Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Petis Tartus
#1
Õhtat härrased

Väike hoiatus Tartu inimestele.
Nimelt astus Täna Ehituse ABC juures juurde miski italiaano ja hakkas seletama, et tema kõva moeguru ja tuli just näituselt(demonstratsioonilt) ja nüüd peab siva lennujaama minema. Kuid neli (firma) nahkjopet üle praegu, mida lennukiga makaronimaale vedada ei taha, kuna peab lisapagasi eest maksma. Et müüks väga hea hinnaga maha mulle ja saaks hoopis selle raha eest omale miski meene lubada lennujaama poest. kuna kiiret väga ei olnud, siis mõtlesin, et vaatan üle, mida pizzapoiss pakub ka.
Väljanägemine oli jopedel/tagidel täitsa ok. Too firmamargi jutt muidugi eriti peale ei läinud mulle, kuna olen sündinud veidi varem kui eile ja igat lolli juttu ka kohe ei usu.
Niisiis. Vend hakkas seletama miskist 28 tuhandest eegust, et see nende jopede hind. Tema annaks aga hulga odavamalt ära - ca 10 tuhhi. Naljakoht. Hind kukkus 5 tuhhi peale. Ikka naljakoht. Lihtne maainimene, nagu ma olen, ei hakka ju põllul müttamiseks ostma nii kallist hilpu. Samas joped olid suht kenad(kindlasti piraatkaup) ja paar inimest tuli ka kohe meelde, kellele oleks tarvis midagi kinkida sünnipäevaks(jope suurus paistis sobivat). Niisiis hind kukkus veelgi. Vend sokkis midagi 3 tuhandest. Ikka naljakoht.
Samas Sepa turul maksab üks selline jope ca 700.-
Hakkasin juba vaatama, et huvitav, palju vend hinda alla laseb.
Vend siis küsis, et palju ma pakun. Pakkusin 1000.- eeki 4 jope eest.
Krimpsutas nägu, et nii odavalt ikka ei saa jne, väärtus ju 28 tuhhi. Tegin ükskõikse näo. Vend niheles ja pakkus 1500.-
Ütlesin OK, teeme siis ära.
Panime joped mulle autosse, mina läksin sula tooma Eedeni automaadist ja vend jäi mul auto juurde ootama oma autoga.
Jõudsin tagasi ja ütlesin, et üle 1000.- ma maksta ei saa, et maja ehitus pooleli jne jne jne. Võta või jäta. Küll krimpsutas ja tõmbles, kuid lõpuks oli nõus.
Vend andis alguses visiitkaardi ka, et ma arvaks, et tegu a la armani kaubaga jne.
Koju jõudes hakkasin googlest otsima ja leidsin samasuguse juhtumi kusagilt välisriigist, kuid seal oli üks vend ikka päris orki lennanud ja maksnud märksa rohkem. Nii petise kui ka tema auto kirjeldus klappis täiesti.
Seega, olge ettevaatlikud ja ärge igast pläma uskuge.
Muide, kaks õde said kingid kätte ja jäid väga rahule :lol:
üks kõigi ja kõik Mercedes-Benz eest
Vasta
#2
nice:lol:
Vasta
#3
Nii peabki :hump:
W 126 ja w123
Vasta
#4
oot oot mis auto?
Vasta
#5
Autoks oli vennal miski lillakas A4 disla. Kaubalift.
2005a oma ehk.
Kel viitsimist võib minna kontrollima, ehk vend täna ka seal tiirutamas.
Täpne koht oli siis Ehitus ABC kõrval olev Statoili parkla.
Peetige vend ära ja saate megaodavalt jope.
üks kõigi ja kõik Mercedes-Benz eest
Vasta
#6
Päris hea. Oleks isegi 1000 eest ostnud.
Vasta
#7
Ehh...kodanikud..selle asemel, et endale mingi tundmatust ollusest jopesid osta (mille väärtus nähtavasti jääb alla makstud 1000), võiks sellele saastale kohe 110-i kutsuda. Ja ma kahtlen sügavalt, et tegu itaallasega oli, pigem mõne mustlasega, kes siin gastrolleerib ja lihtsameelseid lüpsab. Ma millegi pärast arvan, et neid "üle jäänud" esemeid oli kusagil nurga taga läti numbriga autos veel terve koorem.

Nii et suurepärase tehingu sõlmimise rõõmu asemel valiks ma 110-i ja pakuks neile "Nossovitele" võimaluse kohalike ametivõimudega suhelda. Ma ei imestaks sugugi, kui sellistel tüüpidel Interpoli andmebaasis mõni kohtukutse ootel on.

A.
Vasta
#8
Olen ka saanud kogeda nende "moosimist", saatsin muidugi pikalt kohe ja armanist on asi ikka valgusaastate kaugusel. A pikaltsaatmise peale oleks napilt auto klaasid saanud kaskol uued lasta panna...

Säilitage kindlameelsust, kui sellised ligi tulevad. Muide ma suhtlesin nendega eelmisel suvel, jutt oli sama, asjad ilmselt ka.
Vasta
#9
Tundub ,et se sama vandersell tegutseb üle eesti.
Või siis tema lellepoeg.
Eelmine suvi tuli sama jutuga italiaano mingeid triiksärkke ja ülikondasi pakkuma Järve selveri juures.
Huvipärast sõbraga vaatasime kauba üle.
Kuna ma ise riidebusinessiga kunagi päris palju tegelenud siis oli peale esimese pilgu pealeviskamist selge ,et tegu priraat toodanguga.
Ei hakanud pikemalt seletama.
Tookord oli se tegelane mingi rendi opeliga.
Tundub ,et mustlastele on konkurendid tekkinud.
Vasta
#10
Ja jah mingid tegelased müüvad isetehtud Boschi tööriistu parklates.
Vasta
#11
kalacompany Kirjutas:Ja jah mingid tegelased müüvad isetehtud Boschi tööriistu parklates.

Polegi väga imestada, nägin paar päeva tagasi "nokia" telefoni millel kaks aktiivset sim kaarti, hiinast ostetud. Nokia lehelt ma küll sellist ei leidnud :evil:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#12
Aspelund Kirjutas:Nii et suurepärase tehingu sõlmimise rõõmu asemel valiks ma 110-i ja pakuks neile "Nossovitele" võimaluse kohalike ametivõimudega suhelda.
...:bigsmile: tegemist siis jah mustlastega keda võiks pinnida paari Itaaliateemase kysimusega .... keeleteadjad siis Itaalia keeles :bigsmile:
....... ps. Nossov-iks tembeldamise kohalt aga ...:lol: noh , mõni Nossov on ikka tore mees kah ... :wink::biggergrin:
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#13
Mul oli ka ilmselt sama tüübiga kokkupuude eelmine suvi Tallinnas sikupilli vastas Statoilis. Sõin oma hotdogi ja järsku see makaron lendas w211 ligi ja jauras sama asja. Ma saatsin ta kohe pikalt.
Vasta
#14
Samalaadne juhus saksa "kvaliteettööriistadega" Soomes. Perforaator, akudrell ja kompressor kokku megahea hinnaga ...700 eurConfusedmash:
Tekst täpselt sama...huvitav kas organisatsioon on rahvusvaheline:lol:
Ei kujuta ette kust nad seda saasta otsivad/varastavad ?
Vasta
#15
Juhtus ka Tartus ükskord miski endasõnutsi italiaano mulle riidehilpe pakkuma "superhinna" eest. Välimuse järgi ei tundunud kuigi makaronimees olema ja nii ma siis hakkasin oma algsete teadmistega temaga itaalia keeles puhuma. Oi, kui kiiresti mees kadunud oli :cool_rsvd:UZI
Vasta
#16
Mulle pakus Kohtla Järvel mingi lätlane nõusi. Igasuguseid potte ja taldrikuid ja noad olid ka, kokku tahtis 10 000.
Mõtekam ikka poodi minna ja võib 99% kindel olla, et sind üle ei lükatudBig Grin
Olge siis ettevaatlikud.
W123!
Vasta
#17
Laur Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:Ja jah mingid tegelased müüvad isetehtud Boschi tööriistu parklates.

Polegi väga imestada, nägin paar päeva tagasi "nokia" telefoni millel kaks aktiivset sim kaarti, hiinast ostetud. Nokia lehelt ma küll sellist ei leidnud :evil:

on olemas ... aga mitte korraga aktiivsed , pead sisse välja lülitama, et kaarti vahetada. Aga see süsteem oli aastaid tagasi. Tänapäeval äkki juba sammelsungiga samale tasemele jõudnud.
Ei tea ei kasuta edevaid telefone , 6110 ja sama softiga torude austaja.
Vasta
#18
võsakunn Kirjutas:Autoks oli vennal miski lillakas A4 disla. Kaubalift.
2005a oma ehk.
Kel viitsimist võib minna kontrollima, ehk vend täna ka seal tiirutamas.
Täpne koht oli siis Ehitus ABC kõrval olev Statoili parkla.
Peetige vend ära ja saate megaodavalt jope.

Seesama italiaano määris ka mulle Järvevana statoilis kaupa pähe Smile
No minult ta raha ei saanud, põhimõtteliselt ei toeta piraatlust. Tegemist kusagil pilude juures tehtud võltskaubaga, telekastki läbi jooksnud. piiks, kui mul on vajadus kindlasti Armani järgi, lähen ja ostan. Kui raha pole, siis ostan odavama firma. Tookord sõitis vend pea tutika B-klassiga, tõenäoliselt rendist võetud.
perpetum mobile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Autoorienteerumise Talvekarika 4. etapp 19.01 Tartus Minister 2 2,589 15-01-2020, 02:31 PM
Viimane postitus: Minister
  03.05 Autoorienteerumine Tartus - Tudengi Eri! Minister 2 2,814 04-05-2018, 01:55 PM
Viimane postitus: Minister
  Soovitage diagnosti tartus klv32 0 1,760 15-09-2016, 11:54 PM
Viimane postitus: klv32
  Keegi Tartus Mercedes-Benz mootorite remondiga tegeleb? Mell83 5 6,378 08-06-2015, 11:01 PM
Viimane postitus: trtpunk
  Elektrik Tartus? Facelift 3 4,177 05-01-2014, 07:18 PM
Viimane postitus: Laur
  Kuskohast saab Tartus 52mm läbimõõduga toru? Kristo5380 0 1,810 27-11-2013, 09:31 PM
Viimane postitus: Kristo5380
  Petis JannoV -Raul- 1 2,527 14-07-2013, 12:58 AM
Viimane postitus: Mike22
  veakoodide lugemine tartus SoS 1 2,251 26-10-2012, 11:44 PM
Viimane postitus: põhh
  Pildistamise võimalus Tartus (esialgu tuleva nädala jooksul) KirillD 0 1,856 11-05-2012, 01:17 PM
Viimane postitus: KirillD
  K: keevitajat tartus piitre 2 2,873 10-08-2010, 04:49 PM
Viimane postitus: piitre



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne