Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w124 küsimused
#21
Sa oled käinud vaatamas vaid kolme masinat ja kohe kukud üldistama. Julge mees...

200D ja käsikast ning varustuse puudus on enamasti ka halva seisukorra põhjused - neid peavad tihti koonrid. On mulgi tuttav, kes oma 200D-l lasi vahetada ÜHE piduriketta, mitte paari. Ja kolme nädala pärast TEISE. Mitte rahapuudusel, vaid koonerdamisest - ehk saab ikka ilma läbi. Selline suhtumine siis. Polegi imestada, kui müügisolevad on rapped.

Mina väidan, et täna saab 40 kEEK eest korras masina.

Roosteta 90 aasta nelja Sa ei leia. Nagu ei leia roosteta japsi või prantslast. Audi või klonksvaageni võid leida, kui joppab - õnne peab teadupärast kah olema.

60 kEEK eest on valida lademes. Kui ainsaks kriteeriumiks on vähene rooste ja korras tehnika.
80 kEEK eest tasub ilmselt ise Saksa sõita ja sealt sobivaga tagasi tulla.
100 kEEK eest võib juba väga pedantselt nokkida ja ilmselt leiab top zustand isendi, kuid see võtab aega ja ma kahtlen, kas seda Eestist leiabki. Aga Itaalia ja Lõuna-Saksamaa, miks mitte.

Üks asi on mind hakanud häirima: MB roostelembus on teada. Ja ikkagi loodetakse leida roosteta neljasid. Uskuge, neid pole müügis. Või õigemini, neid pole müügis müügihinnaga, vaid nende eest küsitakse kolmandiku võrra rohkem, sest omanikel pole enamasti vajadust autot vahetada - neli on tänapäevaste autodega täiesti konkurentsivõimeline liikumisvahend.

Mootoriremont on odav võrreldes keretöödega. Tagasilla puksivahetus on kord 200 kkm jooksul tehtav kulutus. Umbes sama kaua kestab sidurikomplekt linnasõidul.

MB on kallis ja laguneb? Jah, ta on kõigest auto. Mis sest, et suure tähega.

MB ei pea igaühele meeldima, olekski igav.:tongue:
Vasta
#22
võta v6sa juttu puhta kullana. mees teab mida räägib.
Vasta
#23
Seoses ühe isendiga mida vaatamas käisin (seekord suht heas korras 2,5d) küsimus, mis maksab esiklaas ja selle vahetuse töö ja mis maksab nn. "augu puurimine" või "keevitamine", et pragu edasi ei läheks. Ja kui viimast proovida, siis kus võiks seda lasta teha ja milline on lootus efekti saavutada?
Vasta
#24
üldiselt on nii, et neid pragusid pole mõtet puurida. isiklik kogemus sellega, et 100 krooni sai maha visatud, sest kinni puuritud pragu läks kahe päeva pärast edasi. pane ikka uus esiklaas. arvestades ka neid nähtamatuid kivitäkkeid klaasil, mis vastu päikest sõitmise vägagi ebamugavaks teevad. klaasivahetuse peaks umbes 3000 eequga hakkama saama. see siis töö ja klaas kokku. olenevalt klaasist ja kohast muidugi hinnad kõiguvad. kas on tooniga klaas, ülevalt toonribaga või täiesti valge. vahetuse hind on umbes 800- 900 eeq.
Vasta
#25
Esitaks kah siia küsimuse siis kui selline teema tehtud.
Kuidas 1990 W124 sedaanil jääks ees kui ka taga 8 tolli laiad veljed ega nad koopast välja ei ulatu ?
Vasta
#26
auto Kirjutas:Esitaks kah siia küsimuse siis kui selline teema tehtud.
Kuidas 1990 W124 sedaanil jääks ees kui ka taga 8 tolli laiad veljed ega nad koopast välja ei ulatu ?

Su profiili vaadates on sul E500 ja sellel teadupärast laiemad tiivad (kui see sulle uudis), lõdvalt mahuvad ära  Icon_twisted

Sorry OT: auto, su profiilis oli vahepeal 560 SEC ainult ja paari päevaga oled kenasti juurde ostnud 15 aastase kohta kenasi Mersusi, järgmised siis: mainitud MB C126 560SEC, MB W124 E500, MB C123 280CE ja R129 SL 600. Äkki teed neist ühe grupipildi ja näitad meile ka oma iludusi?
Vasta
#27
ma sõidan taksot w124 3.0D ja tahaks teda pädevamaks teha ja kuidas siis jäävad 8 laiad veljed.
teised autod on mul soomes.
Vasta
#28
auto Kirjutas:ma sõidan taksot w124 3.0D ja tahaks teda pädevamaks teha ja kuidas siis jäävad 8 laiad veljed.
teised autod on mul soomes.

Selge, tegemist siis hoopis imelapsega. 15 aastaselt sõidab taksot ja garaaz Soomes.
Vasta
#29
jah ma olen vanematel külas kes eestis elavad ja sellel ajal kui külas olen sõidan taksot siin muidu elan soomes.aga mis selle 8 tolli laiusega siis jäi ?
Vasta
#30
auto Kirjutas:jah ma olen vanematel külas kes eestis elavad ja sellel ajal kui külas olen sõidan taksot siin muidu elan soomes.aga mis selle 8 tolli laiusega siis jäi ?

Sellist klouni pole siin ammu nähtud... Badgrin
Vasta
#31
auto Kirjutas:jah ma olen vanematel külas kes eestis elavad ja sellel ajal kui külas olen sõidan taksot siin muidu elan soomes.aga mis selle 8 tolli laiusega siis jäi ?

Ah mis sa ikka nende 8 tolliste ketastega jändad. keevita parem kaks 7 tollist velge omavahel kokku ja mingi 380 laiusega kumm peale ning kärab küll. Kergelt relakaga on vaja ainult koopa serva õgvendada. Klaasfiibrist koopad tiba laiemaks ja kärab väga hästi Eusa_dance Kurvides peaks päris hea pidamine olema sellise veljega.

http://www.youtube.com/watch?v=d3JgNTnXcbk Unibrow
Vasta
#32
ma hiljuti ostsin W124 2.0 D91.a ja on väga korralik ei ole ta kusgilt õline ...veel
aga väga uimane möödasõitudel muud viga nagu pole mille üle viriseda.
aa pean kurat õli vahetuse tegema.ja korralikud refid alla. siis pikem paus kui tuleb jälle hooldada ja kontrollida
Vasta
#33
elumees83 Kirjutas:ma hiljuti ostsin W124 2.0 D91.a ja on väga korralik ei ole ta kusgilt õline ...veel
aga väga uimane möödasõitudel muud viga nagu pole mille üle viriseda.
aa pean kurat õli vahetuse tegema.ja korralikud refid alla. siis pikem paus kui tuleb jälle hooldada ja kontrollida

päris kobe pill siis ju Thumbsup
midagi väliselt kah muudad?
päris kena peaks jääma AMG bodykitiga vaata äkki saad kuskilt hea hinnaga Icon_razz
Vasta
#34
eriti ei taha jätaks ikka orig.
jaa kobe on ta küll.
ehg selgitad millega tegu"AMG bodykit"
veel 30 000.- sain suht hea hind oli.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 süüteluku vahetus kraabus 2 195 18-04-2024, 06:21 PM
Viimane postitus: kraabus
  Kuidas eemaldada w124 esiukse aknatõstuki mootorit kui klaas ei liigu? kraabus 2 157 02-04-2024, 07:27 PM
Viimane postitus: kraabus
  W124 "duo valve" (puhub sooja) Manifesto 3 385 22-03-2024, 05:14 PM
Viimane postitus: Manifesto
Photo W124 1989_alu velg v. terasvelg? squirrel9 4 224 29-02-2024, 10:30 AM
Viimane postitus: squirrel9
  w124 om606 käigukast/sidur eenupeenu 3 289 26-02-2024, 02:03 PM
Viimane postitus: eenupeenu
  Mure W124 pööretega spy4 21 7,841 19-03-2023, 11:28 PM
Viimane postitus: v6sa
  w124 karbikatete tüüblid IndrekJ 3 391 22-12-2022, 05:22 PM
Viimane postitus: stihl
  W124 3.0d mootori mure. M1X 4 659 29-11-2022, 09:33 PM
Viimane postitus: M1X
Video E220 W212 küsimused tamur 13 1,190 05-03-2022, 12:04 AM
Viimane postitus: tamur
  W124 -> W213 (ekraan jne) nostromo 4 735 08-01-2022, 04:44 PM
Viimane postitus: kaupo51



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne