Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kui oled tüdinenud vanast, kollasest, spidoka valgustusest
#1
Tere hakkas siis igav ja mõtlesin kuidas muuta spidoka valgustust see järgnev ja väga lihtne.
Mine oomi poodi kusi sealt siis led pirne täiesti tavalisi kas 3mm või 5mm küsi takisteid kah ,et see siis muudaks koormuse õigeks. Loomulikult siis 12v peale. Võta originaal halogeen pirnid mis spidoka taga lamuta laiali need jooda led ja takisti pesa pülge ja valmis see ongi.
tulemused siis järgnevad.

[Pilt: 276f90db79b1.jpg]

[Pilt: 5f537c74c527.jpg]

[Pilt: 87bb6ddbd7c4.jpg]
Vasta
#2
Ropult suured pildid panid, tegin inimsõbralikumaks.

Teema pole just uus, mul kolmel autol nii olnud. Aga abiks ikka, kes veel ei teadnud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
lükka viiliga ots matiks, pole nii jõhkraid täppe. tee esialgu ühega proovi, mul läks kunagi päris heaks. 202'l muidugi natuke teine süsteem.

edit:

takisti peaks olema ikka 14V peale, sest töötava mootoriga on pinge 13,8-14,5V. poole kilone peaks hea küll olema.
Vasta
#4
marek Kirjutas:lükka viiliga ots matiks, pole nii jõhkraid täppe. tee esialgu ühega proovi, mul läks kunagi päris heaks. 202'l muidugi natuke teine süsteem.

Tahd äkki seletada ,et mis ots,mis viiliga ja kui heaks  sul Täpi ja Matiga läheb...:wink:
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#5
Pets77 Kirjutas:Tahd äkki seletada ,et mis ots,mis viiliga ja kui heaks  sul Täpi ja Matiga läheb...:wink:
joo vähem. Wink

   
Vasta
#6
Rongi enam seisma ei saa:biggergrin:.Kas punakam valgus kuidagi parem ei ole,või on maitse asi mis sinna pesadesse keerad?
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#7
Tänu pildile sain aru mis täppidest jutt käib!:biggrin:Marek sa oled ju elektriga sinapeal ja võiksid pakkuda teenust"ala" leedeid armatuuri 500-800.-eeki...?
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#8
tegelt ei ole nagu neid täppe riti näha ei viitsi küll viilima hakkata pärast läheb täiesti peeti see asi
aga kesk konsooli peale juba hammas krigiseb kuid seal on juba tehase poolt mobiili ledid sisse topitud ja suht nigel on neid ringi joota..


Marek 50-60 vahel ei ole mingit täppi see kollane pind lihtsalt petab ja miudeks ma teatisn et sa hakkad seda teemat maha tegema
Vasta
#9
Ma ei ole ise paljut süvenenud w124 armatuuri, aga seal vist nii head tulemust vist teha ei anna?
UK Garaaž
Vasta
#10
w124 annab teha küll kuid seal on selline süsteem ,et lambid valgustavad tausta peale mitte läbi tausta.
Aga w201 ma panin rohelised lambid (mitte ledid) ja täitsa norm jäi
Vasta
#11
Pets77 Kirjutas:Tänu pildile sain aru mis täppidest jutt käib!:biggrin:Marek sa oled ju elektriga sinapeal ja võiksid pakkuda teenust"ala" leedeid armatuuri 500-800.-eeki...?

no 500 pole küll seda teenust mõtet teha sellisel kujul pirne teha on ikka paras nikerdamine ja oma 200 eeku paned juba vidinatele
Vasta
#12
Võibolla loll küsimus, aga näiteks kui seda proovida w203 peal, siis on kõik digitaal-tablood jms seal samuti valged? mudu see tabloo on ju oranz seal üleni.
Vasta
#13
w124 peal näeb LED taust valgus selline välja.
[Pilt: kellaLEDvaike.jpg]

Kõrge resoga pilt on siin:
http://www.marekv.ee/MB/kellaLEDhires.JPG
Vasta
#14
MarekV Kirjutas:pilt ei tulnud just kõige parem välja, aga w124 peal näeb LED taust valgus selline välja.

Oleks sul võimalust suuremat pilti ka panna- mingi lingina vms?
Vasta
#15
kui veel päris valgeid LED'e poes saada polnud otsisin kõige "valgemad".

[Pilt: 0ec2fe5ed6ae.jpg]


kaspar Kirjutas:Marek 50-60 vahel ei ole mingit täppi see kollane pind lihtsalt petab ja miudeks ma teatisn et sa hakkad seda teemat maha tegema
viita mu tekstile kus seda teemat maha tegin? nagu soovitasin lahendust kuda asja paremaks saaks. ma tegin oma 124'le ja paarile sõbrale sama lahenduse, kuigi sellest 5-6a raudselt möödas, midagi ikka mäletan.
Vasta
#16
Marek tegi mu esimesele kuuele ka ja väga kena täpivaba jäi.
Vasta
#17
T6nu Kirjutas:
MarekV Kirjutas:pilt ei tulnud just kõige parem välja, aga w124 peal näeb LED taust valgus selline välja.

Oleks sul võimalust suuremat pilti ka panna- mingi lingina vms?

aga palun Link
Vasta
#18
MarekV Kirjutas:aga palun Link
väga ilus, ma üritaks suunata rohkem seierite peale aint...

mis led'e ja takke kasutasid?
Vasta
#19
MarekV Kirjutas:
T6nu Kirjutas:
MarekV Kirjutas:pilt ei tulnud just kõige parem välja, aga w124 peal näeb LED taust valgus selline välja.

Oleks sul võimalust suuremat pilti ka panna- mingi lingina vms?

aga palun Link

väha viis sul see valge valgus alumist (alumist äärt võiks veel nats valgustada)
Vasta
#20
peast enam ei mäleta mis takid olid aga LEDidega oli nii et läksin tevalosse ja vaatasin seal näidisseina pealt endale sobiva ledi.

Ja tehnoloogia oli selline et LED koos takiga sai otse trükiplaadile joodetud(andis parema suunamis võimaluse)
Ja LEDid viilisin otsast nati maha et suuremat hajutust saada.
Nii et tegelikult jõuaab valgus tabloole läbi selle plastmassi mis seal kellade plokis on originaalis. Ning LED-e on samuti ainult 2 tk

Valguse koha pealt on pilt nati petlik...
Reaalselt või nagu silmaga vaadates see ikka natuke sinise kumaga kahjuks.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W201 Kui sul tarvis ASD veovõlli Paul 5 5,900 14-12-2017, 07:32 PM
Viimane postitus: arts24h



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne