Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
valuvelgede tootjate kvaliteedist
#1
Et siis on silma jäänud need valud: http://www.auto24.ee/products/detail_pro...?id=204840

põhiliselt sellepärast, et hind suht soodne. aga samas äkki mingid erilised juustud. oskab keegi arvamusi avaldada antud valude kohta või siis üldse rex toodangu kohta. Samasuguseid valusid pakuti mulle ka autoringist(lõunakeskuses) kuid mainiti ära, et itaalia toodang. ise ei jaga sellest eriti midagi, aga kas itaalia veljed pole eriti head? tahaks ikka nende valudega mitu suve sõita. paraku aga on eesti teed nagu nad on ja isegi proovides auke vältida.... pole see võimalik.... ja äkki ütlete siis 300-24 ce sportline ET kahTongue
Vasta
#2
Nendest replica velgedest on küllalt juttu olnud. See on umbes sama vaidlus nagu lamell või naastrehv, esivedu või tagavedu.
Üks ütleb, et vahet pole, teine teisiti. Mina olen viimaste seas.
Sepisvelg ei lähe kõveraks, ta murdub.
See on vist AMG replica. Õiged veljed (kallimad tootjad) on enamasti sepistatud, replicad aga kindlasti valatud. Võid ise mõelda nüüd vastupidavuse peale. Eesti auklikutel teedel tasakaalustad ja remondid ilmselt päris tihti neid velgi. Samas sõltub kõik sõidustiilist. Saab ka 30`ga aukudest üle sõita nagu mingite linnadsiipidega tegelased UZI
Mis sul ET on? Mis mõõte vaja? Saada mulle privasse.
Ma vaatan, ehk saan sind aidata oma tootevalikuga.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Varuosade kvaliteedist indrek 12 5,694 04-12-2018, 05:35 PM
Viimane postitus: indrek
  K: Valuvelgede välispinna CNC ülefreesimine Rolz 8 4,957 26-03-2018, 10:05 PM
Viimane postitus: arcar
  Valuvelgede taastamine (lihvimine, kroomimine jne)? nostromo 3 6,282 07-05-2009, 03:47 PM
Viimane postitus: Ats
  Valuvelgede ET Rõngas 2 2,968 27-04-2006, 11:48 AM
Viimane postitus: Andres65



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne