Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Klubi suvepäevad 2008 järelkaja
#21
paar huvitavat pildid


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                               
Vasta
#22
Kas lõunanaabritest kiluvargad võitsid ka mingi võistluse või jäi kõik koju? Kiirenduse võitis Kuldar, 1km võitis Martiini, orienteerumise Secman...mis veel?

1km tulemusi tahaks ka näha :cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#23
-Korraldajatele - ten points ja sügav kummardus!!! Cool
-Kõigile kaaslastele ja muidu sulelistele - ten points! Cool
-Päevajuhid - ten points!
-Parim äratus - lätikeelne Confusedilly:
-Ilm - ten points ! (selga "keevitatud" maika on ka täna väga valus)
-Sõiduelamused kaassõitjana - Kuldari ja Oliveri 500 ja ikka SEL, SEL, SEL e siis Renkju ja Karli omad. Krt, küüraka puhul on ikka uskumatu, et sellises konditsioonis SEL-iseid autosid on vaja 2 tk välja käia, et saada Dacia "tippmudel" (Prestige PR6 1,6 16V 77kW/105hj 5-k manuaal 154900 krooni)  :bigsmile: :demond: :bash:
-Enda "võrr" üllatas ka positiivselt, et tehase hobujõud on endiselt kõik ilusasti kapoti all.
   
Vasta
#24
[Pilt: 655622867535.jpg]

See mikide kolakas on muide ühe meie endise foorumikaaslase renoveeritud, Martin 460 oli nimeks tal vanas foorumis. Taastas ka ülikorralikult W116, oli vist 280 SE. Selle USA rauaga (number vist 01 BIG) olen oma SEL-iga kõrvuti parkal seisnud, mul tekkis alaväärsuskompleks. :bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#25
Super üritus. Korraldajatele kindlasti ten points!
Peab hakkama tõsiselt Mercedes-Benz ostu peale mõtlema : )
Vasta
#26
Iga viimne päev olid viimase peal, seltskond, koht, tegevustik, autod....ja jada jätkub.
Sai tutvutud paljude inimestega ja asjalikud nad kõik olid.
Ei leidu vingemat seltskonda, kui see on Eesti MB Club'i rahvas.
Aitäh korraldajatele, et suutsite nädalavahetuse väga tegevusrikkaks teha. Punkte igaveseks.
Aga minu meelest oli Lõoke kõige meelt lahutavam, annab otsida teist sellist. =)
Vasta
#27
Jaa, oli VI, õige, käisin ja vaatasin järele selle sealt veel pärast... A see sai sulle ka õigena kirja, Pelle.

Väga meeldiv nädalavahetus oli, tänud kõigile osavõtjatele!!!
Vasta
#28
Kalev Kirjutas:Jaa, oli VI, õige, käisin ja vaatasin järele selle sealt veel pärast... A see sai sulle ka õigena kirja, Pelle.

Väga meeldiv nädalavahetus oli, tänud kõigile osavõtjatele!!!


Ega vahet pole, kõik vist panid vi :biggrin:
Peaasi see, et lõbus oli Cool
Turbo
Vasta
#29
Nii.

Suured tänud minu poolt kõikidele toredatele osavõtjatele ja loodan, et tulevasel aastal on kõik samamoodi kohal ja rohkemgi veel.

Üritus oli igati tore kõik osavõtjad samamoodi, tänu millele möödusidki meie suvised mersupäevad rahulikult ja sõbralikult.


Nüüd siis hakkame oma jõudusid taastama ja kohtume teie kõikidega 17 ndal Augustil Pärnumaal, Audru ringrajal.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#30
Viimasepeal üritus. Saunad, kiirendused, seltskond ,mida annab otsida. Ja tänud korraldajatele igal juhul!
Vasta
#31
Super üritus !!

Korraldajatele kiitus Cool
Vasta
#32
Suured tänud minugi poolt korraldajatele.Minu jaoks olid need esimesed suvepäevad Mb klubiga ja ainult kiidusõnad,ootan juba innuga järgmisi üritusi.Ilm muidugi parem ei oleks saanud ollagi.Kiirendusrajal kahetsen,et ei julgenud kutsikat piitsutada,Priidu auto õlileke tegi kole ettevaatlikuks.Kuigi võidu ei oleks eriti mõtet kellegagi sõita olnud,sest mootor liiga lahja sellise ürituse jaoks.
Vasta
#33
Raidoon, mis sa nüüd. 1.8 kutsikad ongi need kõige kurjemad :hump:
Vasta
#34
Tip top üritus :cool_rsvd: ...kahju ainult, et pidin lennurajalt otse Tartusse põrutama... oleks tahtnud veel orienteerumise jms..tegeleda :tongue:  
Vasta
#35
Lõokesest siis väike pildiseeria. Leia 3 erinevust :hump:

Lõoke ootab tulutult konkurente. Isegi Kuldar ei võta vedu.
   
ja
Lõoke lahkub orbiidile
   
Vasta
#36
Nalja sai palju.
Sulo esituses Varga-Villu tsitaat: "POLE PAHA".
"Raudse" tervisega Lõoke - vett ei saa ju juua, tervis läheb rooste. :demond:
Nädalalõpu läbiv teema - siimruz ja tema Gay-Mobiil.... :tongue::tongue:
Nüüd on kõigil Eesti R129 omanikel põhjust Sind "tänada". :tongue:
Õieti teevad, et ei lase isegi kodukülas Sul sellepärast rahus elada.
Ma tahan lisaks osta R129-t(mootoriga varianti muidugi, mitte Gay-Mobiili nagu Sul), aga nüüd.... :help:

           

P.S. Sulo, loodame sellele, et Sa pead oma sõna ja tõstad Napoleoni teema varsti üles.
W124 E500 Limited
Vasta
#37
Ok,ok saan aru et riivab et sellise masina ostsin endale aga maitse üle ei vaielda,ja soov oli selline isend ära proovida ja just rida mootoriga kuna rida neli olnud ja v8 ka olnud.Nii et arvan et spekuleerida kes just täpselt millise autoga sõidab on nagu imelik.Ja ei usu et nüüd sellega r omanikele halba kuulsust tegin.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#38
siimruz Kirjutas:Ok,ok saan aru et riivab et sellise masina ostsin endale aga maitse üle ei vaielda,ja soov oli selline isend ära proovida ja just rida mootoriga kuna rida neli olnud ja v8 ka olnud.Nii et arvan et spekuleerida kes just täpselt millise autoga sõidab on nagu imelik.Ja ei usu et nüüd sellega r omanikele halba kuulsust tegin.


Oh ära muretse, küll me ükskord su tõgamisest ära tüdinemeBig Grin
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#39
Jätke nüüd siimruz rahule, hakkab veel mossitama ka ja ei tulegi enam meie liivakasti mängima, hingelt on ta ju hea poiss Cool :demond:

Aga lisan ka ühe nädalalõppu läbiva teema, tsiteerides laulusõnu: "Russkaja Vodka, varblasest teeb kotka!"  :bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#40
Kole lugu küll, aga suvepäevapildid said alles nüüd netiavarusse üles nügitud. Vabandust...

MB klubi 5. juubeli suvepäevad nähtuna minu seebikarbi läbi

Nagu ikka: kes originaalpilti tahab, andku teada. Ja kes mingi pildi mahavõtmist soovib, siis tema peab klubi juhatusele saatma kolmes eksemplaris motiveerimiskirja, soovitavalt digiallkirjaga ja valges ümbrikus. Ümbrikku võib panna nii palju kirja, kui vajalikuks peetakse...
Album on privaatne, ligipääs vaid lingiga.

Ürituse korraldajale tänud. Olin küll veidi skeptik tolle militaarteema kohalt, kuid tulemus oli sihuke tavaline süldipidu MB kastmes - üldse mitte paha. Arvestades seda, et osalejaid oli hulka rohkem, kui organiseerijaid.

Kahju, et orienteeruma ei jõudnud - kotkas oli vaja toibuma toimetada. Aga, nagu piltidelt näha, toibus hästi ja oli õhtul taas hoos...

Tore oli. Varsti siis jälle!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,674 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,766 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,931 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,625 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 23,060 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 18,101 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,112 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,510 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 41,690 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 50,120 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne