Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K:Bensupump.
#21
kutsikas Kirjutas:tere!
mul oli omal w124 230ce-l pump otsas.eelmine omanik lollipeaga ostis siis uue aga kahjux 2 lidrase oma ja see ei pannud autot käima,kui siis ainult topkaga ja siis ka tahtis välja surra kui madalatel pööretel liikusin.järgmine samm enne uue pumba ostu:käisin diagnostikas,seal oli auto 1h,siis helistati,et võin järgi minna.
küsisin siis,et mis viga?tüüp vastas et sul vale pump peal,et peab 5 bar´i survet lööma aga see mis peal lööb aint 3bar´i,asi selge kuna pump oli uus siis ei saanud ka rikkis olla,siis ostsin uue pumba win koodi järgi,panin pumba külge ja sõidab ja käivitub siiani ilusti ja edukalt!
selle pika romaani point oli:et nagu ma aru sain siis erinevate mootorite pumpadel erinev surve!? no igal juhul nii mulle diagnostikast õeldi!
aga loodan et saad teada mis viga. edu


kutsikas

Mina ostsin selle peaaegu uue 2.0 pumba tema käest ära, ja toimis ilusti mu m102 2,0 peal. Vahetasin mootori 2,3 vastu ja samad jamad käivitusega, mis kasutajal "kutsikas" Et kui huvi on, siis mul see pump üle.
Vasta
#22
Nii,asi korda aetud ning ei olnudki elektrooniline pump vaid mehhaaniline,niiet tei tea mis mootor see siis TEGELIKULT on.Probleem oli väga koomiline-tuli välja et bensuseier on valetama hakanud ja oli lihtsalt bensiin otsa saanudBig Grin Tundub tõesti natuke anektoodiline kuid nii see oli.Nüüd peale seda pumba lahti kiskumist ja kokku panemist tuli juba järgmine probleem-ei põle tagatuled,numbrituled ja parktuled,põlevad vaid lähi/kaugtuled,kust võiksin viga otsida?
Vasta
#23
pisut küll OT.aga siiski on mul heameel lugeda et ostja kaubaga rahul oli!Confusedmile:
Vasta
#24
marko9bbb Kirjutas:Nii,asi korda aetud ning ei olnudki elektrooniline pump vaid mehhaaniline,niiet tei tea mis mootor see siis TEGELIKULT on.Probleem oli väga koomiline-tuli välja et bensuseier on valetama hakanud ja oli lihtsalt bensiin otsa saanudBig Grin Tundub tõesti natuke anektoodiline kuid nii see oli.Nüüd peale seda pumba lahti kiskumist ja kokku panemist tuli juba järgmine probleem-ei põle tagatuled,numbrituled ja parktuled,põlevad vaid lähi/kaugtuled,kust võiksin viga otsida?

Alusta kaitsmetest!
W123!
Vasta
#25
mootoriruumis olevas kaitsmekarbis olid kõik terved
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  124 bensupump jan110 4 3,213 26-03-2009, 06:24 PM
Viimane postitus: intsuonu
  w124 el. bensupump andis saba, millist osta?? -tanel- 9 4,998 03-01-2008, 04:41 PM
Viimane postitus: erx000



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne