: kohutav saast... IMO.

Maitse asi, ütles kukk ja nokkis tatti edasi.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#29
Karl Kirjutas:
marek Kirjutas:tra no mis teema selle huuga on? kõigil autos Confusedhocked: kohutav saast... IMO.
Maitse asi, ütles kukk ja nokkis tatti edasi.
ic, oleks veel silmailu...aga pole seda ka ju...:lol:
Vasta
#30
Kui jutt musa peale läks juba: tahaks saada väga sellise bändi nagu "Midnight Oil" plaati, seda kuulaks hea meelega.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#31
Karl Kirjutas:Kui jutt musa peale läks juba: tahaks saada väga sellise bändi nagu "Midnight Oil" plaati, seda kuulaks hea meelega.

Eestis müügis täitsa, haruldasemaid plaate saab amazonist osta.
CD ja DVD nad täitsa saadavad Eestisse, ma paar tükki ostnud.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#32
Kuulan kõike, oleneb meeleolust aga muidu chillimiseks: C C Catch, Blue System, Sandra, Maxx, Ace of Base, The Verve- Biter Sweet Symphony, Chris Isaak'i klassikud, Bon Jovi, Aerosmith jne.
Vasta
#33
Mina olen paadunud 90' muusika austaja. Dr. Alban, Alexia, Modern Talking jne jne.:bigsmile:
Vasta
#34
Lood, millega on ennast võimatu roolis taltsudada, aga IMO autos parimad:

1) Billy Idol - Speed
2) Black Sabbath - Paranoid
3) Queen - Headlong
4) Guns'n'Roses - Paradise City
5) Judas Priest - Turbo Lover
6) Skid Row - 18 And Life
Jätkuks:
Alice Cooper - Bed Of Nails
Bon Jovi - Runaway
Bruce Springsten - Born In The USA
Dire Straits - Brothers In Arms
Gary Glitter - I Am The Leader Of The Gang
Gary Moore - Over The Mountains And Hills Far Away
The Hooters - Johnny B
Joan Jett - Wild Thing
Kiss - I Was made For Loving You
Leningrad Cowboys - Where Is The Moon
Mike And The Mechanics - Words Of Mouth
Nazareth - Love Hurts
Ramstein - Du Hast
Shakespear's Sisters - Stay With Me ja ka Hallo, Turn Your Radio On
Slade - Wall Of Sound
Twisted Sister - We Ain't Gonna Take It Anymore
Uriah Heap - Lady In Black
Whitesnake - Eye Of The Tiger
Queeni lugusid ei hakka üldse üles loetlea.... Smile
Jnejnejnejnjnejne Smile

Üldiselt tänapäeval enam muusikat teha ei osata Smile 80-ndad ja 90-ndad üle kõige...

To Karl: Midnight Oil plaat täitsa olemas, kunagi ostsin suures himus aga paras pettumus, "Beds are burning" ainuke hea lugu, ülejäänud kõik plaaditäide.....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#35
Mäletan, et olen ka korra sellel Midnight Oili plaadil mängijas tiiru peale lasknud kedrata, nüüd vist 10 aastat juba lihtsalt vedelenud, niiet Karl Sul on võimalus kingituseks saada praktiliselt "uus" plaat :lol:

Üldiselt kaasaegset "POP" muusikat kostub tahest tahtmata iga nurga peal kõrvu, seega oma vabast ajast üle kuulata küll pole kunagi tahtmist olnud.

Autos:
Pantera; AC/DC, W.A.S.P, Skid Row, Ozzy Osbourne, G`n`R (Appetite for Destruction - parim sellelt bändilt), Metallica black album, Deep Purple jt.

Lemmiklood:
Dire Straits - Money for Nothing
Blue Oyster Cult - Don't Fear the Reaper
The Strangels - Golden Brown
Pantera - Cowboys from hell; Cemetary Gates; This Love
Vasta
#36
Väga huvitav on lugeda, et valdav enamus kuulab/tahab kuulata valge inimese muusikat ehk naturaalmuusikat. Mitte riimi lugemist, kommimuusikat vms elektrobiiti.


Hurriganes, Lynyrd Skynyrd, Motley Crue, Motörhead, Van Halen, Def Leppard, Travelling Wilburys jne sobiks autus kuulamiseks.

Muidu hää on veel Lez Zeppelin.
Vasta
#37
hents99 Kirjutas:Väga huvitav on lugeda, et valdav enamus kuulab/tahab kuulata valge inimese muusikat ehk naturaalmuusikat. Mitte riimi lugemist, kommimuusikat vms elektrobiiti.


Hurriganes, Lynyrd Skynyrd, Motley Crue, Motörhead, Van Halen, Def Leppard, Travelling Wilburys jne sobiks autus kuulamiseks.

Muidu hää on veel Lez Zeppelin.

Kusjuures karp vajus lahti kui Hentsi SEL-i kindalaekast vahtisid vastu Ramones`i, Zeppelini jne plaadid, väga meeldiv üllatus. Eriti Haapsalu trip`i ajal mil pool päeva auto minu käes oli sain paraja kaifi - w126, heavy metal ja 180km/h :lol:

Kui ma ei eksi siis toimus see Judas priest - You ve got another thing coming taustal, vägev!
Vasta
#38
Peaks vist mingi muusikakuulamise õhtu tegema? (:::

BTW - Kas keegi siit on mõelnud minna Lätti Queeni kontserdile?
(kuigi suureks kurvatuseks on see uue plaadi promoturnee aga ikkagi...)
Vasta
#39
Rolz Kirjutas:BTW - Kas keegi siit on mõelnud minna Lätti Queeni kontserdile?
(kuigi suureks kurvatuseks on see uue plaadi promoturnee aga ikkagi...)

Läheks küll, kui Mercury elaks ja laulaks, antud hetkel tundub see..... ei oskagi sõnadesse panna.

Midnight Oili plaadi plika kõrvetas mulle, Rolzil oli peaaegu õigus, tegelikult 2 laulu kõlbas kuulata :bigsmile:
Vasta
#40
Rolz Kirjutas:Peaks vist mingi muusikakuulamise õhtu tegema? (:::

BTW - Kas keegi siit on mõelnud minna Lätti Queeni kontserdile?
(kuigi suureks kurvatuseks on see uue plaadi promoturnee aga ikkagi...)
Kui Mercury laulaks, läheksin 100%, olin kunagi suur fän, meeldib siiani. Aga teise lauljaga ikka pole ligilähedanegi... Ilusaim laul Queenil "You take my breathe away"... Kevadel etendub Vanemuises ballett Queeni muusikale, olete kõik oodatud Wink
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis on saanud sellest autost? Anis 2 1,837 06-07-2020, 08:44 PM
Viimane postitus: Anis
  Mida peab tegema automüügil Soome? nostromo 9 4,059 15-12-2019, 10:56 AM
Viimane postitus: nostromo
  Mis veljed täpsemalt? raizxc 1 2,176 11-08-2018, 02:19 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Mis on mureks autoomanikul? Kr1bu 5 4,533 15-11-2016, 12:32 PM
Viimane postitus: MB Shop
  Mis (auto) kanaleid Youtubest jälgite / tellite? nostromo 2 3,205 07-10-2016, 09:45 AM
Viimane postitus: OnuPoeg
  Uus alamfoorum: Kasutajate sõidukid, mis ei ole MB indrek 9 7,013 09-01-2014, 01:23 PM
Viimane postitus: itbilen
  Asjad mis liikluses häirivad. Laur 43 30,820 14-12-2013, 03:20 AM
Viimane postitus: Heinar
  Piltmõistatus: mis jubin A klassil see? Karl 7 4,386 18-04-2013, 01:31 AM
Viimane postitus: itbilen
  E-autohooldus - Sinu auto ajalugu eautohooldus 12 11,543 26-09-2012, 10:41 PM
Viimane postitus: Rolz
  Ametiauto vajab vahetamist, mida soovitate? taadu 14 12,210 23-09-2011, 11:44 AM
Viimane postitus: taadu



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne