Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB diagnostika....
#1
Tere,

Hankisin MB diagnosti kaabli usb->obdII->mb pistik. Nüüd oleks tarvis teada, mis softiga mersudele ligi saab? Audidega olen siiani majandanud VAG-COM programmiga. Asja ajaks ära isegi mingi demo programm...ei viitsi iga väikese veakoodii pärast esindusse ka joosta...

Igasugu abii oodatud Smile

Vasta
#2
Carsoft on üks parimaid. Aga kahtlane on see, et otse selle kaabliga ühendust saab. Minuteada peaks üks vahelüli veel olema, mingi karp.

Ma igal juhul ei saanud nõnnamoodi ühendust autoga.
Viga võis ka autos olla. S280, sest mul elektrik sai selle autoga kontakti vaid ühe süsteemiga ja see pole just odavaim.



92S500 Kirjutas:Tere,

Hankisin MB diagnosti kaabli usb->obdII->mb pistik. Nüüd oleks tarvis teada, mis softiga mersudele ligi saab? Audidega olen siiani majandanud VAG-COM programmiga. Asja ajaks ära isegi mingi demo programm...ei viitsi iga väikese veakoodii pärast esindusse ka joosta...

Igasugu abii oodatud Smile
Vasta
#3
http://www.auto24.ee/products/detail_pro...?id=215593
Kas see 1988 w124 sobib?
Vasta
#4
auto Kirjutas:http://www.auto24.ee/products/detail_pro...?id=215593
Kas see 1988 w124 sobib?


Ei sobi mitte ühelegi mersule ainult see.
Interface`i on kah tarvis. Mul neid kaableid ja üleminekuid endal küll ja veel. Isegi programmid olemas, aga interface`i pole.

Renkju võib öelda, milline see jublakas oli, mis vahele käis, minuteada tema autole tehti sama aparaadiga diagnosti.

Mul bmw carsoft + interface olemas, saab edukalt ligi autole.
Mersule pole veel jõudnud sebida.
Vasta
#5
See nö. interface on väljanägemiselt justkui mingi väike helivõimendi- kaabel sisse(nagu arvuti kuvari oma, sisend), teisel pool kaabel välja, sissellülitamis nupp ja kolm indikaator tulukest vastavate toimingute jaoks, et kõik sujuks.
Vasta
#6
carsoft on 1 viletsamaid. see "vahekarp" ei ole interface vaid multiplex. mersul tuleks kasutada ikka sds'i.
Vasta
#7
Ju siis asi lihtsalt kasutamises. Umbkaudu nagu linux vs windows.

Meil lihtsalt küürakas tehti carsoftiga korda, kõik soft kirjutati üle jne.

Ka ainuke asi, mis seda autot diagnostis. Muidugi esinduses on õigem tehnika, aga noh, talupoeg nagu ma olen, ei jõua üle auto turuhinna remonti teha. Seega sai praktiliselt "niisama" auto korda just sellesama programmiga.

Interface - no ma ise elektriga nii sina peal pole, aga see, kes mul seda elektriasja teeb/tegi, ütles, et see on interface.

Star`i tahtsin mingi aeg osta. 10k kanti oli ca aasta tagasi hind koos softiuuendustega. Aga siis läksin VEMSi teed.
Vasta
#8
Carsoftile on nii interface, kui kallim multiplexer.
Pole kumbagi ise kasutanud, kuid natuke tarkust ehk oskan jagada.
Näiteks 38 pin connectori puhul on ajud (abs. mootor airbag jne) jaotatud oma 20 erineva otsa vahel. Multiplexer teebki seda tööd, et lülitab sind õigele otsale.
Kui üldiselt rääkida, siis lahendusena töötab ümberlülitamine kõige paremini, kas releedega või käsitsi lülitustega.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Webasto diagnostika ja remont. Kus?.. kpokyc 3 7,463 08-08-2015, 11:30 PM
Viimane postitus: RMB
  Diagnostika Tartus? Hugo 5 5,682 29-03-2009, 02:12 PM
Viimane postitus: smuko
  diagnostika zzzolluzzz 14 8,846 25-02-2009, 11:39 PM
Viimane postitus: voodoo
  Diagnostika kohad. coeng 27 13,566 11-07-2007, 09:11 PM
Viimane postitus: rauntz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne