Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallink Takso
#21
Eks Eestimaal üldse, ka taksonduses on võtmesõnaks klientide teenindamine, mitte niisama passimine ja raha koorimine, kui juhtumisi mõni klient peaks ligi astuma.

Mina isiklikult rõõmus, et Tallink tuli turule, kuigi... suurte (transpordi)ettevõtete teenuse kasutamise poolt pole. Põhimõtteliselt!

Iga inimene peaks endale suutma personaalse teenindaja leida igal alal. Teenindajal oleks tööd ja vastutus kliendi ees ja kliendil alati rahulolu, kui tellimuse kätte saab.

A no, ma äkki lihtsalt totu idealist.
Vasta
#22
Ise töötasin ka pea neli kuud Tallink Taksos.No võibolla oli see alguse asi,aga toona polnud kliente küll kusagilt võtta.Siiani suhtlen nendega ja räägivad et asi on paremaks küll läinud aga mitte märgatavalt.Mina näen seal ainult ühte suurt plussi ja see on puhtad autod.Taksojuhte olen näinud viimaselajal päris palju kes ka enese välimuse eest hoolitsevad ja kliendiga juttu ajavad.Kuna vahest vaja endalgi taksoga sõita siis siiani pole pähe löönud Tallinki tellida isegi kui ma 20% odavamalt sõita saan Badgrin
Vasta
#23
Lõoke Kirjutas:Kas on tõsi,et kollaseks on autod kiletatud, mitte värvitud?
Ikka huvitab,kas vastab tõele see teema!

"Pealtnägijas" oli päris hea teema taksondusest.
Vasta
#24
Lõoke Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Kas on tõsi,et kollaseks on autod kiletatud, mitte värvitud?
Ikka huvitab,kas vastab tõele see teema!

"Pealtnägijas" oli päris hea teema taksondusest.

Kiletaja on BlueGroup, ühe auto kiletamiseks kulub u poolteist päeva - üleni kollaseks + kirjad peale. Lasin oma ühe bussi seal üle kleepida, siis jutustasin juhatajaga.
Vasta
#25
Just nii ongi.MB ise mustad ja bussid olid valged mäletamistmööda.Eks meilgi varrukad alguses imestasid kleebitud taksode üle Eusa_dance
Vasta
#26
Selle saatega testas Kärmas, et on kõige tavalisem sopaajakirjanik. Kui vene keeles oli üks jutt,siis tõlgiti hoopis teistmoodi, kui kliendid tahtsid minna musta universaal taksosse hotelli ees, kutsuti nad tagasi. Kuigi samas pasundati, et klient võib ise takso valida. Võib-olla aitab see saade vastu võtta seadust, et kõikidel taksojuhtidel oleks oma litsents. Praegu enamusel taksoroolis istujatel see puudub, Ja sõidavad sellised juhid odavfirmades ja suurem osa Tallinki taksojuhtidest ka muide. Selline minu isiklik arvamus.
Vasta
#27
hellrix Kirjutas:Selle saatega testas Kärmas, et on kõige tavalisem sopaajakirjanik. Kui vene keeles oli üks jutt,siis tõlgiti hoopis teistmoodi, kui kliendid tahtsid minna musta universaal taksosse hotelli ees, kutsuti nad tagasi. Kuigi samas pasundati, et klient võib ise takso valida. Võib-olla aitab see saade vastu võtta seadust, et kõikidel taksojuhtidel oleks oma litsents. Praegu enamusel taksoroolis istujatel see puudub, Ja sõidavad sellised juhid odavfirmades ja suurem osa Tallinki taksojuhtidest ka muide. Selline minu isiklik arvamus.

Kui Sa saadet korralikult ei jälginud siis tõesti ...
Hotell tellis kliendi soovil talle korraliku takso ... Tuli varruka mees ja vaatas ohoo 4 lolli turisti ja tõmbame oma kärusse ...

Kunagi kui Tulika müüs oma vanad omegad maha siis Hedi takso tegi samasugust trikki , logod olid neil sarnased ja takso jaamade sageduste kättesaadavus on lihtsam kui mõne Ametiasutuse oma.
Klient istus rahulikult valgesse omegasse ja pärast sai sõimata telefoni teel, et kus te olete takso ootab .
Vasta
#28
kalacompany Kirjutas:Kui Sa saadet korralikult ei jälginud siis tõesti ...

Vastupidi, see saade mul arvutis ja vaadanud seda korda kolm. Minu andmetel on see must universaal E- takso ja juht ei võta ise kliente, kuna saab aru, et need pole tema omad. Kärmas aga jahub midagi klientidest, kes ise aru saavad, et vale takso.
Vasta
#29
hellrix Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:Kui Sa saadet korralikult ei jälginud siis tõesti ...

Vastupidi, see saade mul arvutis ja vaadanud seda korda kolm. Minu andmetel on see must universaal E- takso ja juht ei võta ise kliente, kuna saab aru, et need pole tema omad. Kärmas aga jahub midagi klientidest, kes ise aru saavad, et vale takso.

Siis saada see info Kärmasele ja las palub ETX ees vabandust. Ka mina kulgen ainult selle firmagaSmile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  600VIP W140 takso süütamine Reporteris nostromo 12 11,363 10-06-2011, 12:41 AM
Viimane postitus: nostromo
Tongue takso ))) fromtallinn 9 4,315 04-04-2008, 01:55 PM
Viimane postitus: kriipc
  Rahva takso Ermo 0 1,722 06-08-2006, 07:40 PM
Viimane postitus: Ermo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne