Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liiklusõnnetus Järvevana teel 10.07.08.a.
#1
http://www.postimees.ee/?id=19847
Vasta
#2
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/11...8&l=fplink

Surmaga lakse juhtub iga päev tegelikult ja loomulikult see on kole, kuid miks just selle avarii peale eraldi teema pidi tegema.....
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Suvereporter näitas asja nüüd lähemalt, päris karm lugu. Avariis osalenud seitsmene bemm oli naastrehvidega!!!!! ja autost leiti kahtlast ainet. Kohalejõudnud "sõbrad" üritasid seda ainet ise enne politseid kätte saada, eirates politsei käsklusi ja eraldatud turvatsooni, lõpuks läks asi actioniks kätte nagu Hollywoodi filmis. Karta on, et bemmimees oli laksu all, sellises kohas lambist pauku panna...... no ma ei tea, õigete-kainete sõiduvõtetega küll mitte.

P.S. Lihtsalt tõe huvides - tegemist oli vene rahvusest kodanikega kes avarii põhjustasid ja kes actionit pollaritega tegid.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
Sõitsin sealt ca 20 minti peale õnnetust mööda, tee oli ca 30 meetri raadiuses igasugu tükke täis. Pemmil katus maha lõigatud, igasugu vormis ja vormita ametnikke ümber sebimas. Kiirus võis päris hea olla ikka, palju õnne juhile...
perpetum mobile
Vasta
#5
Karl Kirjutas:P.S. Lihtsalt tõe huvides - tegemist oli vene rahvusest kodanikega kes avarii põhjustasid ja kes actionit pollaritega tegid.

Mis see rahvus siia puutub ? Eestlased on veel hullemad debiilikud liikluses....
Vasta
#6
rauntz Kirjutas:Sõitsin sealt ca 20 minti peale õnnetust mööda, tee oli ca 30 meetri raadiuses igasugu tükke täis. Pemmil katus maha lõigatud, igasugu vormis ja vormita ametnikke ümber sebimas. Kiirus võis päris hea olla ikka, palju õnne juhile...

Tobe õnnitlus küll kui inimene surma sai .
Vasta
#7
kellel nägemata jäi:

http://www.reporter.ee/index.php/2008/07...ale-narvi/


kalacompany Kirjutas:
Karl Kirjutas:P.S. Lihtsalt tõe huvides - tegemist oli vene rahvusest kodanikega kes avarii põhjustasid ja kes actionit pollaritega tegid.
Mis see rahvus siia puutub ? Eestlased on veel hullemad debiilikud liikluses....
jah pahad politseionud tegid JÄLLE paidele poistele liiga.
Vasta
#8
kalacompany Kirjutas:
Karl Kirjutas:P.S. Lihtsalt tõe huvides - tegemist oli vene rahvusest kodanikega kes avarii põhjustasid ja kes actionit pollaritega tegid.

Mis see rahvus siia puutub ? Eestlased on veel hullemad debiilikud liikluses....

Kas ma parastasin, et näe, jälle venelased või miskit? Lihtsalt fakti tõin välja ja debiile on loomulikult igast rahvusest. Millises rohkem ja millises vähem, see suhteline ja ei puutu teemasse hetkel.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#9
Tänu selele õnnetusele saime ka teada kui tähtis on ikka selline magistraal nagu Järvevana tee!

Peale õnnetust oli bussijaama ümbrus, Silberauto ümbrus, kuni kella 18-ni meeletult umbes!
Kreisi mis toimus! Ülemiste ristmikust parem ei räägi Smile

Aga kole õnnetus!
Vasta
#10
kalacompany Kirjutas:[quote=rauntz]
Sõitsin sealt ca 20 minti peale õnnetust mööda, tee oli ca 30 meetri raadiuses igasugu tükke täis. Pemmil katus maha lõigatud, igasugu vormis ja vormita ametnikke ümber sebimas. Kiirus võis päris hea olla ikka, palju õnne juhile...

Tobe õnnitlus küll kui inimene surma sai .

Palju õnne oleks võind jutumärkides olla. Eks ta nüüd vaadaku, kuidas selle teadmisega edasi elab. Tegelt, kui päris aus olla, on mul üpris suva, üks narkodiiler ees või taga, kes neid ikka loeb. Tulistage nüüd mu pihta!
perpetum mobile
Vasta
#11
Kui narkots mängus, ei tulista su pihta, narkots on saast!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#12
Karl Kirjutas:Avariis osalenud seitsmene bemm oli naastrehvidega!!!!!

Käisin ühel päeval jala tööl, 10-st autost 2-3 tulid naastude klõbinaga vastu ja kusjuures polnud üldsegi mingid pannid.
Vasta
#13
Naastuhääl veel ei tähenda naastrehvi - samasugust klõbinat tekitavad ka sobiva suurusega kivid rehvimustris. Näiteks peale pindamist olen isegi mõnda aega krõbistanud tööauto Maloyadega, mis kuidagi eriti hästi kive üles korjavad. Esialgu ehmatas ära, nüüd olen juba harjunud...Confusedilly:

Mida ma hästi ei mõista, on termin "kaotas juhitavuse". Mis kuradi valemiga? 70 alas, kaherealisel teel külg ees vastassuunavööndisse? Kiilasjääs oli tee, või? Või oli kohalikul sumahheril jälle kiire kabelisse? Seekord vähemalt pääsesid süütud vastutulijad eluga, kuigi viga said ilmselt mehemoodi. Sukisuki on pildil ikka tubli pool meetrit lühem.

Minu täiesti ebaõiglasel ja väiklasel hinnangul pole tegemist mitte õnnetusjuhtumiga, vaid tahtliku tapmisega. Krt, ikka päris süüdimatu oinas läheb juuli keskel naastudega paarutama Tallinna ühe vilkama tänava peale. Hea, et ei valinud surmaralliks Endla tänavat... Ja kui tapmiskatse leidis aset tõesti mingi aine mõju all, siis on asi seda hullem. Ükski aine ega jook ei tohiks olla mitte leevendav vaid raskendav asjaolu.

Sihukeste oinaste eest ei kaitse mitte miski.:bash: Ei jõua ju iga vastutulijat kah patoloogiliselt kahtlustada. Kuigi, pean tunnistama, et ma seda viimasel ajal kipun tegema...Confusedilly: Kuigi, ega seegi tegevus edu garanteeri - kamikazerünnaku vastu meetmete tarvituselevõtmiseks ei pruugi enam olla aegaConfusedhocked:

Bah, igal juhul jube lugu. Ja sama laul kordub iga uudise korral: juhtus, sattus, tekkis... Mitte tegi, põhjustas, keeras, pööras, pidurdas. Krt, juhita autod tekitavad probleeme ikka haruharva, enamasti on oinas ikka pulkade taga. Siis võikski seda nii ka öelda, mitte pugeda ilusate umbisikuliste sõnade taha. Aga jube mugav on öelda - ups, ikka juhtub...

Krt, kui püksid täis teed, võib nii öelda. Kui teise eluksajaks ratastooli sõidad, siis...
Vasta
#14
v6sa Kirjutas:Naastuhääl veel ei tähenda naastrehvi - samasugust klõbinat tekitavad ka sobiva suurusega kivid rehvimustris. Näiteks peale pindamist olen isegi mõnda aega krõbistanud tööauto Maloyadega, mis kuidagi eriti hästi kive üles korjavad. Esialgu ehmatas ära, nüüd olen juba harjunud...Confusedilly:

Ei, ei, ei naastuhääle tunnen ma ilusti ära, eriti kui veel osad foori all seisavad mu nina ees. Audio-visuaalne oli kogu see vaatemäng.
Vasta
#15
V6sa, kiilasjää oli nende ajudes narkolaksust, kaldun arvama.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#16
Tuttav rääkis, eelmine aasta nägi, kuidas kadus 7-seeri bummil juhitavus. Fooris süttis punane, bumm tuli tagant, pani vasakult mööda, järsult paremale, sai vist vähe palju ja tõmbas vasakule tagasi.... ja oligi külg ees. Sõle tänaval.

Arvestades, et nüüd viimasel olid naastud ka veel all... kes teab veel kui korras need sillad olid... 1+1+1....

Naastrehvid.... Neil vist koguaeg "valge" kuma silmis.
Vasta
#17
Liikluses üks tõhusamaid kaitseid, BMW´de eest on: Hummer H1
Niimodi kirjutas kusagil keegi boeingu piloot
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#18
Ei müü oma MB maha ja ei kavatsegi Humvee meheks hakkata. Narkaritest ma kah aru ei saa. Ju vist sellest, et pole kordagi tarbinud. Loodan ainult tõsiselt, et mehed end pollaris sisse räägivad ja # saavad. Kurb lugu mudugi on see, et siukesi mehi peab maksumaksja ülal pidama.
Vasta
#19
vb keegi seletab, mismoodi naastrehv suvel ohtu põhjustab? ma siiani arvasin, et naastud on abiks talvel libedates oludes ja suvel, kui libedat pole, on nad keelatud oma teed lõhkuva omaduse tõttu.

õnnetuste juhtumistest ja 'asjade nimetamistest õigete nimedega'. Matsin kuu aega tagasi ühe oma parimatest sõpradest, kuna ta oli hooletu, eiras märke, oli ettevaatamatu ja mis kõik veel, mis liiklemises keelatud ja paberile nii kaunilt, õiglaselt ja täpselt kirja pandud. Siiamaani on mul täiesti ükskõik, mis paberile kirja pandud. Läks väga sitasti ja kogu lugu.

Läks neil venelastel ka väga sitasti, põhjused pole pasareporteritele nagunii tähtsad ja vaevalt neid sama häälekalt kuskilt kuuleb. Olen noorpõlves olnud lõbusa seltskonnaga autos, kus tagaistmelt naljaviluks kässarit tõmmati. Hästi läks tookord.
tegelt on mul muidugi ükskõik, mis neil seal juhtus, kaasa ei tunne kellelegi, hukka mõistma ka ei kipu. Loodan vaikselt, et oma lähedastega niipea jälle miskit hullu ei juhtu.
Vasta
#20
Asi ei ole reporterites, vaid nähes mis seltskonnaga oli seal tegemist siis ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne