Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Küsimuste mäng: Mina küsin/Sina vastad
#21
Sulo Kirjutas:K: Miks jääkarud ei söö pingviiine?

Karud ei viitsi teisepoole poolust ujuda mingite pingviinide pärast:biggrin:
Vasta
#22
essu77 Kirjutas:
Sulo Kirjutas:K: Miks jääkarud ei söö pingviiine?

Karud ei viitsi teisepoole poolust ujuda mingite pingviinide pärast:biggrin:


võin valesti mõista aga minu arust vastus vale!
Vasta
#23
Sulo Kirjutas:
essu77 Kirjutas:
Sulo Kirjutas:K: Miks jääkarud ei söö pingviiine?

Karud ei viitsi teisepoole poolust ujuda mingite pingviinide pärast:biggrin:


võin valesti mõista aga minu arust vastus vale!

Vastan otse ja mõistvalt: veidi pikk maa jääkarudelt põhjapooluselt lõunapoolusele minna, et pingviinidega maiustada (kui nad neid üldse kätte saavadki)
Vasta
#24
seda küll jah...nüüd mõistan! Aga küsimus?
Vasta
#25
Sulo Kirjutas:seda küll jah...nüüd mõistan! Aga küsimus?

Paneks kohe kaks küsimust:

Loomaarstin on mulle mõistmatu, üks iseäralik käitumine koerte puhul. Nimelt koertele ei meeldi, kui neile näkku puhutakse aga miks nad siis autosõidul pea aknast välja pistavad?

Ning varem ühes teemas vastuseta jäänud küsimus. Kui kosmoses sõita valguskiirusega, kas kaugtulede kasutamisest on kasu või mitte?
Vasta
#26
essu77 Kirjutas:
Sulo Kirjutas:seda küll jah...nüüd mõistan! Aga küsimus?

Paneks kohe kaks küsimust:

Loomaarstin on mulle mõistmatu, üks iseäralik käitumine koerte puhul. Nimelt koertele ei meeldi, kui neile näkku puhutakse aga miks nad siis autosõidul pea aknast välja pistavad?

Ning varem ühes teemas vastuseta jäänud küsimus. Kui kosmoses sõita valguskiirusega, kas kaugtulede kasutamisest on kasu või mitte?

V1: välja pistad ka sina pea vahest autoaknast, aga kui keegi sulle näkku puhub tundub ka ebameeldiv, onju?!
V2: Kosmoses pole kaugtuledest nagunii mingit kasu, sest pole objekti, kust väikse tule valgus peegelduks.

K: miks on enamikul inimestel edasipüüdlemine sisse kirjutatud?
Vasta
#27
V: Sest inimesel on silmad ainult ees, taga kahjuks ei ole

K: kas päike tõuseb läänest, või lääsest ?
Vasta
#28
V: Päike ei tõuse kuskilt, hoopis Maa pöörleb

K: Miks meie igapäevae liikluspilt niivõrd palju madalalaubalasi m**e täis on?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#29
V: Eks samad inimesed kes tänaval on autoroolis. Lihtsalt suhtarv kaldub üha ja üha ajukurde mitteomavate poole.
K: MB 270 CDI sõidab Tallinnast Pärnusse kiirusega 90km/h ja tagasisuunal 120 km/h. Kui Suur on bensiini küttekulu erinevus sellel teel?
Vasta
#30
taadu Kirjutas:K: MB 270 CDI sõidab Tallinnast Pärnusse kiirusega 90km/h ja tagasisuunal 120 km/h. Kui Suur on bensiini küttekulu erinevus sellel teel?

Bensiini kulu mõlemas suunas sama ehk 0.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#31
K: Kuidas tõestada ühiskonnale,et jumalat ei ole olemas? (neile kes usuvad)
Vasta
#32
tagasi asja juurde. eiran eelmist küsimust ja pakun

V: SilberPauer
K: Kuidas leida Linuxi kogemusega inimesi, kes on huvitatud tarkvara testimisest ning nõus ka töökohta vahetama?
...
Vasta
#33
V: Koolist, meelitad ära praktiga. Hiljem, kui juba kogemused siis keegi vaevalt viitsib testija olla.

Küsida võib keegi teine, hetkel ei meenu nagu midagi pakilistSmile
Edit: meenus
K: Kust leida inimene, kes annaks proovimiseks, ca 0,5 tundi (ise võib loomulikult kaasas olla) Porsche 968.
Vasta
#34
V: Arvan et suvel Audru ringi lähistel.

K: Kas rohke suhkruga kohv ( 4 lusikatäit) kõrvetab vähem kui ilma suhkruta kohv ?
W 126 ja w123
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  No ei olnud mina, ausõna!! Boamadu 10 6,707 12-05-2009, 02:18 PM
Viimane postitus: ervg
  Reaktsiooni mäng kalacompany 2 2,352 27-01-2008, 06:32 PM
Viimane postitus: siim



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne