Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
200 clk-sport... palun aidake kes teavad!
#21
TÄNUD KÕIGILE VASTANUTELE. panin siis hetkeks oma tuhinale piduri peale! Kõik soovitused ja lingid võtan tänuga ka edaspidi vastu!
Vasta
#22
leidsin ise briti MB foorumist sellise postituse clk kohta lugege ise kel huvi:



Join Date: Aug 2003
Location: London
Car: CLK320 Sport
Posts: 231

I would not buy a CLK again, here's a list of my problems on a 5 year old 30,000 mile car

1 - replace fuel senders
2 - replace lower ball joints
3 - replace anti roll bar bushes
4 - replace gearbox plug
5 - replace gearbox oil
6 - replace diff pinion seal & oil
7 - replace rear prop joint
8 - replace MAS sensor
9 - replace ns front wheel bearing

some other more cosmetic items have included

10 - replace window seal
11 - replace near side electric wing mirror motor

In the offing

12 - 1 pre cat o2 sensor to be replaced

from a maintenance point of view

13 - Good Year F1s, got about 10K miles out of them on the front
14 - B service at Merc
15 - replace rear brake hoses
16 - front pads & discs

EHK temal lihtsalt ei vedanud aga natuke mõtlema paneb küll!
Vasta
#23
keegi on kehva isendi otsa satund järelikult
Vasta
#24
üldiselt kiideti 320 clk seal foorumites taevasse auto omaduste poolest... aga samas ka tõdeti et pärast garantii lõppu oli kallis pidada....
Vasta
#25
voolavvesi Kirjutas:Sattus täna vana kupeed vaatamas käies selline kurviku kupee ette, täitsa juhus, platsil müügis pole, super ilus läbisõit 90000 tuhat mida olen sunnitud ka uskuma. Väidetavalt käis seda keegi klubi liikmetest ka juba kaks korda vaatamas. Palun öelge kas sellise isendi pidamine on lootusetult kallis lõbu! AUTO OLI TÕESTI SUPER. Nii puhaste esituledega kurvikut polegi näinud ja mats on ka välistatud! 200 mootor tundus muidugi pisut lahja... võiks ikka äkilisem olla kõrgematel pööretel oli minek teravam! Mis on sellise aparaadi nõrgad kohad palun valgustage mind!!!
Tiba vana postitus juba, aga ma ei saa mitte vaiki olla...
HYPER_SUPER_PUHAS_ninnu_nännu.... Ma ostsin auto, palju uuema ja kallima, Eestist ostetud (st mitte mujalt riigist toodud). Kõik super, LS AINULT 49 000 ja õige (esindus kinnitab). Ilus, natuke vajas puhastust jne... Kõigepealt leidsin kindalaekast esinduses tehtud nimekirja, mida vaja autol vahetada, sh tagatuli: lasin kõik ära teha - üle 20 000. Müüja ütles, et ei teadnud sellest nimekirjast midagi, olenemata sellest, et nimekiri oli klammerdatud esinduse hoolduse paberi külge, millel oli omaniku nimi ja tel nr.
Ja siis, kui autoga esimest korda pesulasse läksin, pritsis ukse vahelt sissetulev vesi silmameigi laiali (no mitte päris nii, aga pritsis salongi sisse - nirises mööda siseklaasi, uksepolstrit, tilkus lädinal tahaistmele). Ilmnes, et kere on kõver. Kusjuures visuaalsel vaatlusel ei märganud keegi midagi, ka remondimehed teeninduses mitte. Liikluskahju ajalugu näitab vaid ühte pisikest koksu (kahju 1000 kr). Auto kaks üsna rasket laksu üle elanud ja müüja eitas. Ütleb siiani, et ei tea paukudest midagi, et üldse ei tea auto ajaloost midagi. Lisaks tuli välja, et nahksisu: istmed + uksepolstrid on auto aerosoolvärviga jõhkralt üle värvitud. Sellest ei saanud enne aru, kui puhastamisel hakkas naha pealt värv maha kooruma ja alt tuli välja 8 erinevat istme peale tõmmatud värvitesti triipu/jutti - ei suuda aru saada, kes midagi nii rumalat teeb, rikkus naha ära?! Juhiukse airbag puudub, sest polster on kuidagi imelikult kottis (tagant tühi).
Nüüd oleme jõudnud läbirääkimisel nii kaugele, et tagastan talle auto. See on olnud minu käes üle kuu aja. Kuna ta tagastamisele vastu ei vaielnud, on alust arvata, et ehk tõesti ei teadnud avariidest midagi. Kuigi viie kuu jooksul, millal auto tema nimel oli, on see käinud 5 korda esinduses vigu testimas/kõrvaldamas. Kui müüja ei oleks nõus autot tagasi ostma, hakkaksin hagema. Seni pole me veel asju korda ajanud, kuna ta pole hetkel eestis. Aga lubas, et nädala lõpus on tagasi.
Nii et tasub väga-väga-väga korralikult kui mitte öelda paranoiliselt kontrollida auto seisukorda.
Vasta
#26
Milline on autovärv? sinne?
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#27
allan1 Kirjutas:Päris jõhker lugu selle masinaga...
peale auto tagastamist ja raha kätte saamist ma soovitan selle "müüa" korralikult läbi kolkida!

ei tea miks? ta ju kõigest müüb autot ja see juba sinu viga kui sellise kahtlase auto ostad, ega keegi ei sunni sind vägisi seda võtmast
Vasta
#28
Pets77 Kirjutas:Milline on autovärv? sinine?
Sinine?

P.S. Kes soovitas läbi klobida. Ma ei hakka kedagi kolkima. Peaasi, et ta selle tagasi ostab. Väidab küll, et ei tea midagi avariidest ega muust jne. Ja algul ütles, et tal pole kohustust seda tagasi osta. Saab olema. Ma hakkasin kohe hagi kirjutama. Pole kahtlustki, et ostab tagasi, kui vabatahtlikult pettust heastada ei taha, saab kohtu abiga heastatud ja maskab muud (kohtukulud, remondile kulutatud raha) ka kinni. Seadus on minu poolel. Ma soovisin ausat tehingut, ausat kaupa. Ma ei näinud algul avariijälgi ja seda ei näinud ka remondimehed. Kas seda oleks pidanud ennustama kohvipaksu pealt? Müüja varjas ja see, et ta ütleb nüüd, et ei teadnud, ei ole vabandatav, ta väitis, et ei ole avariiline olnud ja sellest piisab, et kohtus pettust tuvastada.
Pakkusin tema jaoks kõige mõistlikumat kokkulepet ja loodan ka tema poolsele mõistlikule käitumisele.
Vasta
#29
Üks selline lihtsalt oli keretöödes(ilus H.sinine ja heleda nahaga)
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#30
Pets77 Kirjutas:Üks selline lihtsalt oli keretöödes(ilus H.sinine ja heleda nahaga)
Millal?
Vasta
#31
vaata privasse(pt)
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#32
Leppisime müüjaga kokku kindla aja ARKis kohtumiseks, et tagasiostu tehing ära teha. Vabandused teemaalgatajale, et sedasi võõrasse teemasse sisse lendasin, aga minu arvates on see üks õpetlik näide elust enesest. St ei ole usaldusväärsed ka eestist ostetud autod (st eesti ajalooga), reaalse vähese läbisõiduga. Avariijäljed ei pruugi üldse silmale nähtavad olla, enne, kui vihmase ilmaga või pesulas vesi autosse jookseb, naha seisukord ei pruugi ilmneda enne, kui saab keemilise puhastuse, avariivead ilmnevad muude parandustööde käigus jne.

EDIT: Tagasi ostetud ja uuesti auto24-s müügis, 20 000,- kallimalt kui enne!
Number vahetatud ja minu allkirja võltsimisega firma nimele "müüdud" (krim.asi algatatud).
Vasta
#33
Sama isend, millest siin juttu oli:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=446983
Eelmine omanik (kes seda ARK-is oma nimele ei reganud) on selle Pärnu Ascarile müünud või siis sinna müüki andnud, või on seal veel mõni omanik vahel olnud... ei tea.

Kui sellel on kere sirgeks saadud, et uste vahelt ei tilgu enam vesi sisse, istmed korralikult ära nahatatud (need on suvalise aerosoolvärviga üle võõbatud), juhiuksele airbag paigaldatud (polster oli kottis), raadio võim ära vahetatud, tagakardin uus pandud - parem tagatiib sirgeks väänatud (seal tagatiiva sees asub raadio võim, mis saab vihmase ilmaga vett, sest avarii tagajärjel niriseb vihmavesi pagassi luugi vahelt pakiruumi ja võim annab otsad), tagatuli ei istu viltuse tiiva tõttu korralikult pesas - kui see kõik on likvideeritud, vahetatud või korda tehtud, siis on tõesti tegemist HEAS KORRAS AUTOGA. P.S. "Äsja" tehtud 50 000 hooldus oli aasta tagasi.
Ilus auto, aga väga kõvasti haiget saanud.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W209 CLK 2,1 diisel Vombat 0 1,236 01-11-2020, 10:13 PM
Viimane postitus: Vombat
Big Grin Mercedes-Benz C 200 2.0 120kW uduvere 0 2,682 02-09-2017, 01:49 PM
Viimane postitus: uduvere
  Mercedes-Benz E 200 T CDI 2012 aasta mudel Marek134 4 6,542 05-05-2017, 10:31 AM
Viimane postitus: .Alar.
  CLA 200 Mardo 3 5,780 20-12-2015, 10:35 PM
Viimane postitus: indrek
  Palun aidake ostuabil;) PilleG 13 8,704 22-10-2015, 04:49 PM
Viimane postitus: PilleG
  w140 valik - kes mida teab antud mudelitest ?! andres23 9 6,585 08-09-2015, 07:16 PM
Viimane postitus: Heinar
  CLK 280 või 350 2006 bensiin piho33 0 2,478 11-08-2015, 11:55 PM
Viimane postitus: piho33
  Mercedes-Benz CLK 200K kevtal 0 3,146 14-02-2015, 02:10 PM
Viimane postitus: kevtal
  Ostuabi: C 200 2.0 R4 (141kW) Kompressor. 96a Huviline. 4 4,160 27-01-2015, 09:18 PM
Viimane postitus: Huviline.
  Mercedes-Benz CLK 320 Elegance 3.2 V6 160kW tbag 1 3,855 07-11-2014, 09:20 PM
Viimane postitus: Mike22



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne