Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parem poolse rooliga ümber ehitus
#1
Kas on keegi siinoliatest on ettevõtnud või teab neid, kes on ümber ehitanud parempoolse rooliga w140 vasakpoolse rooliga varjandiks?
Mida peaks teadma kui sellise asja ette võtan.
Vasta
#2
ei saa Vin koodi järgi ARK-s arvele panna
Vasta
#3
Teine tulemüür, uued roolikarbi kinnitused, uus roolikarp+vastavad liigendid/hoovad,v8 ja v12 mootori puhul ka teine starter... loomulikult armatuur, väga palju juhtmetega mängimist, ilmselt teised pedaalid + veel 100 pisiasja mis hetkel meelde ei tule... jne.
Kui on doonor olemas, kust kõik võtta siis pole väga probleem. Iseküsimus kas sellel asjal mõtet on, st kas antud parempoolse rooliga auto on nii ideaalne et tasuks ära see ehitus?


PS, saab arvelevõtta küll antud vinkoodiga, kui masin on ettenäidatud ning ümberehitus on teostatud. Olen ise teinud sellist asja ühe audiga...

Vasta
#4
parempoolse rooliga auto puhul uuri kõigepealt, kui palju läheb maksma paber, mille pead välja kauplema silberautost, kuna seda nõuab ARK, see on paber selle kohta, et kõik on tehtud õigesti ja silberauto aksepteerib ümberehitus.
Lisaks pead kasutama ümberehitusel ainult MB või siis W140 kere juppe, seda ütleb Silberauto.
Mul üks sõber ehitab hetkel ringi Nissan Skylinei, ta sai paberi faktost 500. Ümberehitusel on vägapalju asju vaja ringi vahetada, lisaks sellel, mida mainiti juba, on veel tuled, salongi ventilaator, arvatavasti koos korpussega, kondi torustik, kuid lohutus, on see et kõikke juppe on saada, sõbra nissanil on vaja kõik ise aretada.
Vasta
#5
Küsimus neile kes on veel kapoti alla NÄINUD, kas kogu jutt on peegel pildis või kapoti alune on nii nagu vasakpoolsel?
Vasta
#6
ja veel üks küsimus kas kojamed on tal ka peegelpildis
Vasta
#7
ka kojamehed peaks olema peegelpildis ja parema ülevaate saad, kui pilte näiteks autoplius.lt ja otsid seal välja parempoolse rooliga isendid ning uurid neid pilte.
Vasta
#8
Kusjuures, ma pole veel aru saanud, mispidi peaksid kojamehed käima.
Olen näinud nii ühtepidi, kui ka teistpidi, mõlemad euroversioonid.
Meie küürakal käivad kojamehed seest vaadates vasakult paremale, ehk vastupidi. Olen samas näinud ka teistpidi. Kuuel minuteada käivad samapidi. Kõikidel teistel masinatel aga teistpidi - võta siis kinni, milline õige käik on?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  probleem rooliga markoa 1 1,894 06-06-2008, 10:43 AM
Viimane postitus: Nustu826
  käigukangi ümber puidu uuendamine meqa 10 7,148 05-02-2006, 01:11 PM
Viimane postitus: mb123



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne