Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kütuse pump?
#21
Nii nüüd mul kõik töötab, leidsin koha kus imes natuke õhku vahelt, nüüd ma võtsin filtri vahelt ära ja ühendasin pehme(elastse) voolikuga ja nüüd on kõik tip-top. Mootor töötab. Ainule peab küünalde süsteemi korda tegema nüüd, aga kuidas teeb vahet kas on kolmevoldine või 12V küünal?

Ja selline küsimus veel, mis võib olla selle tunnuseks et need pihustid kusevad?
W123!
Vasta
#22
Kolmevoldised on ühendatud jadamisi. 11V on paralleelselt. See on suurimvahe. Kui see mootor on sama, mille pildi Sa varem postitasid, siis seal on just kolmevoldised.

Pihustite kusemine rikub käivitumise. Ja mootor kipub külmana ja tühikäigul rappuma, kuna kütus süttib, millal juhtub...

Üldiselt saab pihustite seisukorrast hästi aimu vaid stendis. Kõrvaga või näpuga diagnoosimie on rohkem soolapuhumine...
Vasta
#23
Ära seda eetrit eriti kasuta, pidi kolvirõngastele halvasti mõjuma(lõhkuma).
Vasta
#24
v6sa Kirjutas:Kolmevoldised on ühendatud jadamisi. 11V on paralleelselt. See on suurimvahe. Kui see mootor on sama, mille pildi Sa varem postitasid, siis seal on just kolmevoldised.

Pihustite kusemine rikub käivitumise. Ja mootor kipub külmana ja tühikäigul rappuma, kuna kütus süttib, millal juhtub...

Üldiselt saab pihustite seisukorrast hästi aimu vaid stendis. Kõrvaga või näpuga diagnoosimie on rohkem soolapuhumine...

Aga kummad paremad on kas 11 või 3V? Ja kas võib üldse nii teha, et kõik küünlad vahetada 11V vastu ja ühendada paralleelselt?
W123!
Vasta
#25
Võib!
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#26
Laur Kirjutas:Võib!

Aitäh.

Aga ma nüüd uurisin enda küünalde ühendust, et kui paralleelselt siis on lihtslt nad kõik ühe juhtme peal, aga kui jadamisi siis peaks olema nii et iga küünla juurde peaks eraldi + juhe tulema, kuna massi saab ta blokilt? Saan ma õigesti aru? Sest mul on ka seal mingi dielektrikut pandud, küünalde juhtmete vahele.
W123!
Vasta
#27
Ikka vastupidi:
kui igale küünlale läheb oma juhe, on tegemist paralleelühendusega, kutsutakse ka rööpühenduseks.
Kui küünaldekomplektile läheb üks juhe ja see liigub edasi küünlalt küünlale, on tegemist jadaühendusega.

Ega sel jadaühendusel muud muret pole, kui et ühe küünla läbipõlemisel on kõik külmad.

Kui must number just eesmärk omaette pole, siis tasuks jadaühendusega küünlad välja vahetada.
Vasta
#28
v6sa Kirjutas:Ikka vastupidi:
kui igale küünlale läheb oma juhe, on tegemist paralleelühendusega, kutsutakse ka rööpühenduseks.
Kui küünaldekomplektile läheb üks juhe ja see liigub edasi küünlalt küünlale, on tegemist jadaühendusega.

Ega sel jadaühendusel muud muret pole, kui et ühe küünla läbipõlemisel on kõik külmad.

Kui must number just eesmärk omaette pole, siis tasuks jadaühendusega küünlad välja vahetada.


Aga mis juhtub siis kui ma ühendan need küünlad mis peavad olema jadaühendusega ühendatud olema, ühendan rööpühendusega. Mis siis saab?
W123!
Vasta
#29
Erilist vahet pole sealt, lihtsalt kui 3 V siis spiraalidega ühendakse ja igal künlal on dielektrilised seibid spiralide vahel(arvatavasti saab need edaspidi 11V jaoks ka kasutada, viska dielektrilised seibid minema, pane metallist) aga originaalis on need 12V omad ühendatud spiralide asemale on lühikesed juhtmed.

Ja kui otsad vaatad siis 3V-lised on spiraaliga , 12V-sed on lihtsalt need tavalised küünlad (sõrm).
Vasta
#30
Shmel Kirjutas:Erilist vahet pole sealt, lihtsalt kui 3 V siis spiraalidega ühendakse ja igal künlal on dielektrilised seibid spiralide vahel(arvatavasti saab need edaspidi 11V jaoks ka kasutada, viska dielektrilised seibid minema, pane metallist) aga originaalis on need 12V omad ühendatud spiralide asemale on lühikesed juhtmed.

Ja kui otsad vaatad siis 3V-lised on spiraaliga , 12V-sed on lihtsalt need tavalised küünlad (sõrm).

Ok, aga lasen nagunii seda tööd elektrikul teha ja sisi vaatabSmile
W123!
Vasta
#31
Aga kas ma neid küünlaid saan ise ka ühendada mingisuguse lüliti kaudu näiteks, või seda tööd peab kinalsti elektrik tegema? No ma mõtlen kas sinna on mingeid kaitseid vaja või midagi sellist et juhtmestik ei põleks.
Ma tahan teha lihtsalt et lülitad ise lülitist sisse hoiad ja lased lahti pärast.
W123!
Vasta
#32
w115 ja vanad w123, seal küll pole kaitset, lihtsalt lüliti, mida vaja välja tõmmata ja sama asja keerates, saab tühikäigu pööret regullida.

Mis uuematel, et tea.

Ainuke asi on leida palju nad tarbivad ja sellele sobiv relee panna nuppu jaoks, või siis mingi "mehine" nupp ilma releeta (pakett lüliti, näiteks).
Vasta
#33
No seda ma mõtlesingi et midagi paksust metallist äkki on vaja, et läbi ei põleks.
Aga see, keerain küünla välja, selle peal oli kirjas et 0.9V mida see võiks tähendada, nad peaksid ju 3V olema?
W123!
Vasta
#34
Kui juba ehitamiseks läks, siis miks mitte võtta lammarist korralik W124 ellsoojendus küünalde relee. Sellel on kaitse ja küünalde korrasoleku kontroll ka sisse ehitatud.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#35
Ei ma ei viitsi raha raisata selle peale, ma tahan lihtsalt liikurit teha hetkel, sest kunagi nagunii 2.8 mootor tagasi peale.
W123!
Vasta
#36
Kui sa viitsid katsetada jumal teab mis lüliteid ja kahtlaseid releesi siis viitsi kusagilt hankida üks suur tulekustuti oma lihtsasse liikurisse Confusedmash:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#37
Laur Kirjutas:Kui sa viitsid katsetada jumal teab mis lüliteid ja kahtlaseid releesi siis viitsi kusagilt hankida üks suur tulekustuti oma lihtsasse liikurisse Confusedmash:

Olen seda kogenud UZI
Vasta
#38
hehBig Grin ongi 5 liitrineBig Grin
W123!
Vasta
#39
nordrainbow
Huviline


Postitusi: 231
Grupp: Registered
Liitunud: Jan 2006
Olek: Ära
Maine: 0

[no subject]

Mul see küünalde eessüüte tõmmatav lüliti olemas.Tal ka seiskamistross küljes.Asuk.Tartu

Selline PS, tuli ...millegi pärast mulle, äkki abiks :-)
Vasta
#40
Shmel Kirjutas:nordrainbow
Huviline


Postitusi: 231
Grupp: Registered
Liitunud: Jan 2006
Olek: Ära
Maine: 0

[no subject]

Mul see küünalde eessüüte tõmmatav lüliti olemas.Tal ka seiskamistross küljes.Asuk.Tartu

Selline PS, tuli ...millegi pärast mulle, äkki abiks :-)

Aga kuidas seda toimima panna, lihtsalt ära ühendada vooluga ja küünaldega??
Ja kas ma saan õigesti aru, et kui sa seda seest auto salongist tõmbad, sisi ta lülitab sisse ja kui lased lahti ongi nagu siis küünlad kuumad jah?
W123!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  OM617 vabalthingava pump w123fagon 0 338 30-06-2021, 11:19 PM
Viimane postitus: w123fagon
  kütuse klap janar5 0 1,443 12-07-2016, 07:34 AM
Viimane postitus: janar5
  Estonian superturbodiesel meie polt ehitatud pump griffins 43 49,962 25-02-2015, 03:47 PM
Viimane postitus: mrmikumike
  bensiini pump raulitow126 0 2,006 29-04-2012, 03:52 PM
Viimane postitus: raulitow126
  Kütuse omadustest v6sa 51 38,464 07-02-2012, 11:11 PM
Viimane postitus: meego
  Roolivõimendi PUMP Scratch 10 10,455 24-01-2009, 12:21 AM
Viimane postitus: scrat
  diislile nivoo pump vaatamind 7 5,672 13-03-2007, 06:36 PM
Viimane postitus: vaatamind



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne