Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W124 3,0D Reduktor ulub
#21
124.130 :
5 käiku - 3,46
Automaat :
kuni 07/89 - 2,88
08/89 ja edasi - 2,87
W124 E500 Limited
Vasta
#22
Äkki aitad mind ka wdb202182
Vasta
#23
Kas keegi on proovinud ka Mercedes Benz sõidukite tagasilla reduktorisse XADO kuuri teha? Väidetavalt peaks selliste ulumise probleemide korral aitama.

Mul endal ulub siis, kui nagu vedu taga pole (käik sees ning kergelt gaasi järgi anda, siis tuleb kerge undamine sisse). Tühikäigul veeredes ei unda.
Vasta
#24
Mul käib ka laks läbi kui julmema painamise pealt gaas lahti lasta - infoks nii palju, et mul on differ vahetatud (sobitati sääraselt et lihviti poolasse paar mm lühemaks). Difri peal on 124 (kas w124 kere oma? - mul autoks 2000a c200 w203 kompr.)

Siit ka küsimus, kas võib hoopiski loksuda poolass difri sees, nagu keegi siin kirjeldas või võib veel miski muu olla? See praegu tähendaks seda, et kui tahan oma 100% õiget diffrit siis pean ka poolassid vahetama. Kuidas muud moodi saaks ulgumisest-laksutamisest lahti?
Vasta
#25
wdb124026
Ülekannet paluks?
Vasta
#26
Omal tekkis ka ulgumine kui maanteel lasin gaasipedaali järgi käik sees.
Äkiliselt siduripedaali üles lastes käik kerge kolks läbi.
Isendiks küll mb w201 ... kuid põhimõtted peaksid samad olema mis w124.

Ise sattusin sellisele leheküljele ja ilatsenud:
http://et.varaosahaku.fi/?index=default&...pc1=104&vc[0]=168125100&vcx=3315&pc[0]=104100104
Olen nüüd valesti aru saanud või ongi seal ka kilometraas märgitud, mis näitab, et päris heas seisus isendeid saada. Eesti lammutustes vaevalt on väikese kulumisega leida. Undamine tekkis mul pärast õli vahetust, ja ka lammutustes keegi ei ütle, et differ mis on mitte undav, kas on vana määrdega või pärast õli vahetust mitte undav (muidugi saad õli värvist seda natukene vaadata).
Vasta
#27
(12-05-2011, 01:01 AM)hannes_s Kirjutas: Kas keegi on proovinud ka Mercedes Benz sõidukite tagasilla reduktorisse XADO kuuri teha? Väidetavalt peaks selliste ulumise probleemide korral aitama.

Mul endal ulub siis, kui nagu vedu taga pole (käik sees ning kergelt gaasi järgi anda, siis tuleb kerge undamine sisse). Tühikäigul veeredes ei unda.

Jah, mina olen XADO kuuri teinud. Nii diffritele, mootoritele, kastidele. G ja E klassile. 5 aastat toppinud seda igale poole ja asi töötab nii nagu nad räägivad. Iga kord ikka imestan, et kui vaikseks see asjad teeb ja kuidas mootorile tuleb jõud tagasi sõltumata selle vanusest. Ainuke asi mida see ei suuda parandada tundub olevat õlirõngad, kuigi õlikadu väheneb ka sõltumata sellest. muus osas 10+.
Praegu olen seda just tegemas oma 4WD volkarile. Kõik kastid, sillad ja mootor.

Soovitan väga proovida, enne kui midagi uut osta, sest raha kokkuhoid on märkimisväärne. Ja kui tõesti ei õnnestu, siis ei ole kadu eriti tuntav.

Jutt siis taastusgeelidest. Ainult nende toodetud õlist ei piisa, et diffri undamine kaoks. Neid taastusgeele võib segada ükskõik mis marki õlidega, et kui on mingid lemmikud ja ei taha õli marki vahetada. Geeli lisamine võiks toimuda muidugi koos õlivahetusega, et see siis saaks seal tööd teha pikalt. Undamine kaob enamasti juba esimese pikema maanteesõiduga 100-200km järel või isegi varem, kui väiksem viga. Loomulikult tasub rehvirõhud ka enne üle vaadata Wink
Vasta
#28
Rääkige mis asi see XADO kuur on? Kust saab- hinnad jne? Tundub huvitavIcon_exclaim
Vasta
#29
(24-05-2011, 11:16 AM)2015c Kirjutas: Rääkige mis asi see XADO kuur on? Kust saab- hinnad jne? Tundub huvitavIcon_exclaim
http://www.xado.ee/
Vasta
#30
Kui korra mootoril ära teed, kuna jälle? Iga õlivahetus?

(24-05-2011, 10:46 AM)Gandiline Kirjutas:
(12-05-2011, 01:01 AM)hannes_s Kirjutas: Kas keegi on proovinud ka Mercedes Benz sõidukite tagasilla reduktorisse XADO kuuri teha? Väidetavalt peaks selliste ulumise probleemide korral aitama.

Mul endal ulub siis, kui nagu vedu taga pole (käik sees ning kergelt gaasi järgi anda, siis tuleb kerge undamine sisse). Tühikäigul veeredes ei unda.

Jah, mina olen XADO kuuri teinud. Nii diffritele, mootoritele, kastidele. G ja E klassile. 5 aastat toppinud seda igale poole ja asi töötab nii nagu nad räägivad. Iga kord ikka imestan, et kui vaikseks see asjad teeb ja kuidas mootorile tuleb jõud tagasi sõltumata selle vanusest. Ainuke asi mida see ei suuda parandada tundub olevat õlirõngad, kuigi õlikadu väheneb ka sõltumata sellest. muus osas 10+.
Praegu olen seda just tegemas oma 4WD volkarile. Kõik kastid, sillad ja mootor.

Soovitan väga proovida, enne kui midagi uut osta, sest raha kokkuhoid on märkimisväärne. Ja kui tõesti ei õnnestu, siis ei ole kadu eriti tuntav.

Jutt siis taastusgeelidest. Ainult nende toodetud õlist ei piisa, et diffri undamine kaoks. Neid taastusgeele võib segada ükskõik mis marki õlidega, et kui on mingid lemmikud ja ei taha õli marki vahetada. Geeli lisamine võiks toimuda muidugi koos õlivahetusega, et see siis saaks seal tööd teha pikalt. Undamine kaob enamasti juba esimese pikema maanteesõiduga 100-200km järel või isegi varem, kui väiksem viga. Loomulikult tasub rehvirõhud ka enne üle vaadata Wink
Vasta
#31
(24-05-2011, 12:15 PM)2015c Kirjutas: Kui korra mootoril ära teed, kuna jälle? Iga õlivahetus?

(24-05-2011, 10:46 AM)Gandiline Kirjutas:
(12-05-2011, 01:01 AM)hannes_s Kirjutas: Kas keegi on proovinud ka Mercedes Benz sõidukite tagasilla reduktorisse XADO kuuri teha? Väidetavalt peaks selliste ulumise probleemide korral aitama.

Mul endal ulub siis, kui nagu vedu taga pole (käik sees ning kergelt gaasi järgi anda, siis tuleb kerge undamine sisse). Tühikäigul veeredes ei unda.

Jah, mina olen XADO kuuri teinud. Nii diffritele, mootoritele, kastidele. G ja E klassile. 5 aastat toppinud seda igale poole ja asi töötab nii nagu nad räägivad. Iga kord ikka imestan, et kui vaikseks see asjad teeb ja kuidas mootorile tuleb jõud tagasi sõltumata selle vanusest. Ainuke asi mida see ei suuda parandada tundub olevat õlirõngad, kuigi õlikadu väheneb ka sõltumata sellest. muus osas 10+.
Praegu olen seda just tegemas oma 4WD volkarile. Kõik kastid, sillad ja mootor.

Soovitan väga proovida, enne kui midagi uut osta, sest raha kokkuhoid on märkimisväärne. Ja kui tõesti ei õnnestu, siis ei ole kadu eriti tuntav.

Jutt siis taastusgeelidest. Ainult nende toodetud õlist ei piisa, et diffri undamine kaoks. Neid taastusgeele võib segada ükskõik mis marki õlidega, et kui on mingid lemmikud ja ei taha õli marki vahetada. Geeli lisamine võiks toimuda muidugi koos õlivahetusega, et see siis saaks seal tööd teha pikalt. Undamine kaob enamasti juba esimese pikema maanteesõiduga 100-200km järel või isegi varem, kui väiksem viga. Loomulikult tasub rehvirõhud ka enne üle vaadata Wink

Nende jutu järgi üks töötlus mootorile (kolmeastmeline töötlus, ehk 3x iga 100 km järel üks tuub lisades) kestab 60 000 km kui sõita teiste õlidega, kui nende omaga siis rohkem ei pea töötlema, kuna mingi x kogus neil seda seal õli sees. Ma ise olen teinud nii, et teen korra selle korraliku töötluse ja siis lisan kord aastas 1 tuubi, a´la kevadine talviste külmkäivituste taastusravi. Kastidele reduktoritele lihtsalt üks töötlus tehtud ja rohkem pole vajadust tundnud. neid õlisid ju ka nii tihti ei vaheta. Eks kui jälle undamine märku annab, siis uuesti. Asja mõte on selles, et suures plaanis taastab see aine liikuvatel pindadel mingi 80% kulumisest. Ehk siis kuulid saavad oma mõõtmed tagasi ja liugpinnad saavad kihi lisaks.
Hea on tunda, et ka auto liikumine muutub kuidagi "libedamaks" ülekandemehhanismid ilmselt liiguvad väiksema hõõrde tõttu paremini, ehk võtavad vähem jõudu.
Soovitan sellesse mitte suhtuda nagu tavalisse õlilisandisse mis lihtsalt õli paksendab või muu taoline. Teeb tõesti seda, mida nende kodukas räägib.
Ketiga mootoritele vahekastidele soovitan 1 tuub lisaks panna tavatöötlusele.
Vasta
#32
Njaa, peaks proovima diffrisse. Vedamise ajal on väike toon sees.
Vasta
#33
Niisiis mul ka sama jama et tiffer jooksis õli läbi vähe ja hakkas uluma, tellisin selle xado pasta. Täna sain kätte aga kasutada pole jõudnud eks näis mis teeb.
Naftapress.
Vasta
#34
No mina proovisin seda pastat Xado oma. Aga ei teinu see mõhkugi. Sama ikka nagu enne. Ühesõnaga kerge minimaalse kulumise puhul see keemia aitab, kuid minu differ ikka liiga kulunud ja seda ta enam uueks ei tee. Aga noh pole hullu. Nagu nii mul plaanis ta vahetada sai lihtsalt ühe kogemuse.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#35
kas diffrile pannakse üks tuup ja kui kaua õli ja xado seguga sõidetakse?
Või ei peagi mingi 3000 km järel õli vahetada
Vasta
#36
See aeg mis pidi diffri vaikseks tegema tegi ainult natuke vaiksemaks aga kui sõitsin paar tuhat peale siis jäi vait.
Naftapress.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas eemaldada w124 esiukse aknatõstuki mootorit kui klaas ei liigu? kraabus 1 64 26-03-2024, 12:28 AM
Viimane postitus: v6sa
  W124 "duo valve" (puhub sooja) Manifesto 3 331 22-03-2024, 05:14 PM
Viimane postitus: Manifesto
Photo W124 1989_alu velg v. terasvelg? squirrel9 4 135 29-02-2024, 10:30 AM
Viimane postitus: squirrel9
  w124 om606 käigukast/sidur eenupeenu 3 251 26-02-2024, 02:03 PM
Viimane postitus: eenupeenu
  Mure W124 pööretega spy4 21 7,632 19-03-2023, 11:28 PM
Viimane postitus: v6sa
  w124 karbikatete tüüblid IndrekJ 3 345 22-12-2022, 05:22 PM
Viimane postitus: stihl
  W124 3.0d mootori mure. M1X 4 587 29-11-2022, 09:33 PM
Viimane postitus: M1X
  W124 -> W213 (ekraan jne) nostromo 4 700 08-01-2022, 04:44 PM
Viimane postitus: kaupo51
  w124 Robin03 0 519 10-11-2021, 02:02 AM
Viimane postitus: Robin03
  W124 89a 300d automaatkasti õli jahutus torud Jozels 3 695 22-10-2021, 09:33 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne