Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kui korras on sinu MB
#1
Tean, et siin igasugu suhtumise ja hooldusele pühendumusega tegelasi. Hakkasin mõtlema, et võibolla olen liiga pedant ja lasen igal väiksel asjal ennast liiga segada. Enamus masinaid 10 või rohkem aastat vana. Kas kellegi masin on ka nii korras, et kui pingsalt järgi mõelda siis ei leia midagi korrastada ?
Vasta
#2
paar kivitäket ikka leiab.
Vasta
#3
Ma kaldun arvama, et sellist autot, millelt ühtegi viga ei leia peale pingsat järelemõtlemist meil polegi.

Nagu Marek juba ütles: paar kivitäket ikka leiab. Või mõlki. Või klaasikriimu-täket. Või vähemalt katuseluugilüliti valgustuse läbipõlenud pirni...
Vasta
#4
Täna avastasin, et olen kuskilt kivi saanud, mille tulemusel tahavaatepeegli tagant jookseb esiklaasil suur mõra, kapott vaja värvida (kivitäkked; kajakasitt, mis on sisse sööbinud), külg vaja värvida (keegi otsustas 2 korda terve külje miski teravaga üle tõmmata), keegi hea härrasmees Pärnus tagurdas mulle külje pealt sisse (häästi väike mõlk, kuid terasemalt vaadates ilusti näha) tagumise pampri mõlemad nurgad on värvist maha sõidetud kellegi väga osavate poolt, tagumise istme peal valged värviplekid (enda täielik kala :bashSmile, juhiistme vasak nurk kulunud.

Kuna tegemsit on esteetiliste vigadega ja auto tehnika on korras, siis ei morjenda väga. Pealegi elu näidanud mulle, et kõik, mis saab ilusaks tehtud, saab kellegi hea inimese poolt totaalselt ära rikutud. Värvi rikub ära meie kliima ja poliitika eripärast kasutatav möks teede peal + naelrehvide kasutajad UZI. Samas tehnilise poole pealt saab kohe Imre juurde joostud. Viimane kord küsis mu käest, et miks sa jälle siin oled? Confusedilly:
Vasta
#5
Mul sarnane mure, panen 5 viga kirja, 3 jõuan korda teha kui 3 tuleb asemele. Ilmselt peaks kiiremini tegema või vähem otsima/mõtlema. Imre vaatab ka juba imelikult kui mingi pisiasjaga lähen Smile Kui nüüd uued porimatid sisse panen siis välimuses ei tohiks rohkem olla ühtegi asja. Aga ilmselt just pargu mingi tüüp läks mööda ja lõi saapaninaga uksele mölgi peale.
Vasta
#6
Oi ei jõua lausa kirja panna mis kõik vaja teha - auto on tarbeese k.a MB. Ok SLi puhul tekib muidugi vastuolu aga... 203el on kivitäkkeid nagu muda (õnneks roostes luuk vahetati tasuta ära Suttgarti finantseerimisel), esimesed kettad ja klotsid vaja vahetada, ning amordi puksid ka läbi, juhiukse kõlar tuleb uus osta ja autole SUUUUR puhastus teha - aga nagu öeldud mis ma tast ikka lakun - tarbeese ju (kuigi kohe tuleb hooldus, siis kõrvaldan hunniku jama ära ikka). Ahjaa nuka muundur hakkas ka häält tegema - ei taha hinda teadagi.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#7
No minu omal ka ikka tegemist vajavaid asju jagub.iluvigadest ei hakka rääkima kui lähedalt uurida leiab iga detaili pealt midagi .aga üldmulje hea ja töesti auto tarbe ese.tehnilise pole pealt ütleme nii et okei .eks nipet näpet asju kogu aeg läheb.ongi vaja minna rattalaagrit vahetama ja kui siis auto tõstuki peal eks siis nagu alati leiab veel paar kolm asja mis ära tuleb vahetada.Aga õnneks pole 124 eriti kulukas auto.SL on muidugi oma ette teema.eks sealgi tegemist vajavaid asju jagub.kindlasti mõni koht värvimist.Aga enamus asju sai täis hoolduse aeg ära kõrvaldatud.Eks pedantsus on muidu hea asi aga lõpuks jõuad sinna välja et ei tihka ise ka enam oma autoga sõita. sest kardad igat kriimu ja kolksu ja siis leidub ikka keegi aru saamatu kes teeb mingi mõlgi või väike metsloom kuskilt ette kargab .
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#8
Kriimud esistangel, parem tagaistuja el. akna lüliti valgustus, rooliamort ning mootoripadi. Need viimased katsuks järgmine nädal korda teha. Endateada nagu hetkel rohkem ei meenu, muidugi kui mitte tuuningut arvestada
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  300E-24 tühikäigul 2 silindril säde puudub - Korras! kubilius 10 5,794 02-01-2018, 12:25 AM
Viimane postitus: kubilius
  Probleem automaatkastiga(kui panen 2. Käigu peale lukku) hanas 11 7,886 11-01-2015, 10:34 PM
Viimane postitus: qlimax100
  K:kui EGR välja progeda arcar 0 1,822 27-01-2014, 12:52 PM
Viimane postitus: arcar
  kui ruttu 270cdi soojeneb? thalenfrei 16 11,504 17-11-2012, 10:57 AM
Viimane postitus: xman
  W124 pidurite probleem- Korras Maksim 8 6,834 12-06-2012, 11:37 AM
Viimane postitus: Maksim
  Milline on sinu MB kindlustuskahju ajalugu? Sulo 26 14,657 18-02-2008, 10:42 PM
Viimane postitus: Reddog
  Mida tähendab kui ÕHUfilter on õline? bdata 8 5,920 17-10-2007, 12:00 AM
Viimane postitus: martiini
Question Uriseb kui vabalt veereb. kalacompany 5 4,030 19-03-2007, 11:38 AM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne