Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aur!
#1
Tervist! autox on W124 250D
Mul selline mure, et kui mingi aeg auto käib, lööb salongi mingi hullu auru ja just tuleb nende vahedest, kus soe ja kylm liigub.Selle tagajärjel kaob vesi ja aknad on seest väga udused, et yhesõnaga sõitta ei ole yldse võimalik.Kas võib olla viga. et sisesoendusradikas on katki või milleskit muust.Kui ongi, siis on seda raske kätte saada?
Keegi võix aidata!Tänud.
Vasta
#2
Mul Mazdal oli sama asi, vahetasin salongiradika ja asi korras.
Vasta
#3
hm, peab vist jh,seda uurima, aga ei tea, kus see täpsemalt asub ja kui raske seda kätte saada on!
Vasta
#4
Kas aur on magusa lõhnaga või lõhnatu?

Jahutusvedelik peaks andma magusa lõhnaga auru, mis jätab klaasidele sinaka kihi...

Kas autol on kliima? Kas selle kondentsi äravool on lahti? Need torud tulevad välja käigukasti peale, põhja alt neid näha on üsna keerukas...
Vasta
#5
v6sa Kirjutas:Kas aur on magusa lõhnaga või lõhnatu?

Jahutusvedelik peaks andma magusa lõhnaga auru, mis jätab klaasidele sinaka kihi...

Kas autol on kliima? Kas selle kondentsi äravool on lahti? Need torud tulevad välja käigukasti peale, põhja alt neid näha on üsna keerukas...

Jep, ta on jh, sellise magusa lõhnaga ja klaasidele jätab sinaka kihi, mis isegi lapiga hõõrudes ei tule just kergelt maha.
Kliimat ei ole.
Vot selle kondentsi asjus, ma ei oska midagi öelda ja kus see asub!
Vasta
#6
vist soenduse radikas lekkib
Vasta
#7
eDiCk Kirjutas:vist soenduse radikas lekkib

ma kukkun ka seda arvama ja paljud lähedased arvavad ka seda.
aga on seda raske kätte saada?
Vasta
#8
http://mb.sbs.ee/showthread.php?tid=1903
siin on W124 manuaal
ladi ja vaata seal peab sellest olema info
Vasta
#9
eDiCk Kirjutas:http://mb.sbs.ee/showthread.php?tid=1903
siin on W124 manuaal
ladi ja vaata seal peab sellest olema info

OH!Thnx, ex selle peab allalaadima!
Vasta
#10
Huvitav, kuid see aur kadus ime kombel ise ära!hmm
Vasta
#11
Äkki sai jahutusvedelik otsa lihtsalt??
Destination: mis sihikule jääb.
PapaRoomet
Vasta
#12
andrer Kirjutas:Äkki sai jahutusvedelik otsa lihtsalt??

sai kontrollitud ja jahutusvedelik täitsa alles!
Vasta
#13
ilmselt on siis salongisoojenduse kraan(ventiil,klapp jne...) kinnises asendis -suvi ju...
Vasta
#14
petrik Kirjutas:ilmselt on siis salongisoojenduse kraan(ventiil,klapp jne...) kinnises asendis -suvi ju...

hm, kas ta läheb automaatselt? vähemalt mina pole midagi näppinud ega keegi!Smile imelik et tuleb ainult sooja õhku ka
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne